TOP 5

Každý pátek

List toho nejlepšího z filmů a seriálů! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných diváků.

Série 1 · Epizoda 55 · ve středu 7. 4. 2021

Filmové důkazy, že nesmrtelnost je vážně na prd

Hromada lidí touží po tom, aby mohla žít navěky. Jenže nesmrtelnost nemusí nutně být tak idylická, jak si ji představujeme. Někdy se totiž jedná spíše o prokletí.

Série 1 · Epizoda 54 · ve středu 31. 3. 2021

Nejoblíbenější lodě z filmů a seriálů

Ať už jste dublonů chtivý pirát, dobrodruh, nebo snad vesmírný dobyvatel, jedna věc je pro váš úspěch klíčová. Proto se dnes podíváme na našich TOP 5 Lodí z filmů a seriálů.

Série 1 · Epizoda 53 · ve středu 24. 3. 2021

Komiksové postavy sprostě ukradené od konkurence

Mnoho známých hrdinských i záporáckych komiksových postav je totiž ve skutečnosti ukradených od konkurence. Většinu z nich jste viděli ve filmech i seriálech a ani o tom nevíte.

Série 1 · Epizoda 52 · ve středu 17. 3. 2021

Padouši, kteří měli pravdu

Mnoho filmů nás naučilo, že hrdina vždy porazí padoucha. Ať už proto, že mu zabil rodiče, nebo pro nějaký ďábelský plán. Jenže co druhá strana mince? Dnes na chvíli zapomeneme na hrdiny.

Série 1 · Epizoda 51 · ve středu 10. 3. 2021

Nejlepší epizody Simpsonových podle redakce Nerdfixu

Ať už jste dospělí, nebo snad teprve dospíváte, jeden seriál tu s námi je už pěknou řádkou let. Ze Simpsonových se stal celosvětový fenomén, jehož divácká obliba dodnes nevyprchala.

Série 1 · Epizoda 50 · ve středu 3. 3. 2021

Nejlepší filmoví draci

Pokud bychom si měli ze všech filmových monster a zvířat vybrat jen jedno, pak bychom bez váhání zvolili draky. Proto jsme se rozhodli, že podíváme se na ty nejlepší filmové draky.

Série 1 · Epizoda 49 · ve středu 24. 2. 2021

Nejlepší videoherní adaptace

Herní filmy nemají zrovna pěknou pověst. V poslední době se ale nápady jen sypou a s herními adaptacemi jako by se roztrhl pytel. Proto se podíváme na TOP 5 Nejlepších videoherních adaptací.

Série 1 · Epizoda 48 · ve středu 17. 2. 2021

Nejdivnější filmové páry

Valentýn je sice za námi, ale není od věci jej opožděně oslavit. Proto jsme zapojili naše mozky a úžasnou sílu seznamek, abychom na Nerdfix přinesli trochu lásky. Nebo snad bizarnosti?

Série 1 · Epizoda 47 · ve středu 10. 2. 2021

"Holčičí" seriály, na které jsme koukali všichni

Kdysi to se seriály nebylo lehké. Koukali jsme na všechno. I na věci, které byly spíše určeny holkám. Zde je proto TOP 5 holčičích seriálů, na které jsme koukali všichni.

Série 1 · Epizoda 46 · ve středu 3. 2. 2021

Nejlepší filmy pro programátory

V naši TOP5ce jsme už mluvili o filmech s nejhoršími hackovacími scénami vůbec. Teď se pro změnu podíváme na filmy, které to dělají správně.

Série 1 · Epizoda 45 · ve středu 27. 1. 2021

Zombie filmy 21. století

Zombie. Mýtické bytosti, které se v druhé polovině minulého století staly vlajkovou lodí stříbrného plátna hororu. Dnešní zombie se ale značně odlišují od jejich filmových začátků.

Série 1 · Epizoda 44 · v úterý 19. 1. 2021

Hororové filmy se Sněhem

Protože je většina z nás zalezlá doma v teple, pojďme se teď na chvíli maličko ochladit. A taky se pořádně vyděsit. Dnes se totiž podíváme na TOP5 Hororových filmů se Sněhem.