Avatar Zypoman

Zbyněk Povolný - Zypoman Redaktor

Zypo je náruživý milovník všeho, takže může občas působit trochu roztržitě. Dlouhé hodiny si dovede povídat do hloubky o hrách, knihách i komiksech, ale ještě radši o nich píše. V mládí koketoval i s hudební produkcí, ale jeho cílem je momentálně kromě předávání nových informací, vlastní autorské dílo. Jo a zbožňuje gangsterky.

Nový člen redakce
103 publikací
4 recenzí
47 komentářů
Článek Novinka

Batwoman se ukazuje v nadcházející sérii, kde nebude chybět ani Batwingův oblek

Batwoman patří mezi ty kontroverznější DC seriály, které kvalitou zrovna neoplývají. Nicméně fanoušci seriálu se mohou těšit na třetí sérii, který má zbrusu nový trailer.

Článek Novinka

Animovaný film Injustice láká ukázkou těsně před vydáním

Animovaný film Injustice vycházející z videohry a komiksů už klepe na dveře. Na DC FanDome proto tohle velmi očekávané dílo nesmělo chybět. Viděli jsme krátkou ukázku i rozhovor s tvůrci.

Článek Novinka

Super mazlíčci lákají na listopadový trailer

Kde jsou superhrdinové, tam jsou i super mazlíčci. Právě na dobrodružství mazlíčků ze světa superhrdinů se zaměří nový animovaný film Super-pets, kde se představí Dwayne Johnson a Kevin Hart.

Článek Novinka

Epický trailer ukazuje Batmana v jeho nejagresivnější formě

Zlatým hřebem DC FanDome byla ukázka nejnovějšího Batmana, kterého si zahraje Robert Pattinson. Bdělý strážce nevinných se v něm ukazuje, jako nelítostná agresivní mašina se kterou cloumají emoce.

Článek Novinka

Black Adam se představuje jako brutální a ničivá síla

DC FanDome odstartoval pěkně zhurta, když nám byla odhalena první ukázka z připravovaného filmu Black Adam, který dorazí již v létě a na první pohled to vypadá, že se máme opravdu na co těšit.

Článek Novinka

Jednorázové pokračování Batman/Fortnite dorazí již na konci měsíce

Batman/Fortnite: Foundation opět dorazí v den světového releasu i do našich končin a tentokrát nese podpis jednoho z nejvýznamnějších komiksových autorů současnosti.

Článek Novinka

HBO Max konečně u nás! Kdy, za kolik a co všechno nás čeká?

Již během letoška do Evropy dorazí streamovací platforma HBO Max. Co vše na ní uvidíme, jaké budou ceny a v jakém časovém rozmezí se ji dočkáme i u nás? Na všechny tyto otázky máme odpovědi.

Recenze 7

Komiks ze světa World of Warcraft je velmi zdařilou záležitostí

Po dlouhých letech a bojů s Blizzardem konečně i u nás mají vydavatelé možnost představovat nám knižní a komiksová díla spojená s touto videoherní značkou. Jak dopadl komiks o Worgenech?

Článek Novinka

Našlapaný trailer na film Injustice naznačuje události, které změní Supermana k nepoznání

Superman – kladná síla, kterou jen tak nic nerozhází a jeho dobráctví je nakažlivé. Nebo ne? Co když Joker zaútočí na něj a jeho nejbližší a ublíží mu jako nikdo jiný? Přesně o tom bude film Injustice

Článek Novinka

Nová česká strategická desková hra PŘNL chce zabodovat na Startovači

Deskových her není nikdy dost! Českobudějovická firma Hauberk zaměřená na 3D Tisk se rozhodla rozvířit vody stolních her svoji prvotinou, kdy se až čtyři hráči postaví proti sobě v souboji o prestiž.

Článek Novinka

Animovaný film Injustice kopírující události z komiksů i her dorazí již v říjnu

Populární videoherní série Gods Among Us se dočká svého animovaného filmu, který se zaměří na úplný počátek konfliktu mezi Supermanem a Batmanem ve světě, kde Superman vládne železnou rukou.

Článek Novinka

Trailer na nového Spider-Mana trhá rekordy

Připravovaný film Spider-Man: No Way Home je velmi očekávanou událostí. Samotný trailer na tento film trhá jeden rekord za druhým a opravdu se není co divit. Hype na tento film je opravdu obrovský.