TOP 5

Každý pátek

List toho nejlepšího z filmů a seriálů! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných diváků.

Série 1 · Epizoda 32 · v úterý 20. 10. 2020

Filmové horory z hlubokého vesmíru

Hororový žánr nás nikdy nepřestane bavit. Jen málo věci je ale tak děsivých, jako nekonečná prázdnota temného studeného vesmíru. A proto vám přinášíme TOP 5 filmových hororů z hlubokého vesmíru.

Série 1 · Epizoda 32 · v úterý 13. 10. 2020

Prehistorické filmy

Filmů zobrazujících doby prehistorické není zas tak moc a ještě méně je těch kvalitních. Přesto jsme se pokusili vybrat 5 nejzajímavějších filmů právě z tohoto období.

Série 1 · Epizoda 31 · v úterý 6. 10. 2020

Drahé filmy, které stojí za starou bačkoru

Někdy velká filmová studia nalijí desítky až stovky milionů dolarů do produkce filmů, které nejenže nevynikají kvalitou zpracování, ale nedokáží si ani jen vydělat samy na sebe.

Série 1 · Epizoda 30 · v úterý 29. 9. 2020

Filmy s přerostlými brouky

Za roky filmové tvorby se na obrazovkách a plátnech vystřídalo několik desítek, možná i stovek monster. My jsme pro vás proto vybrali TOP 5 filmů s přerostlými brouky.

Série 1 · Epizoda 29 · v úterý 22. 9. 2020

TOP 5 Filmových odhalení, která nikdo nečekal

„Tohle jsme rozhodně nečekali“ je věta, kterou si většina filmových tvůrců přeje, abyste si při sledování jejich výtvoru pomysleli. My vám tedy představujeme TOP 5 odhalení, která nikdo nečekal.

Série 1 · Epizoda 28 · v úterý 15. 9. 2020

Nejhorší pokračování dobrých filmů

Dobré, skvělé nebo někdy i legendární filmy jsou obyčejně následovány celkem logickým pokračováním. Často se stává, že toto pokračování nejenom že nedosahuje kvalit prvního filmu, ale je přímo hrozné

Série 1 · Epizoda 27 · v úterý 8. 9. 2020

Sci-fi filmy, kde naše současnost byla vzdálenou budoucností

Mnoho starších scifi filmů pracuje s naši současností, jako s vyspělou budoucností a některé se tak úplně netrefili. My přinášíme TOP 5 Scifi filmů, kde naše současnost byla vzdálenou budoucností.

Série 1 · Epizoda 26 · v úterý 25. 8. 2020

Nejhloupější katastrofické filmy

Katastrofy celosvětových rozměrů jsou něco tak děsivého, že nás to do jisté míry fascinuje. Možná proto vzniká tak velké množství katastrofických filmů. My vám teď přinášíme TOP 5 nejhloupějších.

Série 1 · Epizoda 25 · v úterý 18. 8. 2020

Filmoví záporáci, kteří by vyhráli, kdyby prostě drželi hubu

Ukecaný záporák je filmové klišé, se kterým se střetáváme v téměř každém akčním, či špionském filmu. My se teď proto zaměříme na TOP 5 Filmových záporáků, kteří by vyhráli, kdyby prostě drželi hubu.

Série 1 · Epizoda 24 · v úterý 11. 8. 2020

Zbytečné animované seriály podle známých filmů

Mnohé animované seriály z osmdesátých a devadesátých let jsou dodnes známé. Na jiné bychom raději zapomněli, protože jsou prostě hloupé. Zde je TOP 5 Zbytečných animovaných seriálů podle známých filmů

Série 1 · Epizoda 23 · v úterý 4. 8. 2020

Seriály lepší než původní filmy

Některé seriály jsou prostě lepší než filmy, ze kterých vzešly. A to bez ohledu na jejich nižší rozpočet. Zde je tedy TOP 5 Seriálů lepších jako původní filmy

Série 1 · Epizoda 22 · v pondělí 27. 7. 2020

Komiksové filmy, které nejsou DC ani Marvel

V kinech se často objevují komiksové filmy bez všeobecné známých superhridnů. Zde je TOP 5 komiksových filmů, které nejsou DC ani Marvel.