Jak dobře se orientujete v kanonické galaxii Star Wars?

4. květen alias May the Fourth, tradiční svátek fanoušků Star Wars, je opět tady. Při této příležitosti si tedy můžete v našem kvízu vyzkoušet, jak se vlastně v předaleké galaxii orientujete

Jak dobře znáte tvorbu Quentina Tarantina?

Quentina Tarantina můžeme bezesporu označit za jednoho z nejvýraznějších hollywoodských režisérů a scenáristů. Myslíte si, že patříte mezi opravdové znalce jeho tvorby? Pak si zkuste náš kvíz.

Pamatujete si první generaci Pokémonů? Zjistěte to v našem kvízu

Pokud si při příležitosti oficiálního dne Pokémonů chcete připomenout 20 let starou mánii a vyzkoušet, co vám ještě zůstalo v paměti, račte se pustit do našeho nového kvízu plného starých známých.

Jak dobře znáš dobrodružství Indiany Jonese?

Zásluhou chystaného pátého filmu je Indiana Jones znovu v kurzu. Nejen s předměty, po kterých vždy pátrá, ale i s ním samotným je spojena dlouhá a pestrá historie, jejíž znalost teď můžete prověřit.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Relikvie smrti?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u sedmého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Princ dvojí krve?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u šestého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Fénixův řád?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u pátého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Ohnivý pohár?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u čtvrtého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Vězeň z Azkabanu?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u třetího dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Tajemná komnata?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u druhého dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš knihu Harry Potter a Kámen mudrců?

Filmy Harryho Pottera zná každý druhý. Ale co knížky? Vítejte u prvního dílu kvízové série o nejslavnějším čarodějovi s jizvou na čele, ve které si prověříte své znalosti ze všech potterovských knih.

Jak dobře znáš Johna Wicka?

Na čtvrtý díl populární série o nájemném zabijákovi Johnu Wickovi si ještě chvilku počkáme. Do tajemného a světa sofistikovaných vrahů se ale zřejmě budeme moci podívat také díky spin-offu.