Auto "V8 Interceptor" z pôvodného filmu Mad Max je na predaj

"Posledný" V8 Interceptor, preslávený stroj bojovníka ciest Šialeného Maxa, je na predaj a ak máte po vreckách milióny, môžete ho mať v garáži. Aký však bol skutočný príbeh tohto auta?

Čo je nové v Strážcoch Galaxie 3

Na tretie pokračovanie Strážcov Galaxie si budeme musieť ešte dlho počkať. Napriek tomu režisér James Gunn naznačuje možné smerovanie deja, i to, ktoré postavy zrejme spoznáme bližšie.

Animovaný seriál BoJack Horseman končí

Tragikomický seriál o cynickom koňovi, často označovaný za jeden z najlepších animovaných počinov, skončí uzavretím šiestej série už budúci týždeň.

Aká budúcnosť čaká seriálové univerzum The Walking Dead?

Klesajúce rebríčky sledovanosti aj navzdory reštartu seriálu a novým projektom. Dokážu nás ešte zombíci zaujať?

Indie filmová scéna #3 - Star Wars (část 2)

Star Wars běží v kinech a vy byste o nich rádi napsali článek, ale bojíte se SW ultras nebo SW haterů? Pište o indie scéně! Tu mají všichni rádi. Anebo je jim putna.

Konspirace kolem J.J. Abramse a Star Wars: Vzestup Skywalkera

Anonymní zdroj sdílel zajímavé dohady kolem J.J. Abramse a Star Wars: Vzestup Skywalkera. Některé informace však nelze ověřit. Pozor článek obsahuje SPOILERY k poslednímu filmu.

Velký redakční výběr nejlepších titulů za rok 2019

Nerdfix sice funguje pouze několik měsíců, naše redakce je však plná nerdů a geeků, kteří toho za uplynulý rok stihli zkouknout/přečíst vážně hodně. Zde vám přinášíme redakční výběr našich best of…

Nilgaardská tvrz Rudobor IV. - příběh ze světa Zaklínače

Ať už nadšeně hltáte Netflixového Zaklínače, zbožňujete jeho hry, literatuju, či všechno najednou a přemýšlíte, jestli vám ještě něco chybí - co takhle tematický LARP?

Indie filmová scéna #3 - Star Wars (část 1)

Hvězdné války právě dobývají kina. Pokud chete v předaleké galaxii pobýt ještě o něco déle, mrkněte na náš výběr nejlepších fanfilmů!

Rudobor IV. – zaklínačský LARP - teaser

Naše toulavá kamera dostala pozvání na celo-víkendovou LARPovou akci odehrávající s prostorách čisovické Fantasy vesničky. A dojmů bylo tolik, že videí můžete čekat hned několik.

Streamovinky Dumbo/ Endgame/ Úžasná zvířátka

Nějakou dobu nebylo info ohledně novinek na streamovacích službách. Doufám, že nám to odpustíte. Už i díky tomu, že vám dnes ukážeme zajímavé snímky, které bych minimálně já nečekal.

Indie filmová scéna #2 - Zaklínač

Zaklínače miluje už minimálně druhá generace fanoušků. I proto se můj druhý článek o filmové indie tvorbě zaměřuje právě na svět vědmáka Geralta z Rivie.