Komunita » Redakce

Projekt NerdFix je náš pokus o vytvoření nového portálu, který se zabývá popkulturou. Filmy, seriály, komiksy, knížkami a hudbou. Slouží jako novinkový portál, který se postupně bude rozšiřovat. Ačkoliv se na něm podílí celá produkce herního pořadu INDIAN a zároveň i FiolaSoft Studio, jedná se o zcela novou redakci, která je složena z nových lidí, které baví především právě popkultura jako taková.

Produkce

Mgr. Marek Čabák - Killer Vedoucí projektu NerdFix

Najlepší slovenský redaktor je u Indiana súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Zároveň je od spustenia NerdFixu jeho hlavným koordinátorom. K popkultúre prvý krát profesionálnejšie pričuchol v projekte POPkast, kde viac ako štyri roky zbieral skúsenosti, vedomosti a know-how týkajúce sa filmov, seriálov, žánrových kníh a komiksov. Vyštudoval žurnalistiku, čo z neho v štátnych tabuľkách robí profesionálneho novinára. Zároveň má viac ako 11 ročné skúsenosti s publicistikou, čo z neho v jeho vlastných očiach robí človeka s 11 ročnými skúsenosťami s publicistikou.

Tomáš Otáhal - Gelu Zástupce producenta, Moderátor

Gelu se na NerdFixu stará o chod redakce a pomáhá s produkcí filmových recenzí.. Jeho originální smysl pro humor a zvláštně zvrácenou povahu k herním žánrům vytvořil dokonalou rovnováhu pro moderátorské duo mnoha epizod pořadu. Má rád akční FPS, originální indie hry, zabývá se tvorbou a designem počítačových her.

Petr Matula - Trickexp Manažer projektu a koordinátor sociálních médií

Trickexp se stará o pomoc s organizací celého našeho chaosu. Zajišťuje kontakty, vydává tiskové zprávy a snaží se komunikovat s redakcí tak, aby všichni dostali k výkonu práce vše potřebné. Zároveň se stará aktivně o naše sociální sítě - Twitter, Facebook, Instagram. Většina příspěvků je právě od něj!

Vojta Šiman - Fluppy Režie živých přenosů, Editor, Skladatel

Fluppy je režisérem živě vysílaných pořadů a externích reportáží, nejčastěji se nyní vyskytuje v Indian Showtime. Zabývá se vývojem her (pracoval na Blackhole) a skládá hudbu. Jeho melodie můžete slyšet ve znělkách či v rámci podkresů našich videí. V minulosti vytvářel populární modifikace pro sérii her Portal.

Jan Bukva - Buk Technický ředitel a vývojář redakčního systému

Buk vyvíjí webový systém a udržuje všechny servery vchodu aby redakce mohla bezstarostně pracovat. Stará se o interaktivní prvky živých přenosů. I když se před kamerou moc neobjevuje, nebojí se přiložit ruku k dílu a vypomoci s natáčením důležitých videí.

Filip Kraucher - Fiola Producent, Moderátor

Fiola je zakladatelem projektu INDIAN a NERDFIX. Stará se o chod redakce, připravuje scénáře, zabývá se herní kritikou i herním vývojem. Má více než 15 let zkušeností s tuzemským a zahraničním videoherním průmyslem. Pomáhal s marketingem mnoha herních studií a technologických společností. Miluje IT technologie a jeho velkým snem je tvorba počítačových her, které baví nejen jej, ale milióny hráčů.

Redakce NerdFixu

Matylda Štancelová - M&ty Moderátorka, kameraman

M&ty je žijícím důkazem, že lze tělem i duchem, kreativitě se zavázat a život si užívat. Vše co dělá, dělá ze srdce ráda, avšak co v životě hledá, jen málo postrádá. Pro hudbu tancuje, Pro film moderuje. Pro sport maluje a pro sebe pracuje. Na sobě a na věcech, na kterých ji záleží. Uměním počínaje, uměním končeje. Autorská tvorba je jí blízká, bližší než-li námaha nízká. Co nejde - to se poddá, Co není - se jen zdá.

Andrea je vcelku normálna osoba milujúca dobrú literatúru, videohry, predovšetkým však psy a jahodový džús. Najradšej sleduje horory, nepohrdne však ani kvalitnou fantasy či scifi. Vyštudovala kultúrne štúdiá, v rámci ktorých si práve robí doktorát a tvári sa, že tomu rozumie. Okrem redakčných textov aktívne píše odborné práce z oblastí kyberkultúry a nových médií, čo znie viac cool ako to naozaj je.

Radez študoval žurnalistiku a teraz sa tvári, že vie písať články. Pôsobil v redakcii POPkast, v ktorej pripravoval pre divákov informácie zo sveta popkultúry. Teraz je na Nerdfixe aby prinášal popkultúrne info vám! Vo voľnom čase si myslí, že vie hrať na gitaru, zapne si PSko alebo Netflix. Veľmi rád si so svojimi priateľmi zahrá nejakú spoločenskú hru, neboli deskovku. Inak je Radez úplne obyčajné NPCečko s nezaujímavým životom.

Milovník populární kultury všeho druhu. Obecně mám nejraději fantasy a sci-fi a historické. Z her mám nejraději RPG a akční adventury. Z komiksů mám raději DC než Marvel. Mimo jiné čtu Evropu nikoliv Mangu. Tato dualita se projevuje znovu i v tom, že sleduji anime, ale ještě jsem se nedostal k JRPG a japonským hrám obecně. PS: Moje nejoblíbenější hra je Gothic 1.

Martin Matějka - Mathy Redaktor, kameraman

Reenactor, cosplayer, postapák a jugger co má rád komiksy, nezávislou audiovizuální tvorbu a Adrew Kramera (a svojí ženu, dceru a psa taky, žejo). Kdysi i vášnivý hráč, ale co se z něj stal fotr, tak už to paření není, co bejvalo. :)

Člověk, který už od mala miluje hry a vše okolo. I když se většinu času věnuji přítelkyni a silovému trojboji (powerlifingu), tak pro kvalitní hry si vždy najdu čas. (No v poslední době propařím celý víkend.) Indiana sleduji od jeho začátků a je to vzpomínka na mé nerdské dětství.

Okrem toho, že v súčasnosti študujem na strednej, sa vo voľnom čase venujem aj športu a umeniu. Ak práve nie som vonku na skateboarde, alebo nekreslím, tak čítam knihy a komiksy, sledujem filmy alebo rozoberám všetku elektroniku v dome. Možno práve kvôli mojej láske k technike a fyzike ma vždy fascinovali žánre ako sci-fi, fantasy a superhrdinské komiksy.

Kdo jste?

NerdFix je nový projekt studia FiolaSoft, který stojí za herním pořadem INDIAN. NerdFix je tu pro každého, kdo má rád seriály, filmy, dobré knihy a komiksy. Obecné novinky z oblasti popkultury, ale i videoher nebo hudby. Zapojte se do naší velké komunity!

Jak nás kontaktovat?

Dejte nám o sobě vědět! Ať je to výtka nebo pochvala. Tip na film nebo seriál - jsme připraveni s vámi komunikovat.

Mohu se k Vám přidat?

Pořád hledáme nové členy textové redakce webu. Pokud máte zájem, napište nám na níže uvedenou adresu e-mail. V něm se představte a řekněte nám, proč byste se chtěli připojit do naší redakce a do přílohy přidejte alespoň dva vaše texty týkající se knih, komiksů, seriálů nebo filmů.

Těšíme se na Vaší odpověď.

Kdo je za to zodpovědný?

MediaRealms s.r.o.
Šenovská 567/43
Praha, 182 00
Česká republika

IČ: 08637288
DIČ: CZ08637288 (plátce DPH)

Všechna práva vyhrazena.
Součást FiolaSoft Studio a GODS produkce.