Johnny Depp by se do role kapitána Jacka Sparrowa ještě možná mohl vrátit

Hollywoodský producent Jerry Bruckheimer v nedávném rozhovoru odhalil, že o budoucnosti Johnnyho Deppa v Pirátech z Karibiku se bude ještě rozhodovat. Jeho odchod ze série tak ještě není definitivní.

Nově zveřejněné video ze zatýkání Ezry Millera odhaluje, že jeho zadržení policií nebylo vůbec hladké

Kauza jménem Ezra Miller pokračuje. Známý herec byl na Havaji před nějakou dobou zatčen poté, co v místním baru dělal nepořádek. Nedávno vydané video od Daily Mail zachycuje momenty z jeho zatčení.

Rick Riordan ostře vystoupil proti šikaně herečky Leah Jeffries: ,,Nic jste se z mých knih nenaučili"

Obsazení jedné z hlavních rolí v chystaném seriálu Percy Jackson and the Olympians se neobešlo bez problémů. Nyní je kritizována mladá představitelka Annabeth Chase, Leah Jeffries.

Tak bude ten Ezra Miller v roli Flashe přeobsazen, nebo ne?

Z Ezry Millera se v poslední době stal velký potížista. Kvůli svému chování na Havaji byl hned dvakrát zatčen, také byl i obviněn z krádeže. Jaká je tedy jeho budoucnost v roli bleskurychlého Flashe?

Frank Langella reaguje na obvinění ze sexuálního obtěžování: „Kultura rušení je protiklad demokracie"

Minulý měsíc byl představitel hlavní role v seriálu The Fall of the House of Usher vyhozen za sexuální obtěžování. V článku pro Deadline nyní na tuto událost reaguje a kritizuje jednání s jeho osobou.

Nad Amber Heard se stahují mračna

Soudní proces, kde Johnny Depp žaluje Amber Heard pro pošpinění pověsti i kariéry, se nyní pro herečku nevyvíjí moc dobře. Proto učinila jedno razantní rozhodnutí, které by jí mělo pomoct spor vyhrát.

Křičelo se a práskalo dveřmi. Co stálo za odchodem režiséra Justina Lina z Rychle a zběsile 10?

The Hollywood Reporter nedávno přišel s podrobnějšími informacemi o tom, co vlastně stálo za odchodem Justina Lina z režisérské pozice pro Fast X. A evidentně to nakonec bylo poměrně dost dramatické.

Představitel Daryla Dixona se stal terčem nahněvaných fanoušků. AMC a Negan ho brání

I přestože Norman Reedus, který v The Walking Dead ztvárňuje Daryla, patří mezi nejoblíbenější herce známého seriálu AMC, nedávno se na něj snesla vlna pobouřených reakcí od fanoušků. O co přesně šlo?

Britská stanice ITV smazala část scény ze Spider-Mana. Údajně byla homofobní

S poněkud překvapivým krokem přišla britská televizní stanice ITV, která se rozhodla smazat část scény z prvního dílu Spider-Mana z roku 2002 od Sama Raimiho. Podle mnohých diváků byla homofobní.

Řada fanoušků žádá přeobsazení Chrise Pratta v roli Star Lorda. James Gunn na to ostře zareagoval

Chris Pratt rozlítil část fanoušků už v roce 2019, kdy byl kvůli vstupu do jisté křesťanské skupiny označen za homofoba. Tato nařknutí se nyní vrátila. A to krátce po vydání traileru na nového Thora.

V Saúdské Arábii se fanoušci na Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství nepodívají

Nový Doctor Strange dostal v Saúdské Arábii červenou kvůli přítomnosti homosexuální postavy. Předprodej vstupenek byl již zrušen také v Kataru a Kuvajtu.

Vydavatel Dark Souls: The Roleplaying Game se omlouvá a slibuje opravu vadných pravidel

Stolní RPG hra Dark Souls se potýká s řadou nedostatků, a to zejména v pravidlech. Situace se dostala tak daleko, že si hráči vytvářejí si jejich vlastní verze. Vydavatel se však rozhodl zakročit.