Zobrazit vše ve dne 27. 1. 2022

Naštvaní fanoušci bojkotují Warner Bros., a to hned z několika důvodů

Filmové studio Warner Bros. přichází o fanoušky. Na Twitteru se dokonce začalo objevovat heslo #BoycottWB, které se rychle stalo trendem.

Očekávaná televizní adaptace korejského románu Pačinko ukázala první snímky

Apple TV+ zveřejnila první sadu obrázků Pačinka, očekávaného dramatického seriálu založeného na stejnojmenné knize, za kterou stojí korejsko-americká autorka Min Jin Lee.

Hrstka astronomů se vyplaví směrem k Bermudského trojúhelníku kvůli mimozemskému životu

Vydávat se za tajemnými mimozemšťany do Bermudského trojúhelníku rozhodně není dobrý nápad. Dokáže nám to i nadcházející horor jménem Immanence, kde se bude tím nejhorším způsobem křížit věda a víra.

Čína vystřihla původní konec filmu Klub rváčů. Místo něho vytvořila svůj vlastní

Když se něco Číně fakt nelíbí, většinou nebude jen tak zbůhdarma lamentovat, v mnoha případech se s tím skutečně rozhodne něco udělat. Nehledě na to, nakolik absurdní a směšné se nám to může zdát.

Kingdom Come: Deliverance se dočká komiksového zpracování od amerického vydavatele

Sláva úspěšné české videohry se bude i nadále šířit dál. Tentokrát však v komiksové podobě. Vydavatelství Behemoth totiž oznámilo, že letos v létě se dočkáme komiksové adaptace jménem Death Upon Us.

Dwayne Johnson si zahraje ve filmové adaptaci jedné z „největších a nejhustějších“ videoher

Slavný herec a wrestler Dwayne Johnson rozhodně není žádný zapřisáhlý odpůrce videoher. Sám si zahrál v pár filmových adaptacích, přičemž přednedávnem uvedl, že se chystá ujmou hlavní role v další.

Mléko, úplněk a bogolo! Věčné duše mají krizi.

Bez Mistrala i Que T. řešily Věčné duše problém na statku. Jaký démon vyžaduje kraví mléko? A proč ho vlastně potřebuje? To už víme. Co ale bude dál? Sejde se opět celá skupina?

Mortal Kombat 2: Připravované pokračování si vezme na starost scénárista nového MCU seriálu

Pokud se vám filmový Mortal Kombat z minulého roku líbil, tak pro vás máme dobrou zprávu. Pokračování je na cestě. Ujme se ho scénárista Jeremy Slater, který momentálně pracuje na seriálu Moon Knight.