Vampýrská akademie to bude u diváků příští měsíc zkoušet znovu, tentokrát v seriálové podobě

Stanice Peacock nám příští měsíc představí seriálovou verzi Vampýrské akademie, ve které se podíváme do nebezpečného světa plného intrik, hrozivých tajemství a samozřejmě i krvežíznivých upírů.

Ve sci-fi thrilleru Blank se zoufalá autorka stane vězněm porouchané umělé inteligence

Studio Brainstorm Media nám na konci příštího měsíce nadělí napínavý sci-fi thriller jménem Blank, ve které se slavná autorka stane vězněm ženského robota, jehož systém napadl jakýsi neznámý virus.

Padla první klapka filmu Ferrari od Michaela Manna, který vypráví o zakladateli slavné automobilky

Nedávno se rozjela produkce nového filmu režiséra Michaela Manna, který ponese název Ferrari. Vyprávět bude o slavném závodníkovi a zakladateli známé automobilky, kterého ztvární Adam Driver.

Ve filmu Na pivo do první linie zamíří Zac Efron do války s ušlechtilým alkoholickým cílem

Služba Apple TV+ se pochlubila trailerem na válečné drama se špetkou komedie jménem Na pivo do první linie, ve kterém se mladý muž rozhodne donést svým kámošům ve Vietnamu trochu amerického piva.

Nové fotky z natáčení seriálového Falloutu vypadají podezřele dobře

V Amazonu zjevně nešetří na kulisách a rekvizitách, a tak se zdá, že by seriálový Fallout mohl být konečně věrnou adaptací herní předlohy. Alespoň po vizuální stránce působí stále lépe.

První trailer na seriál Wednesday přislibuje slušnou dávku černého humoru

Netflix nám před nějakou chvílí konečně nadělil oficiální trailer na zbrusu nový seriál jménem Wednesday, který se zaměří na stejnojmennou mladou členku slavné Addamsovy rodiny. Co na něj říkáte?

Fanoušci série Lone Wolf, zbystřete! Přinášíme vám návod na výrobu mocného meče Sommerswerd

Pokud jste fanoušci žánru fantasy, tak možná i vy jste někdy prahli po tom mít doma repliku nějaké mocné zbraně. V následujícím článku tak najdete návod na výrobu krásného zlatého meče Sommerswerd.

Drama Call Jane si posvítí na kontroverzní téma potratů ve Spojených státech

Studio Roadside Attractions nám v půlce letošního podzimu představí drama Call Jane, které se blíže podívá na téma potratů v USA. Hlavní postavou se stane žena, jejíž těhotenství ji může stát život.

Hvězda ze seriálu Ztraceni se po sedmi letech vrací z hereckého důchodu pro napínavou sérii Last Light

Matthew Fox se nám vrací! Tentokrát slavného představitele doktora Jacka Shepharda ze známého seriálu Ztraceni uvidíme v sérii jménem Last Light, ve které ztvární hlavní roli odvážného petrochemika.

V thrilleru End of the Road půjde čtyřčlenné rodince po krku nelítostný vrahoun

Netflix se nedávno pochlubil oficiálním trailerem na svůj nový thriller jménem End of the Road, který se zaměří na nebohou rodinku bez domova, jež s taškou plnou peněz prchá před hrozivým vrahem.

První fotka z prequelu na Hunger Games představuje hlavní dva protagonisty

Studio Lionsgate se konečně pochlubilo s první pořádnou fotkou z nadcházejícího prequelu na Hunger Games jménem The Ballad of Songbirds and Snakes, na které se nachází hlavní protagonisté příběhu.

Seznamte se s novou Addamsovou rodinou na prvních fotkách

Server Vanity Fair se s námi podělil o zbrusu nové fotky z nadcházejícího seriálu Wednesday, na kterých si konečně můžeme pořádně prohlédnout čtyři nejdůležitější členy legendární Addamsovy rodiny.