Jak to nakonec bude s filmovým Flashem? Warner Bros. Discovery zvažuje tři možnosti

Ezra Miller, tedy naše milá a bláznivá Zhouba Havaje, přinutil představitele studia Warner Bros. Discovery jednat o třech možnostech, kterak naložit s nadcházejícím filmem o Flashovi. Čeká ho zrušení?

Zhouba Havaje míří k soudu. Ezra Miller, který na Islandu vedl ,,kult“, byl obviněn z vloupání do domu

Ezrovinky budou na dnešním Nerdfix Showtimu vskutku šťavnaté, protože problematický herec má za sebou další malér. Za ten už ale patrně ponese následky, protože kvůli němu příští měsíc zamíří k soudu.

Ezra Miller cestuje po USA s neprůstřelnou vestou a pistolí. Má to být ochrana před FBI a Ku Klux Klanem

Američané, třeste se! Po vaší zemi se patrně opět potuluje jedna z nejnebezpečnějších a nejbláznivějších hollywoodských hvězd. Ezra Miller je údajně znovu na cestách se svou přítelkyní Tokatou.

Aplikace pro čtení mangy od Square Enix je pod palbou stížností kvůli přehnané cenzuře

Aplikace Manga Up! je nový, zdarma přístupný zdroj manga sérií, které jsou pro čtenáře nyní dostupné i v angličtině. Aby však ze Square Enix vyhověli všem, zavedli v aplikaci až nesmyslnou cenzuru.

Amber Heard podala žádost o zrušení rozsudku soudu kvůli falešnému porotci

O Amber Heard jsme již pár dní neslyšeli, ale nebojte se. Svého snu vyhrát spor s Johnnym Deppem se herečka stále nevzdala a kromě odvolání hledá i další cesty, jak docílit svého.

Velký comeback se nekoná. Kevin Spacey byl vyhozen z připravovaného historického velkofilmu

Herec Kevin Spacey se měl objevit v připravovaném historickém velkofilmu jménem 1242 - Gateway To The West, nicméně kvůli nedávnému obvinění ze sexuálního napadení se pro něho brány filmu zavřely.

,,Křivě vypovídala a měla by jít do vězení." Amber Heard je v hledáčku australské vlády i FBI

Soudní řízení s Johnnym Deppem není pro Amber Heard jediným problémem, kterému teď musí čelit. Politik Barnaby Joyce totiž požaduje vydání herečky k vyšetřování jejího prohřešku v Austrálii.

Dvě ženy promluvily o své nepříjemné zkušenosti, kterou měly s Ezrou Millerem

Herec a věčný potížista Ezra Miller za sebou zanechal spoustu zmučených duší. Dobrá, to jsme napsali možná moc dramaticky, ale rozhodně se hromadí počet lidí, kteří na něho nemají hezké vzpomínky.

Ezra Miller opět udeřil. Za transfóbní nacistku označil Němku, jejíž rodina přežila Holocaust

Z Ezry Millera se stává velká chodící katastrofa. Nedávno vyšlo najevo, že herec začal nadávat ženě v Berlíně, která ho pozvala k sobě do bytu. Označil ji nejenom za transfóbní, ale i za nacistku.

Vrátí se Johnny Depp do ikonické role kapitána Jacka Sparrowa? Disney by si to údajně přálo

Kariéra Johnnyho Deppa se opět začíná rozjíždět. Podle nových informací o herce projevilo zájem i samotné Disney. Přijme však herec nabídku poté, co jej předtím společnost z role vyhodila?

Autor komiksu What If... Miles Morales became Thor se omlouvá za nevhodné zobrazení černochů

Čtvrté číslo komiksové řady What If... se nesetkalo s vřelým přijetím. Fanoušky pobouřilo stereotypní zobrazení Milese Moralese, který je pouhou karikaturou a neuctivým zobrazením černošské komunity.

Návštěvníky kina v Oklahomě pobouřila výstraha před scénou polibku dvou žen v pixarovce Rakeťák

Pixarovka Rakeťák obsahuje krátkou sekvenci, ve které se políbí dvě ženské postavy. Ale ne všem se to líbilo. To platí i pro majitele kina v americké Oklahomě, kteří se s tím rozhodli něco udělat.