Snímek podle Tom Clancy's The Division dostal nového režiséra

Snímek na motivy této herní série byl oznámen již na videoherní konferenci E3 v roce 2019. Tehdy byl jakožto režisér představen David Leitch, známý díky filmu Deadpool 2. Ten ale bude vystřídán.

Ďalšia kingovka v seriálovej podobe

Seriálovú adaptáciu hororového príbehu The Jaunt od kultového autora Stephena Kinga bude mať pod palcom spolutvorca seriálu Fear the Walking Dead.

Tandžiró se vydává na dlouhou pouť za pomstou v nové manga sérii

V příštím týdnu se čeští čtenáři dočkají další nové manga série. Dark fantasy manga Zabiják démonů zavede čtenáře do období Taišó, kde se mladý chlapec vydá na dlouhou cestu za pomstou svých rodičů.

Magická krajina očekávaného fantasy seriálu Světlo a stíny se dočkala oficiálního traileru

Po řadě drobných indicií se fanoušci románové fantasy série Griša konečně dočkali oficiálního traileru, který nabízí detailnější vhled do její seriálové adaptace z dílny Netflixu.

Hulu přichází se silnou dávkou nostalgie, dokument Kid 90 se představil v oficiálním traileru

Streamovací platforma Hulu představila oficiální trailer na chystaný dokument Kid 90, ve kterém se herečka Soleil Moon Frye vrací nejen do svého dětství, jež oplývalo rostoucí slávou.

Na Netflix mieri Jupiter's Legacy od autora Kingsman a Kick-Ass

Po komiksoch Kingsman: The Secret Service a Kick-Ass autora Marka Millara sa na obrazovky dostane aj ďalší jeho komiks. Tentokrát pôjde o superhrdinský Jupiter's Legacy

Epická fantasy sága již příští rok u nás

Nakladatelství Argo oznámilo nový titul pro příští rok. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších novodobých fantasy sérií The Burning od Evana Wintera! Čekají nás hned dva díly ze čtyř.

Seriál na motivy Halo nachází nový domov u Paramount+

Premiéra je naplánovaná na první čtvrtletí příštího roku u nové streamovací služby Paramount+. Klíčoví lidé zůstávají stejní a změny v plánech nejsou zatím žádné.

S Chaosem na vzestupu se v nové sérii vypořádá velkoadmirál Thrawn

Modrý supergénius se v nové sérii od vydavatelství Egmont musí vypořádat s neznámou hrozbou. Tentokrát to nejsou nepřátelé Republiky či Impéria, ale jeho domoviny, Chisské Ascendence.

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

Rozšíření pro jedno z nejlepších dobrodružství D&D je v předprodeji!

Na D&DBeyond byl čerstvě spuštěn předprodej Van Richten's Guide to Ravenloft - obrovského rozšíření pro jedno z nejpopulárnějších D&D dobrodružství The Curse of Srahd. Zde je vše co se zatím ví.

Sony s Marvelom si z nás poriadne vystrelili a oznámili oficiálny názov nového Spider-Mana

Očakávaný tretí diel filmového Spider-Mana je pomerne pozorne sledovaný všetkými fanúšikmi. Produkcia to preto využila a urobila menší žartík týkajúci sa oficiálneho názvu tohto filmu.