Avatar Grainne

Michaela Bartošová - Grainne Externí redaktor

Jako malá jsem spadla do regálu s knihami a tehdy byl můj osud zpečetěn. Miluju dobrý příběh, ať už v knize, filmu či hře. Přečtu vše od klasiky po milované fantasy. Z her pak nejvíce holduju adventuře a RPG. Devět let života jsem proseděla u lolka, které teď vystřídalo MMORPG Final fantasy XIV. A protože se k mým závislostem přidalo taky posilování, většinou nevím, kde mi hlava stojí.

Nový člen redakce
136 publikací
0 recenzí
18 komentářů
Článek Novinka

Anime adaptace Chainsaw Man se blíží a ohlašuje se novými informacemi a vizuálem

Anime adaptace Chainsaw Man se blíží a studio Mappa tak odhalilo nové informace včetně vizuálu, obsazení nebo data vydání traileru. Překoná nejočekávanější anime snímek letošního roku Jujutsu Kaisen?

Článek Kauza

Aplikace pro čtení mangy od Square Enix je pod palbou stížností kvůli přehnané cenzuře

Aplikace Manga Up! je nový, zdarma přístupný zdroj manga sérií, které jsou pro čtenáře nyní dostupné i v angličtině. Aby však ze Square Enix vyhověli všem, zavedli v aplikaci až nesmyslnou cenzuru.

Článek Novinka

Pokračování anime Uncle From Another World se odkládá kvůli rychlému nárůstu nakažených COVIDem-19

Anime seriál od Netflixu má na streamovací platformě již tři díly a čtvrtý vyjde ve středu. Vydání pátého dílu se však odkládá na polovinu srpna, lidé z Atelieru Pontdarc se totiž nakazili COVIDem-19.

Článek Novinka

Pennywise, Ryuk a Homer se o letošním Halloweenu spojí hned ve dvou strašidelných epizodách

Co mají společného Ryuk, Pennywise a Simpsonovi? Donedávna nic. Fox však ohlásil, že letos se diváci mohou těšit hned na dvě hororové epizody, ve kterých budou hrát roli snímky To a Zápisník smrti.

Článek Novinka

Pokračování Vládců vesmíru od Netflixu nabírá Williama Shatnera

Minulý měsíc Netflix oznámil pokračování Vládců vesmíru z loňského roku. Ačkoli je k projektu zatím odhaleno jen minimum informací, již víme, že se můžeme těšit na hlas Williama Shatnera.

Článek Novinka

Čtvrtá série Dračího prince ohlásila svůj příchod novým videoklipem a první epizodou

Po skutečně dlouhé době se na scénu vrací pokračování Dračího prince od Netflixu. Kromě plakátu, vizuálních novel a traileru přinesl mnoho nových informací Comic-Con. Však se podívejte sami.

Článek Nekrolog

Zemřel umělec Jang Seong-rak, spoluautor jihokorejské manhwa série Solo leveling

Podle nedávných zpráv zemřel spoluautor úspěšné jihokorejské komiksové série Solo leveling. Jang Seong-rak. Umělec, podlehl dlouhém boji s nemocí, a to v pouhých 40 letech.

Článek Novinka

Amazon potvrdil výrobu třetí série pro fantasy seriál Kolo času

První série Kola času od společnosti Amazon se u fanoušků dočkala vcelku chladného přijetí. Amazon si z toho ale velkou hlavu nedělá a během natáčení druhé série již představil plány pro sérii třetí.

Článek Kauza

Amber Heard podala žádost o zrušení rozsudku soudu kvůli falešnému porotci

O Amber Heard jsme již pár dní neslyšeli, ale nebojte se. Svého snu vyhrát spor s Johnnym Deppem se herečka stále nevzdala a kromě odvolání hledá i další cesty, jak docílit svého.

Článek Kauza

,,Křivě vypovídala a měla by jít do vězení." Amber Heard je v hledáčku australské vlády i FBI

Soudní řízení s Johnnym Deppem není pro Amber Heard jediným problémem, kterému teď musí čelit. Politik Barnaby Joyce totiž požaduje vydání herečky k vyšetřování jejího prohřešku v Austrálii.

Článek Novinka

Třetí série Harley Quinn klepe na dveře a připomíná se novým trailerem

Třetí řada animovaného seriálu od DC se blíží, a aby na to fanoušci nezapomněli, máme tu nový trailer, který odhaluje ústřední témata a problémy, se kterými se Harley Quinn bude muset vypořádat.

Článek Novinka

Známe odpověď na otázku, proč Ant-Man nevletěl Thanosovi do zadku

Palčivá otázka, která dlouho trápila nemálo fanoušků Avengers má oficiální odpověď. Proč Ant-Man nevletěl Thanosovi do zadku, aby rychle ukončil tragické události během posledního snímku Avengers?