Jason Momoa se rozvádí. Stojí za tím herečka Amber Heard?

Herec Jason Momoa a herečka Lisa Bonet se po svém téměř pětiletém manželství rozvádějí. Mnozí fanoušci se však domnívají, že za tím stojí Amber Heard, která s hercem působí v obou dílech Aquamana.

Kvůli obvinění ze sexuálního násilí a kanibalismu ztrácí Armie Hammer jednu roli za druhou

Herec Armie Hammer byl minulý rok na jaře nařknut z brutálního znásilnění, což následně vyústilo i v policejní vyšetřování. To se podepsalo i na hercově kariéře, která nyní nezažívá nejlepší chvíle.

Vin Diesel chce Dwayna Johnsona zpět do série Rychle a zběsile. „Ani omylem,“ reaguje Johnson

Agent Hobbs, kterého ztvárnil Dwayne Johnson, se stal v Rychle a zběsile jednou z nejvíce ikonických postav. Zdá se ale, že už se ho v sérii nikdy nedočkáme. Patrně kvůli hercově vztahu s Dieselem.

Basketbalista LeBron James zkritizoval konec Hry na oliheň. Tvůrce seriálu na to jízlivě zareagoval

O Hře na oliheň se mluví po celém světě. Ne vždy se ale jedná o slova chvály. Jedna celebrita se nechala slyšet, že konec slavného seriálu stál za prd. Jeho tvůrce se na to ale rozhodl zareagovat.

,,Chovala se jako diktátor,“ říká o bývalé Batwoman asistent produkce. Herečka na to zareagovala

Tak nám kauza s bývalou představitelkou Batwoman ještě pokračuje. Tentokrát proti ní vystoupil seriálový asistent produkce, ovšem herečka na jeho slova brzy zareagovala.

Bývalá představitelka Batwoman se pořádně pustila do svých kolegů z natáčení. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat

Pokud jste se divili, že ve druhé sérii Batwoman nebyla nikde k nalezení její původní hlavní představitelka, tak tento článek vám poskytne nejasné odpovědi na to, proč tomu tak je.

Šťastný konec pro obě strany. Scarlett Johansson se usmířila s Disneym

Spor mezi herečkou Scarlett Johansson a studiem Disney byl pěkně vostrý. Ale nakonec se k soudu nepůjde, studio se totiž s herečkou ve výsledku finančně usmířilo.

Šachová mistryně žaluje Netflix o 5 milionů dolarů. Za nepravdivou větu v seriálu Dámský gambit

I přestože Netflix se může známým šachovým seriálem momentálně pyšnit, dostal se kvůli němu do nepříjemného problému. Kvůli jedné části dialogu na něj podala žalobu skutečná šachová mistryně.

Netflix a Amazon sa dištancujú od Zlatých glóbusov kvôli nedostatku diverzity v HFPA

Spoločnosť HFPA stojaca za prestížnym ocenením Zlatý glóbus čelí závažným obvineniam z nedostatku diverzity a zneužívaniu právomocí. Už sa od nich dištancujú aj Netflix a Amazon.

Joss Whedon čelí kritice za původní Justice League

Režisér Joss Whedon se na pracovišti chová jako tyran. To tedy alespoň tvrdí hvězdná Gal Gadot a Ray Fisher. Představitelé Wonder Woman a Cyborga měli mít údajně s režisérem nejeden konflikt.

Disney kvôli rasizmu zakazuje vybrané animované filmy detským divákom

Platforma Disney+ na detských účtoch neumožňuje prehrať si niektoré staršie animované filmy. Dôvodom sú predovšetkým rasové stereotypy. Nejde však o najšťastnejšie riešenie.

Byla Amber Heard vyhozena z Aquamana?

Herečka Amber Heard si toho preskákala dosť. Predovšetkým súdy s jej bývalým manželom Johnnym Deppom, ktoré negatívne ovplyvnili jej popularitu. Teraz sa zdá, že príde o rolu Mery v Aquamanovi.