Avatar Zypoman

Zbyněk Povolný - Zypoman Redaktor

Zypo je náruživý milovník všeho, takže může občas působit trochu roztržitě. Dlouhé hodiny si dovede povídat do hloubky o hrách, knihách i komiksech, ale ještě radši o nich píše. V mládí koketoval i s hudební produkcí, ale jeho cílem je momentálně kromě předávání nových informací, vlastní autorské dílo. Jo a zbožňuje gangsterky.

Nový člen redakce
85 publikací
3 recenzí
43 komentářů
Článek Novinka

Marvel animovaný seriál What If... patří do MCU kánonu

Animovaná Marvel antologie What If... patří do stejného universa jako ostatní filmy a seriály z MCU. Jsme tak svědky zrození multivesmíru, který dá autorům volnost ve vyprávění nových příběhů.

Článek Novinka

Utau alias The Watcher odhaluje zákulisí Marvel seriálu What If...?

Animovaný seriál What If...? pomalu klepe na dveře. Autoři tím pádem zveřejnili nový plakát se samotným Watcherem, který nás bude v antologii doprovázet. Watcher dokonce přidal pár poznámek k epizodám

Článek Novinka

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech v dalším krátkém traileru

Asijská Marvelovka Shang-Chi se ukazuje v dalším traileru, který je sice krátký, ale je nabitý akcí. Kromě akčních scén jsme pak svědky jedné klišovité věty za druhou. Bude film lacinou komiksovkou?

Článek Novinka

Suicide Squad nás láká na film novými klipy

Suicide Squad od Jamese Gunna je za rohem a při show Jimmyho Kimmela nám byly ukázány dva kratší klipy, které doplnil ještě jeden exkluzivní pro IGN. Film jde do kin 6. srpna a my se moc těšíme.

Článek Novinka

Michael B. Jordan připravuje vlastní verzi Supermana

Michael B. Jordan nedávno vyvrátil spekulace, že by byl novým Supermanem v připravovaném snímku od scenáristy Ta-Nehisi Coatese a výkonného producenta J.J. Abramse. Proč? Protože připravuje Supermana!

Článek Novinka

Batman/Fortnite dostane pokračování a hvězdného scenáristu

Minisérie Batman/Fortnite je obřím hitem nejen u nás a tak není divu, že se již letos v říjnu dočkáme dalšího propojení těchto dvou světů. Tentokrát se do toho zapojí i hvězdný Scott Snyder.

Článek Novinka

DC Black Label představí Batmana na začátku kariéry

Batman: The Impostor zavede Batmana na počátek jeho kariéry, kdy bude čelit nejenom nedůvěře ze strany gothamské policie, ale bude se muset postavit i svému dvojníkovi s odlišným kodexem.

Článek Novinka

Loki má potvrzenou druhou řadu

Seriál Loki boduje, zatím tedy bohužel jen v zahraničí, ale to se doufáme brzy změní. Do té doby tu pro vás máme informaci, že populární seriál s Tomem Hiddlestonem v hlavní roli míří do druhé série.

Článek Novinka

Titáni se vracejí v nadupaném traileru na třetí řádu

Titans je jedním ze seriálů, které jsou tak trochu mimo radar mainstreamu. Nicméně trailer na třetí řadu je řádně našlapaný a láká na spoustu ikonických komiksových momentů.

Článek Novinka

Margot Robbie netušila, co se stalo ve Snyderverse s její postavou

Margot Robbie alias Harley Quinn v poslední době podniká jednu reklamní akci za druhou, kvůli připravovanému filmu Suicide Squad. V jednom z rozhovorů došlo i na otázku, co říká na osud Harley Quinn.

Článek Novinka

První díl Fear Street nás láká nostalgickým úvodem

První díl hororové trilogie Fear Street na motivy knih R.L. Stine vyšel již minulý týden. Netflix však fanoušky láká úvodem, který představuje atmosféru celého filmu. Nostalgici mohou vrnět blahem.

Článek Novinka

Marvel mění podstatu svých postav v animovaném seriálu What If...?

Co když se Tony Stark nestane Iron-Manem? Co když prvním super vojákem nebude Steve Rodgers? Co když Spider-Man bude plnit úlohu Doctora Strange? Tyto a mnohé další otázky zodpoví seriál What If...?