Jak dobře znáš dobrodružství Indiany Jonese?

Zásluhou chystaného pátého filmu je Indiana Jones znovu v kurzu. Nejen s předměty, po kterých vždy pátrá, ale i s ním samotným je spojena dlouhá a pestrá historie, jejíž znalost teď můžete prověřit.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Relikvie smrti?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u sedmého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Princ dvojí krve?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u šestého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Fénixův řád?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u pátého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Ohnivý pohár?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u čtvrtého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Vězeň z Azkabanu?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u třetího dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Tajemná komnata?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u druhého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Kámen mudrců?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u prvního dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš Johna Wicka?

Na čtvrtý díl populární série o nájemném zabijákovi Johnu Wickovi si ještě chvilku počkáme. Do tajemného a světa sofistikovaných vrahů se ale zřejmě budeme moci podívat také díky spin-offu.

Jak se vyznáš ve významu jmen z Harryho Pottera?

Harry Potter je jedno z těch vlivnějších děl majících dopad na žánr fantasy. Může za to mnoho faktorů. Jedním z nich je i fakt, že si autorka s psaním vyhrála a jméno každé postavy má svůj význam.

Jak dobře znáš Lovecrafta a jeho mythos?

H. P. Lovecraft je nejproslavenějším autorem Cthulhu mýtu, který inspiruje mnoho autorů dodnes. Jeho styl psaní je dnes znám jako kosmický horor, nebo rovnou Lovecraftovský horor.

Jak dobře znáš Středozem?

Vyzkoušejte si náš nový kvíz pro všechny milovníky J. R. R. Tolkiena, Pána prstenů, Hobita a dalších knih tohoto autora. Filmy vám stačit rozhodně nebudou!