,,Chovala se jako diktátor,“ říká o bývalé Batwoman asistent produkce. Herečka na to zareagovala

Tak nám kauza s bývalou představitelkou Batwoman ještě pokračuje. Tentokrát proti ní vystoupil seriálový asistent produkce, ovšem herečka na jeho slova brzy zareagovala.

Bývalá představitelka Batwoman se pořádně pustila do svých kolegů z natáčení. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat

Pokud jste se divili, že ve druhé sérii Batwoman nebyla nikde k nalezení její původní hlavní představitelka, tak tento článek vám poskytne nejasné odpovědi na to, proč tomu tak je.

Šťastný konec pro obě strany. Scarlett Johansson se usmířila s Disneym

Spor mezi herečkou Scarlett Johansson a studiem Disney byl pěkně vostrý. Ale nakonec se k soudu nepůjde, studio se totiž s herečkou ve výsledku finančně usmířilo.

Šachová mistryně žaluje Netflix o 5 milionů dolarů. Za nepravdivou větu v seriálu Dámský gambit

I přestože Netflix se může známým šachovým seriálem momentálně pyšnit, dostal se kvůli němu do nepříjemného problému. Kvůli jedné části dialogu na něj podala žalobu skutečná šachová mistryně.

Netflix a Amazon sa dištancujú od Zlatých glóbusov kvôli nedostatku diverzity v HFPA

Spoločnosť HFPA stojaca za prestížnym ocenením Zlatý glóbus čelí závažným obvineniam z nedostatku diverzity a zneužívaniu právomocí. Už sa od nich dištancujú aj Netflix a Amazon.

Joss Whedon čelí kritice za původní Justice League

Režisér Joss Whedon se na pracovišti chová jako tyran. To tedy alespoň tvrdí hvězdná Gal Gadot a Ray Fisher. Představitelé Wonder Woman a Cyborga měli mít údajně s režisérem nejeden konflikt.

Disney kvôli rasizmu zakazuje vybrané animované filmy detským divákom

Platforma Disney+ na detských účtoch neumožňuje prehrať si niektoré staršie animované filmy. Dôvodom sú predovšetkým rasové stereotypy. Nejde však o najšťastnejšie riešenie.

Byla Amber Heard vyhozena z Aquamana?

Herečka Amber Heard si toho preskákala dosť. Predovšetkým súdy s jej bývalým manželom Johnnym Deppom, ktoré negatívne ovplyvnili jej popularitu. Teraz sa zdá, že príde o rolu Mery v Aquamanovi.

Vyhodená Gina Carano chystá vlastný film: „Nemôžu nás zakázať, ak im to nedovolíme“

Herečka Gina Carano, ktorá spôsobila kontroverziu viacerými svojimi verejnými vyjadreniami, prišla o rolu Cary Dune v seriáli Mandalorian. K skutočnosti sa už vyjadrila a oznámila aj nový projekt.

Gina Carano si už ve Star Wars nezahraje

Lucasfilm rozvázal spolupráci s herečkou Ginou Carano pro její kontroverzní výroky na sociálních sítích.

Monster Hunter v Číne pohorel kvôli rasistickému vtipu, diváci dávajú zlé hodnotenia aj hre

Videoherný film Monster Hunter sťahujú z čínskych kín kvôli rasistickému vtipu. Čínski diváci film bojkotujú na sociálnych sieťach a píšu kvôli nemu negatívne recenzie na hru.

Netflix sa dohodol s Chooseco po dlhých súdnych sporoch

V roku 2018 obvinila spoločnosť Chooseco, tvorca „Vyber si vlastní dobrodružství“ kníh platformu Netflix z porušenia ochrannej známky v epizóde Bundersnatch. Obe strany sa však už dohodli.