TOP 5

Každý pátek

List toho nejlepšího z filmů a seriálů! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných diváků.

Série 1 · Epizoda 66 · včera

Čeští herci v hollywoodských filmech

V Hollywoodu se někdy objeví čeští herci. Někdy je to proto, že filmové společnosti natáčí filmy v Česku, jindy zase musí český herec musí na zkušenou do Ameriky.

Série 1 · Epizoda 65 · ve středu 16. 6. 2021

Nejbizarnější české pořady z devadesátek

V dnešní době jsme zvyknuti na neustálý příval bizarních a divných reality show, které doslova zaplavily naše televize. Dějiny českého televizního bizáru však sahají mnohem hlouběji.

Série 1 · Epizoda 64 · ve středu 9. 6. 2021

Role, které hercům zachránily kariéru

V minulém díle jsme vám představili několik herců, kteří si zničili kariéru hraním v konkrétním filmu. Teď se podíváme na opačnou stranu spektra.

Série 1 · Epizoda 63 · ve středu 2. 6. 2021

Filmy, které hercům zničily kariéru

Někteří herci jsou na výsluní celý život, jiní si zažili svých pět minut slávy a pak upadli v zapomnění. A poté jsou zde herci, kteří měli slušný start a pak se něco pokazilo.

Série 1 · Epizoda 62 · ve středu 26. 5. 2021

Ikonické filmové rekvizity

Existuje mnoho věcí, které máme na filmech rádi. Ať už to jsou herci, scénář, výprava, a nebo některé předměty, které jsou mnohdy slavnější než díla, z nichž pochází.

Série 1 · Epizoda 61 · ve středu 19. 5. 2021

Herci, kteří nám lhali do očí

Toby Maguire a Andrew Garfield vyvrátili informace o tom, že by se měli objevit v nadcházejícím Spider-Man filmu. Nebylo by to ale poprvé, co herci lhali, aby neporušili NDA.

Série 1 · Epizoda 60 · ve středu 12. 5. 2021

Horory tak špatné, že se budete válet smíchy

Všichni víme, že cílem strašidelných filmů je dostat vás do vypjaté situace a stavu paniky. Jenže ne vždycky se to povede, a výsledek je rázem zcela opačný.

Série 1 · Epizoda 59 · ve středu 5. 5. 2021

Disney animáky, které by měl vidět každý

Společnost Disney stojí za desítkami filmů, které definovali nejenom naše dětství. My jsme se v dnešní topce zaměřili na potenciálně méně známé Disney animáky, které by ale rozhodně měl vidět každý

Série 1 · Epizoda 58 · ve středu 28. 4. 2021

Nechutné filmy, ze kterých budete zaručeně zvracet

Sledování filmů v nás může vyvolat mnoho emocí - strach, napětí, radost, starost… No a nebo také znechucení.

Série 1 · Epizoda 57 · ve středu 21. 4. 2021

Herečky, které nepotřebují kaskadérky

Minulý týden jsme vám představili herce, kteří si všechny, nebo téměř všechny kaskadérské kousky dělají sami. Teď se zaměříme na něžnější pohlaví a ukážeme vám, že vlastně až takové něžné není.

Série 1 · Epizoda 56 · ve středu 14. 4. 2021

Herci, kteří kradou kaskadérům práci

Natáčení filmů, především těch akčních, je někdy nebezpečné zaměstnání. Herci proto mají po ruce kaskadéry, kteří za ně zaskakují v nebezpečných situacích a akčních scénách.

Série 1 · Epizoda 55 · ve středu 7. 4. 2021

Filmové důkazy, že nesmrtelnost je vážně na prd

Hromada lidí touží po tom, aby mohla žít navěky. Jenže nesmrtelnost nemusí nutně být tak idylická, jak si ji představujeme. Někdy se totiž jedná spíše o prokletí.