Knižní novinky 9.5.–15.5.: Slabý týden

Je tu nový pracovní týden a s ním i další Knižní novinky. Tentokrát ale velmi stručné. Knižní nakladatelé totiž celý minulý týden prospali a mezi těmi komiksovými vydávala jen CREW.

Johnny Depp by se do role kapitána Jacka Sparrowa ještě možná mohl vrátit

Hollywoodský producent Jerry Bruckheimer v nedávném rozhovoru odhalil, že o budoucnosti Johnnyho Deppa v Pirátech z Karibiku se bude ještě rozhodovat. Jeho odchod ze série tak ještě není definitivní.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E5

Depp vs. Heard (áno, vážně!), May the 4th a CinemaCon!

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard pořád neskončil a protože už se k tomu vyjádřil asi každý komediant na YouTube, tak to zkusíme také.

Ve věku 82 let zemřel slavný český herec Josef Abrhám

Herec Jan Kačer oznámil deníku Blesk velice smutnou zprávu. V pondělí vpodvečer zemřel ve svých 82 letech slavný český herec Josef Abrhám, který se už nějakou dobu potýkal se zdravotními problémy.

David Tennant a Catherine Tate se v roce 2023 vrátí do Doctora Who. A to opravdu velkolepě

David Tennant si v roce 2023 opět zahraje milovaného desátého Doctora, spolu s ním se vrátí i Catherine Tate, která se zas ujme role jeho parťačky Donny Noble. Doctor Who totiž bude slavit šedesátiny.

Nový trailer na The Boys přislibuje, že se třetí řada s akcí a pořádnou brutalitou nebude držet zpátky

Amazon nám pár týdnů před premiérou třetí řady seriálu The Boys nadělil nový trailer. A jak se zdá, nová série ukáže vše, co bychom od seriálu mohli očekávat. Tedy cool stylizaci, brutalitu a sex.

Taz, Shaggy, Batman a další známé postavy v bojovce MultiVersus

Je tady nový trailer na chystanou bezplatnou bojovku MultiVersus. Společnost Warner Bros. v něm ukazuje různorodé postavy, které všichni moc dobře znají. Chystá se veřejná beta.