Zobrazit vše ve dne 10. 2. 2022

Znepokojivý trailer na horor Men ukáže hrůzu, která číhá na anglickém venkově

Režisér Alex Garland se rozhodl opustit žánr sci-fi, aby mohl prozkoumat hororové vody. Na konci jara nám tak představí svůj nadcházející film jménem Men, který vznikl pod dohledem známého studia A24.

Jurský svět: Nadvláda láká na staré známé a dinosaury na sněhu

První plnohodnotný trailer nového Jurského světa konečně nabízí pořádný pohled na hrdiny originálního Jurského parku. Samozřejmostí je spousta dinosaurů a klasických tezí.

Připravovaný sci-fi film Rebel Moon od Zacka Snydera nabírá hvězdné obsazení

Někdy ke konci letošního roku začne oficiální produkce k dalšímu filmu Zacka Snydera, který ponese název Rebel Moon. Připravovaná sci-fi tak nabrala na palubu celou řadu slavných a populárních tváří.

Morbius: Oficiální plakát na očekávanou komiksovou upířinu představuje hlavní postavy

Pokud vše půjde dobře, tak se na jaře už konečně dočkáme dlouho očekávaného filmu z dílen studia Sony, který ponese název Morbius. Snímek se tak dočkal i oficiálního plakátu s hlavními postavami.

Trailer na adaptaci knihy Stephena Kinga představuje dívku, která si umí hrát s ohněm

V závěrečném jarním měsíci se dočkáme zcela nové adaptace slavné knihy Stephena Kinga, která nese název Firestarter. Vyprávět bude o dívce, která dokáže ovládat oheň. To však upoutá něčí pozornost.

Režisér Uncharted se možná ujme zfilmování herní série Jak & Daxter

Na televizní obrazovky se po předchozích adaptacích, jako jsou například Monster Hunter, nový Mortal Kombat či Ježek Sonic, přihlásí o slovo hra, ve které by si hlavní roli rád zahrál Tom Holland.

Obi-Wan Kenobi nám řekne na Disney+ „Hello there“ na konci května

Konečně došlo ke stanovení premiéry série Obi-Wan Kenobi, na kterou láká streamovací služba Disney+. Slavný rytíř Jedi a předmět nepřeberného množství memů se vrátí na jaře.

Fanoušci Futuramy, zbystřete. Úspěšný animovaný seriál se vrací s novými díly!

Futurama se nám vrací. Studio Hulu oznámilo, že tento měsíc započne produkce na nové osmé řadě, do které se vrátí nejenom hlavní scénáristé a tvůrci, ale i většina ikonických hlasů z řad předešlých.