Zobrazit vše ve dne 29. 3. 2022

Horor Choose or Die představí smrtící videohru, ve které budou hráčovy činy ovlivňovat realitu

Netflix nám nadělil zbrusu nový trailer na nadcházející horor, který ponese název Choose or Die. Vyprávět bude o hrozivé videohře, jejíž hraní může přivodit smrt nejen vám, ale i ostatním kolem vás.

TOP 5 Epizoda S1E106

Nejděsivější CGI monstra

Každý miluje staré dobré hmatatelné, detailní a někdy lepkavé praktické efekty. Tohle je ale éra počítačem generované animace. CGI technologie urazila za léta svého vzniku dlouhou cestu.

Nicolas Cage trvá na tom, že jeden z jeho nejhorších filmů byl ve skutečnosti komedií

Rituál je film, na který jeho tvůrci příliš pyšní být nemůžou. Jednalo se o film tak špatný, až ho mnozí začali považovat za neúmyslně vtipný. Nicolas Cage však prohlašuje, že komedie byla úmyslná.

Anime seriál Vampire in the Garden bude vyprávět o válkou zdevastovaném světě plném upírů

Netflix nám přednedávnem představil oficiální trailer na zcela nový anime seriál, který ponese název Vampire in the Garden. Vyprávět bude o zvláštní cestě jedné mladé lidské dívky a upírské královny.

Fanouškovského Oscara nakonec vyhrála Armáda mrtvých od Zacka Snydera

Letošní předávání Oscarů je již u konce. A konečně tak známe všechny vítěze. Mezi ně patří i snímek Armáda mrtvých, jenž nakonec vyhrál v nové twitterové události, kterou uspořádala sama Akademie.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #54

Akce

Při setkání s posádkou pirátské lodi Klapka, se Věčné duše setkají také s Trentem Ikithonem, který podle všeho má být nejhlubším žaláři pod Rexxentrem.

Česká antologie Zákon genu je poctou Gregoru Mendelovi

Epocha oslaví dvousté výročí narození Gregora Mendela povídkovou sbírkou Zákon genu. Fanoušci se mohou těšit na skvělé sci-fi povídky o genetice od nejlepších autorů české fantastiky.

Známe oficiální datum příchodu Disney+ do našich končin! Kolik vás bude měsíčně stát?

Už nějakou dobu víme, že v létě k nám dorazí další streamovací velikán, kterým bude Disney+. Nyní už ale konečně také známe onen den D. Kdy přesně k nám služba dorazí? A kolik vás bude měsíčně stát?

Will Smith se veřejně omluvil Chrisu Rockovi za facku na Oscarech

Na nedávném udělování Oscarů bylo v jednu chvíli velké horko. Chris Rock totiž dostal facku od Willa Smithe, který chtěl hájit čest své ženy. Před nějakou dobou se ale Smith za své chování omluvil.