Matthias Schweighöfer v další Armádě alias prequelu zombie apokalypsy v Las Vegas

Netflix zveřejnil první ukázky Armády lupičů, nadcházejícího prequelu Armády mrtvých od Zacka Snydera. V centru pozornosti se ocitá známý expert na otevírání sejfů, zombie naopak ustupují do pozadí.

Zack Snyder podepsal s Netflixem dvouletý kontrakt

Dva měsíce staré „spekulace“ se potvrdily. Režisér Zack Snyder podepsal s Netflixem dvouletý kontrakt. Během této doby by se diváci měli dočkat například nových projektů ze světa Armády mrtvých.

Zack Snyder pracuje na filmu inspirovaném Star Wars a filmy od Akiry Kurosawy

Zack Snyder během rozhovoru pro magazín The Hollywood Reporter odhalil pár informací o novém filmovém projektu pro Netflix. Space opera Rebel Moon by měla být inspirována světem Star Wars a Kurosawou.

Netflix Geeked Week: Kompletní shrnutí čtvrtého dne zaměřeného na animaci

Čtvrtý den Geeked Weeku nás potěšil, protože jsme se konečně dočkali toho, na co nás Netflix lákal. V animované sekci se objevili jak dlouho očekávané pecky, tak překvapení v podobě svěžích novinek.

Zack Snyder představil nový animovaný projekt s tematikou severské mytologie

Oblíbený i nenáviděný americký režisér Zack Snyder pracuje na dalším projektu. Tentokrát půjde o animované dílo Twilight of the Gods, ve kterém Snyder představí severskou mytologii v jeho podání.

Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice

Zack Snyder si ve svém nejnovějším zombie snímku nechává mezi prsty dobrovolně proklouznout vše, z čeho by mohl vzniknout dechberoucí návrat k hororovým kořenům.

Army of the Dead dostane pokračování i animovaný seriál

Zack Snyder a jeho žena Deborah se na Geeked Weeku rozpovídali nejen o Army of the Dead, který momentálně vládne na Netflixu. Těšit se můžeme na pokračování i na animovaný seriál ze stejného universa.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E27

Amazon Prime konečně česky? „To moc fajne!“ říká Borat

Amazon se konečně rozhodl mluvit srozumitelně a počešťuje svoji streamovací službu. Borat pořád neřekl poslední slovo a Češi dělají vlastního Zaklínače s gwintem a elfkami!

Armáda mrtvých je připravena vyrazit do boje, Zack Snyder ukazuje svůj nejnovější snímek v oficiálním traileru

Netflix ukázal první kompletní trailer ambiciózního snímku Armáda mrtvých od Zacka Snydera oplývá akcí, adrenalinem a řadou inovací, které režisér přináší do vlajkového žánru stříbrného plátna.

Joss Whedon čelí kritice za původní Justice League

Režisér Joss Whedon se na pracovišti chová jako tyran. To tedy alespoň tvrdí hvězdná Gal Gadot a Ray Fisher. Představitelé Wonder Woman a Cyborga měli mít údajně s režisérem nejeden konflikt.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E19

Ace Ventura se vrací v novém filmu! Probůh, proč?

Šílený zvířecí detektiv Ace Ventura se vrací. Proč? To nikdo netuší. Čtyřhodinový Snyder Cut dostane černobílou verzi, protože může. A Vetřelec se objeví v nových komiksech.

Justice League dostane černobílou verzi!

Vize Zacka Snydera nabírá další obrysy. Čtyřhodinová nálož Justice League se oblékne do černobílého kabátku a následuje tak blockbustery Logan a Mad Max.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera je nejlepším filmovým reparátem

Konečně jsme se dočkali vyhlížené reimaginace Justice League, kterou si vzal na starosti Zack Snyder. Po jejím dokončení můžeme prohlásit, že tato přepracovaná týmovka rozhodně stojí za vaši pozornost

Očakávaný SnyderCut Ligy Spravedlnosti nahradil Toma a Jerryho v skorej premiére

Jeden z najočakávanejších filmov tohto roka, minimálne medzi fanúšikmi DC filmového univerza, sa kvôli chybe v službe HBO Max objavil niektorým používateľom už teraz. Nie však celý.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E13

Světlo a stíny, legendární česká Coraabia a jiné špatné dedukce

V dnešním dílu si trochu zadedukujeme. Například o nové fantasy inspirované carským Ruskem podle slavné knižní série, legendárním českém sci-fi, nebo hezkém animáku od Pixaru.

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

Zack Snyder nikdy neviděl svoji Justice League z roku 2017

Zack Snyder neviděl Justice League s roku 2017, jejíž otěže převzal po Snyderovo odchodu Joss Whedon. Doporučila mu to jeho žena a Christopher Nolan.

HBO posílá původní Ligu spravedlnosti Zacka Snydera do cílové rovinky, snímek se dočkal oficiálního traileru

Originální verze Ligy spravedlnosti od Zacka Snydera míří do cílové rovinky. Platforma HBO Max, která toto akční fantasy zanedlouho uvede na svých stránkách, vyslala do světa oficiální trailer.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E8

Disney vyhazuje herce kvůli názorům, Last of Us je získává

Lucasfilm a Disney vyhazují herce, nebo spíše herečky, kvůli jejich názorům. Zato Last of Us a Borderlands herce získaly, češi dokončili kvalitní Star Trek a díky americkým sportům máme kopec trailerů

Zack Snyder ukazuje Jokera v Justice League

Zack Snyder nepřestává s propagací svého Snyder Cutu Justice league, která k nám dorazí již v březnu tohoto roku. Joker bude součástí Batmanovi noční můry!

SnyderCut Ligy spravedlnosti oficiálne aj u nás už o dva mesiace na HBO GO

Spoločnosť HBO oznámila, že SnyderCut Ligy spravedlnosti si budeme môcť legálne pozrieť aj v Česku a na Slovensku. Okrem HBO Max putuje aj na HBO GO.

Jared Leto sa objaví ako Joker v Snyder Cute

Momentálne asi najneobľúbenjšiu verziu filmového Jokera uvidme opäť na obrazovkách. Spolu s ním sa v Snyder Cute objaví aj Joe Manganiello ako Deathstroke

Justice League potrebuje dotáčky, celý Marvel sa posúva no hračiek je dostatok

Disney oznámil filmy, ktoré dostanú nové dátumy premiér a nechýba ani Black Widow. Nie že by sme to nečakali, čo nás ale prekvapilo Snyderova potreba nových záberov do Justice League.

Detailní rozbor traileru Snyder Cutu Ligy Spravedlnosti

Po několika měsících od oznámení se k nám dostal plnohodnotný trailer na fanoušky velmi očekávaný Snyder Cut Ligy Spravedlnosti.

Zack Snyder ukázal ďalší teaser na Ligu spravedlnosti tesne pred DC FanDome

Už dnes večer začína DC FanDome, najväčšia online komiksová akcia tohto roku. Režisér Zack Snyder nás láka ďalším krátkym teaserom na Ligu spravedlnosti. Plnohodnotný trailer uvidíme čoskoro.

Zack Snyder ukázal nový vizuál Steppenwolfa z Ligy spravedlnosti

Režisér Zack Snyder usilovne pracuje na svojej verzii filmovej Ligy spravedlnosti. Ešte pred DC Fandome sa s nami delí o pár obrázkov. Jediným z nich je nová verzia Steppenwolfa.

Synder Cut konečne ukazuje Darkseida, pôvodného záporáka z Ligy spravedlnosti

Ultimátny záporák DC univerza je rozhodne Darkseid, v kino verzií Ligy spravedlnosti sme sa však stretli len s jeho pomocníkom Steppenwolfom. Zack Snyder do hry vracia samotného boha zla.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E19

Temný Superman? Liga spravedlnosti je opět cool!

Prý se dočkáme nové verze Ligy spravedlnosti což lidi těší více než nový film Mela Gibsona. A pokud máte taneční náladu, nezapomeňte si vzít deštník! Pro více info si koukněte dnešní díl 90 VTEŘIN!

Snyder Cut filmovej Ligy spravedlnosti skutočne uvidíme na HBO Max

Okolo špeciálnej verzie filmu Liga spravedlnosti od režiséra Zacka Snydera sa písali mnoho. Nedávne špekulácie sa teraz oficiálne potvrdili, SynderCut sa objaví exkluzívne na HBO Max.

Herec Komedianta z filmových Watchmenů doufá v comeback

Jeffrey Dean Morgan, herec, který hrál postavu Komedianta ve filmu Watchmen z roku 2009, vytáhl svojí starou masku a doufá v návrat v roce 2020.

Liga Spravedlnosti

2017

8

Zack Snyder's Justice League

2021

4

Armáda mrtvých

2021