Avatar Zypoman

Zbyněk Povolný - Zypoman Redaktor

Zypo je náruživý milovník všeho, takže může občas působit trochu roztržitě. Dlouhé hodiny si dovede povídat do hloubky o hrách, knihách i komiksech, ale ještě radši o nich píše. V mládí koketoval i s hudební produkcí, ale jeho cílem je momentálně kromě předávání nových informací, vlastní autorské dílo. Jo a zbožňuje gangsterky.

Nový člen redakce
113 publikací
4 recenzí
47 komentářů
Článek Novinka

Willem Dafoe vyjádřil přání zahrát si dalšího Jokera

Willem Dafoe je fantastický herec a fantastický záporák, což dokázal jako Green Goblin. Co ale jeho nápad zahrát si Jokera po boku Joaquina Phoenixe? Dalo by se něco takového vůbec zrealizovat?

Článek Novinka

Ústřední melodie filmu The Batman je nyní dostupná v celé své kráse

Michael Giacchino se rozhodl vypustit na světlo světa ústřední melodii pro nadcházející film The Batman od Matta Reevese, kde se v hlavní roli představí Robert Pattinson jako Batman.

Článek Novinka

Ed Brubaker se přidává do hvězdného týmu, který tvoří animovaného Batmana

Batman: Caped Crusader je očekávaným animovaným seriálem, tvořeným pro HBO Max. Kromě hvězdné trojice Bruce Timm, Matt Reeves a J.J. Abrams se do týmu přidává také komiksový scénárista Ed Brubaker.

Článek Novinka

Knižní novinky – Speciál: Nejlepší komiksy roku 2021

Klasické západní mainstreamové komiksy, rodinná dramata či evropská tvorba. To vše naleznete ve druhém speciálu Knižních novinek, který má za úkol jediné: Seznámit vás s nejlepšími komiksy roku 2021.

Článek Novinka

Scott Reintgen nabízí poutavou sci-fi i fantasy sérii

Scott Reintgen stojí za populární sci-fi sérií Nyxia, která si s ničím nezadá z dalšími klenoty typu Hunger Games. Jeho fantasy série Vládci popela má také solidně nakročeno a očekáváme druhý díl.

Článek Novinka

Dobré sci-fi a fantasy na Vánoce

Po hororech si představíme i pár sci-fi knih z produkce nakladatelství Fobos, které patří přímo pod Knihy Dobrovský. Kromě jedné sci-fi série a jedné legendární sbírky povídek se dočkáte i fantasy.

Článek Novinka

Hororový Black Friday v Knihy Dobrovský je tu!

Knihy Dobrovský a jejich nakladatelství Fobos nabízejí čtenářům nejednu zajímavou žánrovou knihu. A jelikož se rádi bojíme, tak zde je přehled těch nejzajímavějších hororových kousků.

Článek Novinka

Adaptace legendárního komiksu Incal se ujme Taika Waititi

Evropský sci-fi komiks od autorů Alejandra Jodorowskeho a Moebiuse se dočká filmového zpracování. Toho se neujme sám autor předlohy, ale momentálně ve formě režírující Taika Waititi.

Článek Téma

Eternals: Vše, co potřebujete vědět, než půjdete do kina

Eternals nabízí na první pohled skvělý casting plný hvězdných herců. Kdo ale jsou Eternals? Kde se vzali? Jaké mají schopnosti? To a mnohem více se dozvíte v našem obsáhlém tematickém článku.

Článek Novinka

Co vše jsme viděli během DC FanDome 2021

DC FanDome je obří event společností DC Comics a Warner Bros., který vznikl díky pandemické situaci. Letos při jejím druhém ročníku jsme dostali opět pořádnou nálož informací z populárního vesmíru.

Článek Novinka

Batwoman se ukazuje v nadcházející sérii, kde nebude chybět ani Batwingův oblek

Batwoman patří mezi ty kontroverznější DC seriály, které kvalitou zrovna neoplývají. Nicméně fanoušci seriálu se mohou těšit na třetí sérii, který má zbrusu nový trailer.

Článek Novinka

Animovaný film Injustice láká ukázkou těsně před vydáním

Animovaný film Injustice vycházející z videohry a komiksů už klepe na dveře. Na DC FanDome proto tohle velmi očekávané dílo nesmělo chybět. Viděli jsme krátkou ukázku i rozhovor s tvůrci.