Avatar DannyEl

Daniel Orság - DannyEl Redaktor

Danny vystudoval žurnalistiku a film - pardon, v oblasti filmu a popkultury si ještě stále rozšiřuje své obzory. Mimo to je milovník světa Zaklínače, příznivec americké kinematografie a nadšený hráč single-player titulů z áčkových produkcí. Na NerdFixu přináší novinky ze světa odehrávajícího se jak před, tak za kamerou.

1 rok v redakci
210 publikací
5 recenzí
5 komentářů
Článek Novinka

Akční snímek Pěstní msta rozšíří universum Zabijáků Wu, Kai Jin se bude mstít v Bangkoku

Netflix představil upoutávku na snímek Pěstní msta, který se stane pokračováním akčního seriálu Zabijáci Wu. Přehlídka bojového umění odstartuje v druhé polovině února.

Článek Novinka

Strhující drama The Fallout odkryje následky děsivé střelby na střední škole

Režijní debut Megan Parkové v podobě nadcházejícího dramatu The Fallout ukazuje, jak se zdánlivě normální den středoškoláků obrátí vzhůru nohama v důsledku děsivé střelby.

Článek Novinka

Uma Thurman bude hledat ztraceného syna v kriminálním thrilleru Suspicion

Apple TV+ nedávno zveřejnila oficiální trailer kriminální série Suspicion, kde se v hlavní roli objeví Uma Thurman coby významná CEO a matka hledající unesené dítě.

Článek Novinka

Jackass se vrací v poslední výpravě plné nebezpečných žertů

Americké studio Paramount Pictures představilo oficiální trailer snímku Jackass Forever, který se stane posledním článkem bláznivé franšízy z dílny Jeffa Tremainea.

Článek Novinka

Euphoria ukázala ochutnávku druhé série v oficiálním traileru

HBO na svých stránkách představilo oficiální trailer druhé sezóny Euforie, fanoušci se mohou těšit na nové existenciální krize ve světě drog, sexu a sociálních sítí.

Článek Novinka

Scénář třetí série Zaklínače je dokončen, na premiéru si ale počkáme

Přestože od premiéry dlouho očekávaného pokračování Zaklínače uplynulo jen několik dnů, tvůrci už stihli prozradit, že hrubý scénář třetí série je dokončen a připraven na postup do aktivní produkce.

Článek Novinka

Dramatický thriller Severance představí rozklad algoritmů naší paměti

Streamovací platforma Apple TV+ představila upoutávku antiutopistického thrilleru Severance, který postaví pevnou hranici mezi osobním a pracovním životem uvnitř obřího korporátu.

Recenze 7

Kaštánek jako zrcadlo konvencí severských kriminálek

Kaštánek je přímo modelovým příkladem žánrových konvencí skandinávského noiru. Napříč recyklaci notoricky známých klišé však minisérie dokáže zaujmout ponurou atmosférou a stylovým perfekcionalismem.

Článek Novinka

Ethan Hawke se ukáže jako sadistický vrah dětí v povídkovém hororu Černý telefon

Americké studio Universal Pictures přichází s dalším hororem. Snímek Černý telefon vychází ze stejnojmenné povídky Joea Hilla, jež se soustřeďuje na nájemného kouzelníka, který potají vraždí děti.

Článek Novinka

Jižní Korea žaluje Netflix, požaduje finanční kompenzaci za údržbu přetížené sítě

Jihokorejský poskytovatel internetových služeb SK Broadband žaluje americký Netflix kvůli rapidnímu nárůstu datového toku v souvislosti se streamováním populárních titulů z lokální produkce.

Článek Novinka

Vyproštění se dočká sequelu, Chris Hemsworth představil oficiální teaser

Netflix v rámci akce TUDUM oznámil pokračování akčního snímku Vyproštění. Chris Hemsworth představil oficiální teaser sequelu, ve kterém se jeho postava vydá na nejnebezpečnější misi své kariéry.

Článek Novinka

Papírový dům ukazuje exkluzivní klip z velkého finále páté sezóny

Álvaro Morte v rámci fanouškovské akce TUDUM uvedl na scénu ochutnávku z očekávaného pokračování páté série Papírového domu, jež zanedlouho dorazí k divákům.