Zobrazit vše ve dne 21. 4. 2022

Joaquin Phoenix na první fotce z natáčení nového filmu hororového génia

Disappointment Blvd. bude novým komediálním hororem talentovaného Ariho Astera, který už má za sebou filmy jako Děsivé dědictví a Slunovrat. V jeho novém snímku si hlavní roli zahraje Joaquin Phoenix.

Druhého dílu Paralelních světů se letos bohužel nakonec nedočkáme

Ano, pokračování animáku Spider-Man: Paralelní světy se skutečně dočkáme. Ne, letos to bohužel nebude. Studio Sony oznámilo, že první část druhého dílu se odkládá až na začátek léta příštího roku.

Rychle a zběsile 10 odhaluje svůj oficiální název

Produkce první části desátého dílu Rychle a zběsile byla zahájena. Vin Diesel tak konečně odhalil oficiální název filmu. Pokud vše půjde podle plánu, snímek by měl dorazit do světových kin už za rok.

Odstartovala produkce nového filmu M. Night Shyamalana jménem Knock at the Cabin

Slavný režisér M. Night Shyamalan se pustil do práce na svém zbrusu novém mysteriózním snímku, který ponese název Knock at the Cabin. Podrobné informace o příběhu ale zatím stále nejsou k dispozici.

Krvavý thriller Torn Hearts potvrdí, že člověk by se nikdy neměl setkat se svými idoly

Studio Blumhouse nám za měsíc představí zbrusu nový thriller, který ponese název Torn Hearts. Vyprávět bude o dvou hudebnicích, které se setkají se svým vzorem a idolem. Což bude mít hrozivé následky.

Kde jsou Věčné duše?

V minulé epizodě se naše skupina opět vydala do prokletého mlýna. Lstivě se do něj proplížila a pustila se do vymítání hrůz, které tam byly. Zároveň ovšem William obětavě zůstal před mlýnem..

Započalo natáčení nové sci-fi Zacka Snydera jménem Rebel Moon

Režisér Zack Snyder už má zas plné ruce práce. Tentokrát se však místo světa zombíků podívá do hlubokého vesmíru, ve kterém zlé galaktické impérium ohrožuje život mírumilovných obyvatel jisté kolonie.

Rozšíření k Ztracenému ostrovu Arnak vyšlo česky

Desková hra Ztracený ostrov Arnak si získala velkou oblibu díky dobrému zpracování i zajímavým mechanismům. Rozšíření tento zážitek velmi prohlubuje a přidává díky rozdílným charakterům asymetričnost.