Zobrazit vše ve dne 15. 2. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E9

Krachující festivaly a protestující herečka

Doba je zlá, oblíbené festivaly mají problém, ale nebojte se, je zde záchrana! Není to sice Superman, ale i ten se objeví v novém traileru.

VĚČNÉ KECY - nová talkshow od Nerdfixu a Na tahu

Gelu se ujal role moderátora nového pořadu, do kterého si zve hráče Věčných duší a tahá na ně špínu. Do minulé pilotní epizody si pozval DM Jirase a Endyho. V úterý schytají jeho hněv Thom&Q!

Věčné kecy Epizoda S1E1

Temná tajemství Jirase a Endyho

Stalo se vám někdy, že jste se na něco chtěli zeptat, ale báli jste se? Našemu moderátorovi ne! Gelu - král bulvárního novinářství a mistr Hupperdooku v tahání špíny na lidi, se chopil nového pořadu.

House of the Dragon má čtyři nové herce

Seriál, který se bude odehrávat přibližně 150 let před Hrou o trůny, najímá další herce. Máme nové dračí jezdce, lordy, ale i námořní admirály.

Videoherní podívanou s časovou smyčkou nabídne akční sci-fi Boss Level mířící na kartu Hulu

Akční sci-fi Boss Level se svým videoherním konceptem konečně míří k širokému publiku. Platforma Hulu nedávno představila oficiální trailer odhalující mechanismy známé například z Edge of Tomorrow.

Ilustrace folklórních monster a nočních můr v knize Whispers from the Dark

V současné době běží na Kickstarteru crowdfundingová kampaň pro knihu Whispers from the Dark. Jedná se nepříjemně strašidelnou básnickou sbírku s ještě strašidelnějšími ilustracemi podle nočních můr.

HBO posílá původní Ligu spravedlnosti Zacka Snydera do cílové rovinky, snímek se dočkal oficiálního traileru

Originální verze Ligy spravedlnosti od Zacka Snydera míří do cílové rovinky. Platforma HBO Max, která toto akční fantasy zanedlouho uvede na svých stránkách, vyslala do světa oficiální trailer.