Ve věku 83 let zemřela legendární americká zpěvačka Tina Turner

Tina Turner, vlastním jménem Anna Mae Bullock, která se proslavila jako legendární zpěvačka, nedávno zemřela ve svých 83 letech. Proslavila se hity jako Simply the Best a We Don't Need Another Hero.

Ve věku 60 let zemřel Lance Reddick, hvězda z Johna Wicka a seriálu The Wire

Před několika hodinami dorazila smutná zpráva, která otřásla celým filmovým a seriálovým světem. Lance Reddick, hvězda ze seriálů jako The Wire – Špína Baltomiru a Ztraceni, zemřel ve věku 60 let.

Ve věku 91 let zemřel režisér Carlos Saura, legenda španělské kinematografie

Slavný španělský režisér Carlos Saura v pátek 10. 2. 2023 zemřel ve věku 91 let. Známý filmař se proslavil nejenom za svá psychologická dramata, ale také třeba za svou úžasnou trilogii flamenco filmů.

Zemřel Jason David Frank, který se proslavil rolí Zeleného strážce

Jason David Frank zemřel ve věku 49 let. Proslavil se především rolí Zeleného strážce v oblíbeném seriálu z devadesátých let. Kromě televizní zábavy se věnoval bojovým sportům.

Batmane! Bylo mi ctí!

Po krátkém boji s rakovinou zemřel americký herec Kevin Conroy. Nebyl to však jen herec. Byl to Batman! Můj Batman. A po jeho odchodu zůstává Gotham bez svého věrného strážce.

Ve věku 88 let zemřel Josef Somr, herecká legenda československého filmu a divadla

Nedávno k nám dorazila smutná zpráva o smrti Josefa Somra, jednoho z našich nejslavnějších filmových a seriálových herců. Pamatovat si ho můžeme ze snímků jako Ostře sledované vlaky a Tři veteráni.

Zemřel Robbie Coltrane, představitel Hagrida z Harryho Pottera

Nejenom kouzelnický, ale i celý filmový svět truchlí. Vyšlo totiž najevo, že ve věku 72 let zemřel slavný herec Robbie Coltrane, představitel dobromyslného Hagrida z filmové série Harryho Pottera.

Ve věku 73 let zemřela Olivia Newton-John, představitelka Sandy z Pomády

Slavná zpěvačka a herečka Olivia Newton-John, která se ve světě filmu proslavila především díky své roli Sandy v legendárním muzikálu Pomáda, nedávno poklidně zemřela na rakovinu. Bylo jí 73 let.

Zemřel umělec Jang Seong-rak, spoluautor jihokorejské manhwa série Solo leveling

Podle nedávných zpráv zemřel spoluautor úspěšné jihokorejské komiksové série Solo leveling. Jang Seong-rak. Umělec, podlehl dlouhém boji s nemocí, a to v pouhých 40 letech.

Ve věku 80 let zemřel herec David Warner, tvář a hlas filmových, seriálových a herních záporáků

Před pár dny filmový svět opustil charismatický britský herec David Warner, který především proslul díky rolím záporákům. Herec zemřel na rakovinu, která mu byla diagnostikována před rokem a půl.

Ve věku 94 let zemřel herec Joe Turkel, hvězda z filmů Osvícení a Blade Runner

Herec Joe Turkel před několika dny zemřel v kalifornské nemocnici ve věku 94 let. Proslavil se nejenom jako přízrak barmana v hororu Osvícení, ale také jako tvůrce replikantů v Blade Runnerovi.

Ve věku 82 let zemřel slavný český herec Josef Abrhám

Herec Jan Kačer oznámil deníku Blesk velice smutnou zprávu. V pondělí vpodvečer zemřel ve svých 82 letech slavný český herec Josef Abrhám, který se už nějakou dobu potýkal se zdravotními problémy.