V hudební krimošce The Score se za doprovodu písniček bude řešit láska a zločin

Přednedávnem vyšel trailer na kriminální drama The Score, ve kterém se dočkáme nejen lásky mezi dvěma mladými lidmi, ale i mnoha písniček. Ano, kombinace žánrů to je rozhodně zajímavá.

V Evil Dead Rise žádný humor nečekejte. Bude se jednat o temný a vážný horor

V hororové sérii Evil Dead patřil humor mezi jedny z nejvíce charakteristických prvků. Podle herce Bruce Campbella se ale zdá, že v nadcházejícím filmu Evil Dead Rise se ho nedočkáme.

Zachary Levi vděčí za roli Shazama Jamesi Gunnovi

Superhrdina Shazam se stal jednou z nejvíce ikonických rolí herce Zachary Leviho. Z velké části za to ale vděčí svému dobrému kamarádovi, kterým je James Gunn, režisér marvelovky Strážci Galaxie.

Zaklínač: V novém promo klipu na druhou sérii se Geralt utká s pěkně rozlícenou stvůrou

Druhá série Zaklínače se nám neúprosně blíží. Oficiální twitterový účet seriálu se proto pochlubil s novým promo klipem, ve kterém se dočkáme boje mezi Geraltem a jistou zrůdou.

Ruská policie vyšetřuje Netflix kvůli „gay propagandě“

Ruská Komisařka pro ochranu rodiny se domnívá, že Netflix šíří v pořadech pro mládež LGBT propagandu. Streamovací službě hrozí pokuta a zákaz působení na ruském trhu.

Započalo první jednání o výběru nového Jamese Bonda

I přestože plnohodnotné pátrání po dalším představiteli agenta 007 ještě nezačalo, někteří producenti se již sešli, aby mohli předběžně jednat o tom, kdo po Craigovi převezme pochodeň.

Nový dokument od Netflixu vám ukáže zázraky korálového útesu očima malé rybky

Díky novodobé revoluční technologii nám nadcházející dokument nadělí podívanou, při které budou padat brady na zem. Ta nás čeká ve snímku, který ponese název Puff: Wonders of the Reef.

Seriálová Cesta kolem světa za 80 dní představuje oficiální trailer

Slavný román Julesa Verna se dočká další adaptace, tentokrát však seriálové. Uvidíme tak novodobé dobrodružství Philease Fogga, který má jen 80 dní na to, aby podnikl cestu kolem světa.

Netflix připravuje film o hudební skupině Gorillaz

Skupina Gorillaz proslula především svým unikátním animovaným stylem, který doprovází jejich klipy. A proto se umělci dohodli s Netflixem, že by se v onom stylu mohl vytvořit i celovečerní film.

Představitel Thora Chris Hemsworth se v Praze láduje českými pochoutkami

Slavný herec Thora si se ženou evidentně Prahu užívá. Pár dní před začátkem natáčení akčňáku Vyproštění 2 se s ní totiž vydal do centra, aby ochutnal místní lahodné „delikatesy.“

Natáčení druhé řady seriálu ze světa Pána prstenů se přesune z Nového Zélandu do Anglie

S Novým Zélandem budou vždy spojená díla J. R. R. Tolkiena, která se stala základem moderního fantasy žánru. Nadcházející seriál ze Středozemě se však bude částečně natáčet v Anglii.

Ztracená rodinka je nucena zůstat v podivné vesnici, kterou po nocích terorizuje hrůza z lesů

Studio Epix představuje nový hororový seriál, ve kterém se jedna rodina bude snažit přežít ve zvláštní vesnici. Tu totiž po nocích straší jakási entita, která před smrtí nebude šetřit ani děti.