Avatar Grainne

Michaela Bartošová - Grainne Externí redaktor

Jako malá jsem spadla do regálu s knihami a tehdy byl můj osud zpečetěn. Miluju dobrý příběh, ať už v knize, filmu či hře. Přečtu vše od klasiky po milované fantasy. Z her pak nejvíce holduju adventuře a RPG. Devět let života jsem proseděla u lolka, které teď vystřídalo MMORPG Final fantasy XIV. A protože se k mým závislostem přidalo taky posilování, většinou nevím, kde mi hlava stojí.

Nový člen redakce
8 publikací
0 recenzí
0 komentářů
Článek Novinka

Netflix zdražuje: ceny porostou v Kanadě a USA

Streamovací služba Netflix právě zvýšila měsíční cenu všech plánů předplatného v USA a Kanadě. Streamovacímu gigantovi jde především o generování většího příjmu z pomaleji rostoucí základny zákazníků.

Článek Novinka

Týden novinek na Amazon Prime odhalí více obsahu k The Boys: Diabolical a Vox Machina

Amazon Prime Video oznámilo speciální týden věnovaný nadcházejícím animovaným pořadům pro dospělé, včetně animovaného spin-offu The Boys: Diabolical a RPG série The Legend of Vox Machina.

Článek Novinka

Batgirl: Leslie Grace sdílí první obrázek svého obleku z připravovaného filmu DC

Leslie Grace se podělila o obrázek v kostýmu Batgirl a vypadá, jako by vystoupila přímo z komiksové stránky. Jde o připravovaný DC film, který bude vyprávět příběh o původu této superhrdinky.

Článek Novinka

Ve druhé řadě Raised by Wolves bude lidská rasa bojovat o své místo na nové planetě

Druhá sezóna uznávané sci-fi série od výkonného producenta Ridleyho Scotta debutuje 3. února na HBO Max a včera nám byl představen oficiální trailer.

Článek Novinka

Uvažujete o koupi HBO Max? Zbystřete. V lednu totiž tato platforma nabízí slevu 20 % pro nové předplatitele

Zaujal vás seriál Euphoria, ale ještě jste se nedostali k tomu, abyste se na něj podívali? S výprodejem, který tento leden služba HBO Max nabízí, máte šanci to napravit.

Článek Novinka

Scénárista filmu Spider-Man: No Way Home objasňuje mezeru v ději Venoma 2

Scénárista Spider-Mana: No Way Home, Chris McKenna, se rozhodl objasnit mezeru zápletce Venoma. Proč Eddie Brock a Venom mohli skončit v MCU, když údajně neznali totožnost Spider-Mana?

Článek Novinka

Zlaté glóby 2022: Výsledky

79. ročník udílení cen Zlatých glóbů se oproti minulým rokům konal soukromě bez živého přenosu. Výsledky oznámil až twitter Golden Globes. Mezi výherci dominovaly snímky Síla psa a West Side Story.

Článek Novinka

Amazon zveřejnil datum vydání 3. řady The Boys

První tři epizody vyjdou již 3. června 2022 na Amazon Prime Video. Nové epizody pak budou zveřejňovány na streamovací platformě každý pátek.