Banda teenagerů bude bojovat proti monstrům z jiných dimenzí. A řešit vztahy

Měli jste rádi Buffy? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, Crypt TV totiž připravuje hororový seriál, který bude ze známé lovkyně upírů hodně čerpat. Dobrou kvalitu však nezaručujeme.

Western Tím tvrdší je pád o skutečném černošském gangu

Jeymes Samuel si připravil western u kterého se inspiroval u skutečného Gangu Rufuse Bucka, který se skládal s Afroameričanů a Indiánů.

Je libo Lékořicovou pizzu? Režisér Magnolie představuje svůj nový film

Slavný oscarový tvůrce se po více než čtyřech letech konečně vrací. Tentokrát nás však zavede do zběsilých 70. let v Kalifornii.

Slavná sci-fi Babylon 5 se dočká rebootu. Povede ho původní tvůrce seriálu

Oživovat staré série je někdy radostí. A někdy také ne. Jaký případ to bude pro reboot dospělácké sci-fi Babylon 5? To uvidíme, ale může nás utěšit fakt, že za ním bude stát původní tvůrce seriálu.

Tento týden s Na tahu (27.9. - 3.10.)

V tomto týdnu si užijeme pouze dva streamy! Ve čtvrtek to budou jubilejní Věčné duše. Je to totiž rok, co tuto kampaň ze studia vysíláme! A v sobotu Lamy na tahu, ve kterých se Robko vydá do Detroitu.

Prvních 5 kapitol knihy Star Wars: Ronin je volně k dispozici

Kniha Star Wars: Ronin: A Visions Novel, která navazuje na epizodu anime série Star Wars: Visions, sice vychází v zahraničí za několik týdnů, ale už teď máme k dispozici velmi výživnou ochutnávku.

Známý herec napsal scénář na remake Misery. Podle vlastní divné zkušenosti s fanoušky

Co miluje herec více než peníze? Komplimenty. Ale čeho je moc, toho je příliš. Své o tom ví i Jamie Foxx, který měl nepříjemné setkání s fanoušky, což ho přimělo napsat scénář na hororovou klasiku.

Joaquin Phoenix ztvární hlavní roli v připravovaném filmu hororového mistra

Ari Aster před několika lety vyděsil filmový svět se svými dvěma horory, které ho vysadily do výšin hororových géniů. Nyní připravuje další projekt, ve kterém se objeví i známý představitel Jokera.

Letopisy Narnie se vrátí. Slavnou fantasy sérii si chce vzít na starost Netflix

Možná jste už na známou fantasy značku dočista zapomněli, čemuž bychom se ani nedivili, však jsme o ní už přes deset let neslyšeli. Vypadá to ale, že díky Netflixu se do kouzelné země opět podíváme.

X-Meni se připojí k MCU rodině. Vrátí se někteří představitelé do rolí slavných mutantů?

X-Meny čeká vstup do nové éry, kterou tentokrát povede Disney. Znamená to ale, že bývalým představitelům slavných mutantů máme dát sbohem? Nebo je zde ještě šance na jejich návrat?

Chopte se seker a štítů. Seriálové pokračování Vikingů má první teaser

Seriál Vikings: Valhalla k dám dorazí již příští rok. Netflix proto vydal první mini teaser, který nám dal menší ochutnávku toho, co nás v seriálu čeká. A nevypadá to vůbec špatně!

První oficiální fotografie ze seriálu The Last of Us podle úspěšné akční hry

Na fotce můžeme poprvé vidět Pedra Pascala v roli hlavního hrdiny Joela a Bellu Ramsey jako Ellie. Tahle dvojice se dívá na místo neštěstí, kde havarovalo letadlo.