Avatar Grainne

Michaela Bartošová - Grainne Externí redaktor

Jako malá jsem spadla do regálu s knihami a tehdy byl můj osud zpečetěn. Miluju dobrý příběh, ať už v knize, filmu či hře. Přečtu vše od klasiky po milované fantasy. Z her pak nejvíce holduju adventuře a RPG. Devět let života jsem proseděla u lolka, které teď vystřídalo MMORPG Final fantasy XIV. A protože se k mým závislostem přidalo taky posilování, většinou nevím, kde mi hlava stojí.

Nový člen redakce
98 publikací
0 recenzí
17 komentářů
Článek Novinka

Podobizna Stana Leeho se díky ,,jedinečné dohodě" může objevit v budoucích Marvel projektech

Odchod legendárního tvůrce Stana Leeho zarmoutil nespočet fanoušků Marvel univerza. Společnost se nyní však rozhodla jeho podobiznu oživit a použít v budoucích projektech a zábavních parcích.

Článek Kauza

Amber Heard promluvila o tom, jak jí soudní spory s Deppem kariérně ublížily. Objeví se nakonec v Aquamanovi 2?

Již měsíc probíhá soudní řízení mezi Amber Heard a Johnnym Deppem o to, kdo komu více kariérně ublížil. Jaká je výpověď herečky a dovolí ji Warner Bros. zůstat ve sjednaných rolích?

Článek Novinka

Známe datum premiéry čtvrté série upírské komedie Co děláme v temnotách

Stanice FX Network oznámila datum premiéry očekávané čtvrté série komediálního upírského seriálu Co děláme v temnotách pro vysílání na jejich stanici i na streamovací platformě Hulu.

Článek Kauza

Rick Riordan ostře vystoupil proti šikaně herečky Leah Jeffries: ,,Nic jste se z mých knih nenaučili"

Obsazení jedné z hlavních rolí v chystaném seriálu Percy Jackson and the Olympians se neobešlo bez problémů. Nyní je kritizována mladá představitelka Annabeth Chase, Leah Jeffries.

Článek Novinka

Seriálová adaptace Alana Wakea vstupuje do fáze vývoje

Vývojářské studio Remedy si vždy přálo přinést jejich hrdinu na televizní obrazovky, a to se jim zanedlouho splní. Společnost AMC koupila práva na vývoj seriálové adaptace o oblíbeném herním hrdinovi.

Článek Novinka

Nový plakát ke čtvrté sezóně Stranger Things láká na známé hrdiny a nostalgii

Přesně za dva týdny na Netflix dorazí očekávaná čtvrtá sezóna Stranger Things, na kterou fanoušci čekali dlouhé tři roky. S blížící se premiérou vyšel nový plakát, který navozuje atmosféru osmdesátek.

Článek Novinka

Tom Hiddleston promluvil o Lokiho přiznání, které pobouřilo nemálo fanoušků MCU

Jak se postava Lokiho v MCU změnila? K tomu se vyjádřil představitel Lokiho, Tom Hiddleston. Po kontroverzním odhalení v seriálu byli někteří fanoušci pobouřeni, herec je však s rozhodnutím spokojen.

Článek Novinka

Natáčení Black Panthera bez Chadwicka Bosemana bylo "zvláštní", svěřil se Martin Freeman

Martin Freeman, který hraje postavu Everetta Rosse, promluvil o natáčení Black Panthera bez zesnulého představitele Black Panthera. Jaký byl návrat na plac a jak se s nepřítomností herce vyrovnal?

Článek Kauza

Frank Langella reaguje na obvinění ze sexuálního obtěžování: „Kultura rušení je protiklad demokracie"

Minulý měsíc byl představitel hlavní role v seriálu The Fall of the House of Usher vyhozen za sexuální obtěžování. V článku pro Deadline nyní na tuto událost reaguje a kritizuje jednání s jeho osobou.

Článek Kauza

Nad Amber Heard se stahují mračna

Soudní proces, kde Johnny Depp žaluje Amber Heard pro pošpinění pověsti i kariéry, se nyní pro herečku nevyvíjí moc dobře. Proto učinila jedno razantní rozhodnutí, které by jí mělo pomoct spor vyhrát.

Článek Novinka

Rick a Morty inspiroval scenáristu Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství

Scenárista Michael Waldron má za sebou zkušenosti se psaním příběhů pro snímky Marvelu i Disney Studios. Při vymýšlení mnohovesmíru šílenství mu však největší oporou byl seriál Rick a Morty.

Článek Novinka

Nový Avatar, Spider-Man a John Wick - Souhrn důležitých novinek z akce CinemaCon 2022

Tento týden proběhla v Las Vegas významná akce jménem CinemaCon 2022, na které byly představeny nejrůznější novinky z nadcházejících velkých snímků od významných studií. A co všechno tam vlastně bylo?