Avatar DannyEl

Daniel Orság - DannyEl Redaktor

Danny vystudoval žurnalistiku a film - pardon, v oblasti filmu a popkultury si ještě stále rozšiřuje své obzory. Mimo to je milovník světa Zaklínače, příznivec americké kinematografie a nadšený hráč single-player titulů z áčkových produkcí, který na NerdFixu přináší novinky ze světa odehrávajícího se jak před, tak za kamerou.

Nový člen redakce
86 publikací
0 recenzí
2 komentářů
Článek Novinka

Polární kruh se zanedlouho zbarví do ruda v severském thrilleru Red Dot, Netflix vypustil oficiální trailer

Mrazivý thriller Red Dot se konečně dočkal oficiálního traileru. Ten nabízí trochu detailnější vhled do prostředí, jemuž bude na Netflixu již brzy vévodit úpatí švédských hor potřísněné lidskou krví.

Článek Novinka

Hranice mezi realitou a fikcí již brzy naruší sci-fi snímek Bliss

Salma Hayek a Owen Wilson se objeví v nadcházejícím sci-fi snímku Bliss, který boří hranice mezi realitou a fikcí. Americké studio Amazon Prime nedávno zveřejnilo oficiální trailer.

Článek Novinka

Osud představitele hnutí za práva Afroameričanů se otiskne do životopisného dramatu Judas and the Black Messiah

Americký režisér Shaka King přichází se svým druhým celovečerním snímkem Judas and the Black Messiah. Studio Warner Bros. Pictures nedávno vypustilo do světa nový trailer.

Článek Novinka

Rodinná komedie ‘Ohana: Rodina je poklad přinese divákům Netflixu atmosféru letního dobrodružství už koncem ledna

Rodinná komedie ‘Ohana: Rodina je poklad od Jude Weng koncem měsíce odkryje exotická dobrodružství, která pomohou objevit havajské kořeny rodině z New Yorku.

Článek Novinka

Akční sci-fi Za čárou se dočkalo oficiálního traileru

Netflix již brzy vypustí do světa snímek Za čárou, akční sci-fi thriller od švédského režiséra Mikaela Håfströma. Nedávno se na internetu objevil oficiální trailer.

Článek Novinka

Režijní debut Reginy King s názvem One Night in Miami se představuje v oficiálním traileru

Muhammad Ali, Malcolm X, Jim Brown a Sam Cooke v jednom hotelovém pokoji – ne, nejedná o žádný vtip, nýbrž o režijní debut americké herečky Reginy King s názvem One Night in Miami.

Článek Novinka

Kriminální minisérie The Investigation znovu otevře případ brutální vraždy švédské novinářky

Diváky HBO čeká výlet do nejtemnějších vod dánské kriminalistiky. Minisérie The Investigation zvěční jeden z nejsurovějších případů posledních let.

Článek Novinka

Produkce sequelu akčního sci-fi Ready Player One je oficiálně potvrzena, snímek se nachází v rané fázi vývoje

Hra pokračuje. Americký spisovatel Ernest Cline začal pracovat na scénáři k filmu Ready Player Two, studio Warner Bros. dalo projektu oficiálně zelenou.

Článek Novinka

Sam Neill jako chovatel ceněné pokrevní linie ovcí v komediálním dramatu Rams

Ve vzdálené západní Austrálii zažívají sourozeneckou rivalitu dva odcizení bratři, jejichž chov ceněné pokrevní linie ovcí zachvátí smrtelná nemoc.

Článek Novinka

Katastrofický snímek Skyfire rozpoutá peklo v ráji na zemi

Studio Screen Media Films vypustilo do světa oficiální trailer snímku Skyfire. Akční podívaná s prvky katastrofického scénáře se divákům zpřístupní na VOD po Novém roce.

Článek Novinka

Na Netflixu budou padat vulgarismy, dokumentární minisérie Dějiny nadávání se představuje v oficiálním traileru

Netradiční minisérie Dějiny nadávání již zanedlouho zmapuje historii a dopady některých z nejznámějších anglických vulgarismů, a to v čele s Nicolasem Cagem.

Článek Novinka

Netflix se ohlíží za uplynulým rokem v cynickém speciálu Smrt do roku 2020

Netflix přichází na scénu se speciálním projektem, který se točí okolo událostí uplynulého roku. Cynický snímek Smrt do roku 2020 právě přistál v nabídce streamování.