Akční snímek Pěstní msta rozšíří universum Zabijáků Wu, Kai Jin se bude mstít v Bangkoku

Netflix představil upoutávku na snímek Pěstní msta, který se stane pokračováním akčního seriálu Zabijáci Wu. Přehlídka bojového umění odstartuje v druhé polovině února.

Šikanovaný chlapec se spřátelí s tajemným netvorem z lesů. To však bude mít hrozivé následky

Přátelství může mít mnoho podob. Dokáže nám to nadcházející horor jménem Slapface, ve kterém se mladý chlapec střetne s netvorem z lesů. Jejich přátelské pouto ale bude mít dost zásadní negativa.

Na nože 2: Pokračování úspěšné detektivky se na Netflixu dočkáme již letos na podzim

Detektiva Blanca čeká další případ. A my se ho se vší pravděpodobností dočkáme již letos na podzim. Vzhledem k úspěšnému prvnímu dílu detektivky Na nože bylo jasné, že pokračování bude nevyhnutelné

Máme špatnou zprávu pro fanoušky filmové série Mission: Impossible

Na sedmý a osmý díl slavné série Mission: Impossible fanoušci čekají už pěkně dlouhou dobu. Bohužel se ale jejich čekání ještě o něco prodlouží. Paramount totiž oběma filmům opět odložil premiéru.

Ve věku 68 let zemřel americký herec a komik Louie Anderson

Slavný americký komik a herec Louie Anderson prohrál svůj boj s B lymfomem, kvůli kterému byl před nějakou dobou hospitalizován v Las Vegas. Tvůrce seriálu Život s Louiem zemřel ve věku 68 let.

„Celé univerzum teprve začíná.“ - Netflix potvrzuje druhou sérii Hry na oliheň

Před pár měsíci nám to potvrdil sám tvůrce celého seriálu Hwang Dong-hyuk. Nyní se k němu připojuje i jeden z nejvyšších představitelů Netflixu. Hra na oliheň se dočká pokračování. A možná nejen toho.

Aby jí zachránila život, změní tajemná žena malou dívku na upírku. Jaké to ale bude mít následky?

Studio Shudder nám příští měsíc představí zcela nový hororový snímek, který se bude týkat strastí dospívání. Ale poněkud netradičního. Hlavní hrdinka je totiž malá dívka, která se přemění na upírku.

Studenti vytvořili reálnou mapu Zaklínače podle knih, her i seriálu

Studenti z Varšavské univerzity vytvořili podrobnou mapu světa Zaklínače v měřítku 1:1. Mapa ukazuje reálnou vzdálenost, kterou Geralt při svých dobrodružstvích urazil, od Kaer Morhen až po Skellige.

Nový Batman bude tím nejdelším filmem o netopýřím hrdinovi. Jak dlouho si posedíte v kině?

Nadcházející Batman v podání Roberta Pattinsona od Matta Reevse bude tím nejdelším snímkem, který vypráví o netopýřím ochránci Gothamu. V samotném kině si totiž návštěvnici posedí přes tři hodiny.

Slepičí úlet 2: Pokračování slavného animáku na první fotce

Jste fanoušci úspěšného animáku od studia Aardman Animation? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, slavné studio s Netflixem totiž připravuje dlouho očekávaný druhý díl, který k nám dorazí v roce 2023.

Druhá série Zaklínače balancuje na okraji nejsledovanějších pořadů Netflixu

Geralt má obrovskou základnu fanoušků, kteří by za něj dali ruku do ohně. Přiznejme si však, že druhá série byla slabší, než jsme čekali. Měli bychom obviňovat rušný konec roku?

Natáčení pornografického filmu na venkově se zvrhne tím nejhorším možným způsobem

Pod dohledem studia A24 nám režisér a veterán hororového žánru Ti West představí svůj nejnovější snímek, v němž půjde o život bandě filmařů, která se na venkově rozhodla natočit film pro dospělé.