Avatar Zypoman

Zbyněk Povolný - Zypoman Redaktor

Zypo je náruživý milovník všeho, takže může občas působit trochu roztržitě. Dlouhé hodiny si dovede povídat do hloubky o hrách, knihách i komiksech, ale ještě radši o nich píše. V mládí koketoval i s hudební produkcí, ale jeho cílem je momentálně kromě předávání nových informací, vlastní autorské dílo. Jo a zbožňuje gangsterky.

Nový člen redakce
81 publikací
3 recenzí
41 komentářů
Článek Novinka

Michael B. Jordan připravuje vlastní verzi Supermana

Michael B. Jordan nedávno vyvrátil spekulace, že by byl novým Supermanem v připravovaném snímku od scenáristy Ta-Nehisi Coatese a výkonného producenta J.J. Abramse. Proč? Protože připravuje Supermana!

Článek Novinka

Batman/Fortnite dostane pokračování a hvězdného scenáristu

Minisérie Batman/Fortnite je obřím hitem nejen u nás a tak není divu, že se již letos v říjnu dočkáme dalšího propojení těchto dvou světů. Tentokrát se do toho zapojí i hvězdný Scott Snyder.

Článek Novinka

DC Black Label představí Batmana na začátku kariéry

Batman: The Impostor zavede Batmana na počátek jeho kariéry, kdy bude čelit nejenom nedůvěře ze strany gothamské policie, ale bude se muset postavit i svému dvojníkovi s odlišným kodexem.

Článek Novinka

Loki má potvrzenou druhou řadu

Seriál Loki boduje, zatím tedy bohužel jen v zahraničí, ale to se doufáme brzy změní. Do té doby tu pro vás máme informaci, že populární seriál s Tomem Hiddlestonem v hlavní roli míří do druhé série.

Článek Novinka

Titáni se vracejí v nadupaném traileru na třetí řádu

Titans je jedním ze seriálů, které jsou tak trochu mimo radar mainstreamu. Nicméně trailer na třetí řadu je řádně našlapaný a láká na spoustu ikonických komiksových momentů.

Článek Novinka

Margot Robbie netušila, co se stalo ve Snyderverse s její postavou

Margot Robbie alias Harley Quinn v poslední době podniká jednu reklamní akci za druhou, kvůli připravovanému filmu Suicide Squad. V jednom z rozhovorů došlo i na otázku, co říká na osud Harley Quinn.

Článek Novinka

První díl Fear Street nás láká nostalgickým úvodem

První díl hororové trilogie Fear Street na motivy knih R.L. Stine vyšel již minulý týden. Netflix však fanoušky láká úvodem, který představuje atmosféru celého filmu. Nostalgici mohou vrnět blahem.

Článek Novinka

Marvel mění podstatu svých postav v animovaném seriálu What If...?

Co když se Tony Stark nestane Iron-Manem? Co když prvním super vojákem nebude Steve Rodgers? Co když Spider-Man bude plnit úlohu Doctora Strange? Tyto a mnohé další otázky zodpoví seriál What If...?

Článek Novinka

DC Animated Universe rozšiřuje další komiks

Justice League: Infinity je komiks navazující na populární animovaný seriál Justice League: Unlimited. Jedná se tak o další komiks, který patří do světa Animated Universe.

Článek Novinka

Nové snímky z nadcházejícího filmu Suicide Squad

Suicide Squad alias Sebevražedný oddíl se zběsilým tempem řítí do cílové rovinky, kterou představuje uvedení do kin. Za měsíc se všichni přesvědčíme jestli vize Jamese Gunna opravdu stojí za to.

Článek Novinka

Co očekáváme od červencového WitcherConu?

V červenci se Zaklínač dočká propojení seriálového a herního světa. Vítejte na WitcherConu, který se odehraje 9. a 10. července a bude zdarma na Twitch.tv i YouTube. Line-up je mocně nabitý!

Článek Novinka

Animovaný Mortal Kombat Legends má konečně datum vydání

Mortal Kombat Legends čeká v létě druhý díl s podtitulem Battle of the Realms. Počkat si budeme muset opravdu celé léto, abychom se na film mohli podívat. Doufáme však, že to bude stát za to!