TOP 5

Každý pátek

List toho nejlepšího z filmů a seriálů! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných diváků.

Série 1 · Epizoda 5 · v pátek 27. 3. 2020

Nejlepší horory tisíciletí

Hororů je spusta, dobrých hororů ne až tak moc a skvělých hororů po roku 2000 je jako šafránu. My zde pro vás vybírame TOP 5 nejlepších hororů natočenných po roku 2000.

Série 1 · Epizoda 4 · v pátek 20. 3. 2020

Nejlepší akční béčka

Dnes plátnům kin a televizním obrazovkám vládnou superhrdinové, kdysi jste se ale kvůli pořádné akci museli koukat na svalnatce drsné jako šmirgl, kterým stačili pouze pěsti a pořádný arzenál zbraní!

Série 1 · Epizoda 3 · v pátek 13. 3. 2020

Šílené indie postapo filmy

Letos už stačila shořet půlka světa, pošťuchování se dvou atomových velmocí málem zapříčinilo třetí světovou a ten vir taky není kdovíco. My jdeme s dobou, takže zde je TOP 5 indie postapo filmů.

Série 1 · Epizoda 2 · v pátek 6. 3. 2020

Nejděsivější filmové viry

V čase, kdy celý svět blbne z nejnovějšího viru, je dobré si připomenout, že to zase až tak strašné není. Proto je zde TOP 5 nejděsivějších filmových virů, ve kterých vám nepomůže ani správná hygiena.

Série 1 · Epizoda 1 · v pátek 28. 2. 2020

Nejhorší filmový sex

Filmový sex není pouze žhavý. Někdy může být, naopak, pořádně ošemetný. Zde přinášíme TOP 5 skutečně zlých sexuálních scén z filmů.

Série 1 · Epizoda 0 · v pátek 21. 2. 2020

Nejlepší mafiánské filmy všech dob

Vítejte u našeho seznamu TOP pěti nejlepších filmů o mafiánech! Jen kvůli vám tentokrát porušíme zákon omerty, který italským mafiánům nařizuje mlčení, a ukážeme si nejpovedenější snímky o mafiánech!