Komunita » Redakce

Projekt NerdFix je náš pokus o vytvoření nového portálu, který se zabývá popkulturou. Filmy, seriály, komiksy, knížkami a hudbou. Slouží jako novinkový portál, který se postupně bude rozšiřovat. Ačkoliv se na něm podílí celá produkce herního pořadu INDIAN a zároveň i FiolaSoft Studio, jedná se o zcela novou redakci, která je složena z nových lidí, které baví především právě popkultura jako taková.

Produkce

Killer

Marek Čabák - KillerVedoucí projektu NerdFix a šéfredaktor webu

Killer se stará o chod projektu NerdFix od jeho počátku. Má vystudovanou žurnalistiku a zaobírá se profesionálně popkulturou již více jak 6 let. Jako vedoucí projektu mu prospívá i 11 roční zkušenosti s publicistikou.

Lasuf

David Kraucher - LasufZástupce producenta, manažer provozu

Lasuf se angažuje v organizaci celého týmu. Připravuje podklady pro veškeré spolupráce a zajišťuje plán aktivit tak, aby vše dopadlo dobře. Jak pro naše fanoušky a diváky, tak pro obchodní partnery. Občas zvládne i nějakou tu recenzi či video.

Fiola

Filip Kraucher - FiolaProducent, Organizátor

Fiola je v rámci projektu NERDFIX aktivním producentem. Stará se o chod redakce, připravuje scénáře, zabývá se herní kritikou i herním vývojem. Má více než 18 let zkušeností s tuzemským a zahraničním videoherním průmyslem. Pomáhal s marketingem mnoha herních studií a technologických společností. Miluje IT technologie a jeho velkým snem je tvorba počítačových her, které baví nejen jej, ale milióny hráčů.

Buk

Jan Bukva - BukTechnický ředitel a vývojář redakčního systému

Buk vyvíjí webový systém projektu INDIAN a udržuje všechny servery vchodu aby redakce mohla bezstarostně pracovat. Stará se o interaktivní prvky živých přenosů. Na hraní her bohužel nemá moc čas, ale protože je workoholik, práce ho baví stejně víc 💻. I když se před kamerou moc neobjevuje, nebojí se přiložit ruku k dílu a vypomoci s natáčením důležitých videí.

Cerv

Jakub Cervinka - CervKoproducent projektu

Taková vykopávka z herního pravěku. Červ je milovník arkádových klasik, hraje velké množství MMORPG her a to, jak nových, tak zasloužilých. Pokud chcete radu ohledně komponent pro ATARI, obraťte se na něj. Není v ČR nikdo lepší. A taky se podílí na provozu projektu.

Produkce pořadů a videí

M-ty

Matylda Štancelová - M-tyModerátorka, kameraman

M&ty je žijícím důkazem, že lze tělem i duchem, kreativitě se zavázat a život si užívat. Vše co dělá, dělá ze srdce ráda, avšak co v životě hledá, jen málo postrádá. Pro hudbu tancuje, Pro film moderuje. Pro sport maluje a pro sebe pracuje. Na sobě a na věcech, na kterých ji záleží. Uměním počínaje, uměním končeje. Autorská tvorba je jí blízká, bližší než-li námaha nízká. Co nejde - to se poddá, Co není - se jen zdá.

Duppy

Petr Duppal - DuppyVideo editor a redaktor

Duppy připravuje, edituje a dabuje různá videa našeho projektu. Nejde přitom pouze o text k videorecenzím, sám zpracovává rozsáhlá témata, střihá moderované vstupy a ve volném čase se věnuje popkultuře a focení.

Sebron

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuje přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najde čas. Indiana sleduje od jeho začátků a nerdské dětství si připomíná pomocí psaní článků na NerdFixu.

Fangorka

Mgr. Andrea Olejárová, PhD. - FangorkaVideo editorka a redaktorka

Andrea pomáhá s produkcí mnoha videí, které najdete na všech projektech. Z hlediska popkultury nejraději sleduje horory, nepohrdne ani kvalitní fantasy či sci-fi.

Redakce webu

Vurhor

Jan Stehlík - VurhorŠéfredaktor magazínu

Pisálek, příležitostný herec a amatérský dabér, který vyrůstal na Pánovi prstenů a starých RPG od Black Isle a Bioware. Na Nerdfixu vykonává funkci šéfredaktora. Kromě svých věčně rozčepýřených vlasů zbožňuje své dvě kočky a seriál Dexter. Má vystudovanou multimediální publicistiku na VOŠce, na které natočil absolventský dokument, jehož účelem bylo přesvědčit páprdy ze starších generací, že videohry nemusí být jen bezduchou zábavou, ale i uměleckým a edukativním přínosem.

DannyEl

Danny vystudoval žurnalistiku a film - pardon, v oblasti filmu a popkultury si ještě stále rozšiřuje své obzory. Mimo to je milovník světa Zaklínače, příznivec americké kinematografie a nadšený hráč single-player titulů z áčkových produkcí, který na NerdFixu přináší novinky ze světa odehrávajícího se jak před, tak za kamerou.

Renwolf

Václav se hrami a děním okolo her zabývá odnepaměti, což ho přivedlo až ke tvorbě všemožných článků, novinek a recenzí s videoherní tematikou. Pomáhá ale také s přípravou videí na NerdFixu.

Zypoman

Zypo je náruživý milovník všeho, takže může občas působit trochu roztržitě. Dlouhé hodiny si dovede povídat do hloubky o hrách, knihách i komiksech, ale ještě radši o nich píše. V mládí koketoval i s hudební produkcí, ale jeho cílem je momentálně kromě předávání nových informací, vlastní autorské dílo. Jo a zbožňuje gangsterky.

Grainne

Jako malá jsem spadla do regálu s knihami a tehdy byl můj osud zpečetěn. Miluju dobrý příběh, ať už v knize, filmu či hře. Přečtu vše od klasiky po milované fantasy. Z her pak nejvíce holduju adventuře a RPG. Devět let života jsem proseděla u lolka, které teď vystřídalo MMORPG Final fantasy XIV. A protože se k mým závislostem přidalo taky posilování, většinou nevím, kde mi hlava stojí.

Kizuoto

Milovník her všeho druhu. Zpočátku šlo primárně o hry počítačové, později se přidal switch i PlayStation. Z deskových her se prvně jednalo o Go, později Magicky a dnes už je to vlastně jedno. Nejradši má hry, kde může s ostatními zkřížit intelekt v nějaké strategické výzvě, ideálně podpořené diplomacií, zradou a podobně přátelskými možnostmi. Nemá rád vědomostní hry, protože ty s jeho představou o vlastním intelektu nesouhlasí. Ve volném čase si rád znovu projde Bloodborne, prohrabává se všemožnými lore, nebo se tváří jako fotograf.

Kushi

Kushi baví psaní a zajímá se nejen o hry, ale také o celou popkulturu. Má ráda zvířata, miluje grafický design a zaměřuje se hlavně na hry u kterých musíte přemýšlet.

Divize Na tahu

CaptainBigNose

Jiras Korčák je vypravěč ve skupině Na tahu, hrající Dungeons & Dragons v kampani Věčné duše. Pracuje jako externí pracovník na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde také studuje doktorát. Jiras je také reprezentant ČR v softballe a hráč extraligového týmu.

Endy

Daniel Habrda - EndyProducent Na tahu, Hráč

Filmový režisér co rád pije dobrý čaj, dlouholetý hráč World of Warcraft a EVE online, příležitostní herní vývojář, bývalý YouTuber a především profesionální hráč D&D v okresní lize!

Flowee

Flowee Pospíšilová - FloweeChodící střevo, Hráčka

Flowee se nejčastěji popisuje jako chodící střevo. Léta o sobě tvrdí, že je jí 19 (okolí už ji ale začalo podezřívat, že jde o lživou informaci). Je autorkou herního stylu LessPlay - míň hrát, míň mlčet. Vše se pak projevuje v hraní dračáku se skupinou Na tahu nebo na jejích streamech na Twitchi.

JayAssCZ

Ač to z jeho chování nepůsobí, Kuba se živí jako psycholog na Jihočeské univerzitě. Pracovně se zabývá geek tématy jako psychologie videoher, progamingu či využití DnD jako terapeutické metody.

Shirou

Robert Sluka - ShirouRedaktor, Hráč

Robo je veselá kopa. Dlouholetý hráč počítačových her, deskových her, D&D a jiných RPG, milovník dobré hudby, zábavy a humoru, který vám ze všeho nejlíp dokáže říct, jestli je nějaký objekt kvalitní.

robko1000

Robert Bauer - robko1000Redaktor, Hráč

Robko, na internetu vystupující pod přezdívkou Yuuchigo pochází z nejkrásnějšího místa v pekle - Ústí nad Labem. Je to vášnivý kartičkář, který už pochopil, že se nikdy nebude živit hraním Magic: the Gathering.

Sociální sítě

Terka

Tereza Krečová - TerkaManažerka sociálních sítí

Terka kromě recenzování a starání se o videoherní scénu nově pomáhá s vedením projektů MediaRealms. Zajišťuje hry na recenze, vydává tiskové zprávy a snaží se komunikovat s redakcí tak, aby všichni dostali ke hraní vše potřebné. Zároveň se stará aktivně o naše sociální sítě - Twitter, Facebook, Instagram. Většina příspěvků je právě od Terky!

BunnyRex

Adam Greško - BunnyRexEditor sociálních sítí

Bunny se stará o sociální sítě našich projektů. Pomáhá vytvářet příspěvky a snaží se kreativním způsobem pobavit komunitu.

matinCZ

Martin Pavlík - matinCZEditor sociálních sítí

Martin se stará společně s dalšími členy o sociální sítě. Všimněte si jeho příspěvků na Facebooku a Instagramu.

vViper

Erik Sitár - vViperMemelord sociálních sítí

Pokud vidíte na našich sociálních sítích nějaké meme, je dobrá šance, že je to právě od Vipera!

Příležitostní pomocníci

Simoditha

Simča pro tým NerdFixu zajišťuje maskérké a stylistické práce. Líčí například M&ty na další natáčení 90VTEŘIN!

wrii

Barbora Šalandová - wriiRedaktorka a streamerka

Wrii je milovník fandomů a naprosto žádného volného času. Lze ji označit jako cosplayerku, youtuberku, otaku, furry a brony. Přesto všechno si ale nachází čas i na hraní her a psaní recenzí. Nejraději má hororové hry s pořádným příběhem, který strašně ráda rozebírá až moc dopodrobna, aby se nad tím mohla vztekat.

Panmajky

Michal pomáhá s natáčením důležitých videí. Videorecenze na nejrůznější hardware počínaje, až po celou řadu moderovaných vstupů konče. Příležitostně spolupracuje na různých formátech všech projektů MediaRealms.

Děkujeme všem bývalým členům NerdFixu

Kristíně Glončákové (cyrila), Petru Vítkovi (Rejn), Ondřeji Šrámkovi (Rhaegar), Adamu Češnerovi, Martinu Matějkovi (Mathy), Ondřeji Těthalovi (Panhouba), Michalu Schmidtovi (Michel), Radoslavu Markovi (Radez), Lukáši Červinkovi a mnoha dalším, kteří tvořili s námi od začátku NerdFix projektu. Děkujeme!

Kdo jste?

NerdFix je nový projekt studia FiolaSoft, který stojí za herním pořadem INDIAN. NerdFix je tu pro každého, kdo má rád seriály, filmy, dobré knihy a komiksy. Obecné novinky z oblasti popkultury, ale i videoher nebo hudby. Zapojte se do naší velké komunity!

Jak nás kontaktovat?

Dejte nám o sobě vědět! Ať je to výtka nebo pochvala. Tip na film nebo seriál - jsme připraveni s vámi komunikovat.

Mohu se k Vám přidat?

Pořád hledáme nové členy textové redakce webu. Pokud máte zájem, napište nám na níže uvedenou adresu e-mail. V něm se představte a řekněte nám, proč byste se chtěli připojit do naší redakce a do přílohy přidejte alespoň dva vaše texty týkající se knih, komiksů, seriálů nebo filmů.

Těšíme se na Vaší odpověď.

Kdo je za to zodpovědný?

MediaRealms s.r.o.
Šenovská 567/43
Praha, 182 00
Česká republika

IČ: 08637288
DIČ: CZ08637288 (plátce DPH)

Všechna práva vyhrazena.
Součást FiolaSoft Studio a GODS produkce.