Avatar Zypoman

Zbyněk Povolný - Zypoman Redaktor

Zypo je náruživý milovník všeho, takže může občas působit trochu roztržitě. Dlouhé hodiny si dovede povídat do hloubky o hrách, knihách i komiksech, ale ještě radši o nich píše. V mládí koketoval i s hudební produkcí, ale jeho cílem je momentálně kromě předávání nových informací, vlastní autorské dílo. Jo a zbožňuje gangsterky.

1 rok v redakci
144 publikací
6 recenzí
54 komentářů
Článek Téma

Kdo je Gorr, Řezník bohů? Vše co potřebujete vědět o nadcházejícím Thorovi

Thor: Láska jako hrom na začátku letních prázdnin vrazí do kin a s ním i zbrusu nový záporák Gorr, který pro mnohé nemusí být zrovna známou komiksovou postavou. Kdo je vlastně Gorr zač?

Článek Novinka

První obrázky k připravovanému hororovému anime Exception vypadají fantasticky

O datu vydání hororového sci-fi anime Exception nemáme ani potuchy. To ale nebránilo Netflixu odhalit první obrázky z pera umělce Yoshitaky Amana, které jsou prostě a jednoduše uchvacující.

Článek Novinka

Seriálový návrat do Night City vypadá velkolepě

Samostatný seriál zasazený do světa Cyberpunku 2077 nebo chcete-li do původní deskové hry nám klepe na dveře a ukazuje se na prvních obrázcích. Z prvních klipů je zřejmé, že nás čeká pekelná jízda.

Článek Novinka

Seriál Arcane nám nabídne v srpnu sérii videí Making Of

Seriál Arcane se loni stal neuvěřitelnou bombou, o které se bavil celý svět. Zatímco netrpělivě čekáme na informace o druhé řadě, tak nám autoři nabízí nahlídnutí pod pokličku tvorby první série.

Článek Novinka

Animovaný muzikál Entergalactic odhalil své hvězdné obsazení

Animovaný muzikál Entergalactit, který vzniká za dozoru umělce Kid Cudi se nám konečně ukázal na prvních obrázcích, které doprovodilo oznámení o hvězdném obsazení. Těšit se můžeme třeba na hvězdu Duny

Článek Novinka

Seriálová Harley Quinn se vrátí z dovolené již v létě!

Na třetí řadu Harley Quinn se čekalo opravdu dlouho, ale čekání je konečně u konce. Sice stále nevíme datum, ale oficiální twitter účet oznámil, že Harley a ostatní vrátí na obrazovky toto léto.

Článek Novinka

Děsivější než Joker, chytřejší než Batman

Batman, který se směje je derivát toho nejděsivějšího, co nabízí Joker a toho nejvychytralejšího, co nabízí Batman. V nové sérii si Gotham a Batman sáhne na samotné dno. Vítejte ve válce Batmanů.

Článek Novinka

Komiksový Batman vstoupí v červenci do nové éry

Batman číslo 125 přinese v červenci zlom, který by měl posunout Batmana zase o kus dál. O event Failsafe se postará dvojice populárních autorů Zdarsky/Jimenez.

Článek Novinka

Legendární komiks Alias od Briana M. Bendise vydá letos v červnu Argo

Jessica Jones je zajímavá hrdinka patřící do Marvel Universa. Její komiksy jsou ale jiné... drsnější. Jelikož scénárista Bendis nechodí pro ostřejší slůvka daleko, tak vznikl legendární komiks Alias.

Článek Novinka

Brumbálova tajemství již toto pondělí na HBO Max

Třetí Fantastická zvířata s podtitulem Brumbálova tajemství před měsícem dobývala kina. Nyní se však dočkají i předplatitelé služby HBO Max, kam dobrodružství Mloka Scamandera dorazí již v pondělí.

Článek Novinka

Bude třetí Deadpool součástí MCU? Nejspíše ano!

Než přikvačí třetí Deadpool do kin uběhne ještě dlouhá doba, ale to neznamená, že je kolem filmu ticho. Oficiální twitterový Deadpool účet vtipně poodhalil tajemství přechodu Deadpoola pod MCU.

Článek Novinka

Seriál Gotham Knights nabídne transgender hrdinu

Gotham Knights od stanice CW dorazí až příští rok. Nyní již ale víme, o kterých postavách seriál bude a překvapivě se nebude jednat o tradiční členy Bat-Family.