Crunchyroll ukázal trailer svého původního anime Noblesse

Crunchyroll se pochlubil trailerem na webtoon adaptaci ze své vlastní produkce.

Christina Aguilera naspievala novú pesničku k filmu Mulan

Hraná verzia Mulan od Disney si vyrobila niekoľko kontroverzií, marketing je ale mašina nezastaviteľná. Hoci si teda film u nás legálne nepozrieme, môžeme si aspoň vypočuť pesničku.

V říjnu se na Cruchyrollu dočkáme Jujutsu Kaisen

Temněji laděný shounen Jujutsu Kaisen od Gege Akutamiho se na streamovací platformu Crunchyroll podívá koncem října.

Tvorcovia Avatar: The Last Airbender opúšťajú Netflix adaptáciu

Tvorcovia pôvodného Avatara Michael Dante DiMartino a Bryan Konietzko nebudú ďalej pokračovať na live-action adaptácii seriálu Avatar: The Last Airbender

V Česku vyšel nový román od autora bestselleru Silo

Nakladatelství Laser-Books včera vydalo nový román od Hugha Howeyho, který stojí za excelentní trilogií Silo. Kniha nese název Písek a vezme nás do reálného postapokalypitckého světa.

Druhý Shazam sa ešte nezačal nakrúcať, no už má trailer

Režisér David F. Sandberg je proste veselá kopa a nebojí sa uťahovať si z internetového osadenstva. Jeho posledným vtipom je zverejnenie traileru na pokračovanie Shazama. Film sa ani netočí.

Příští týden bude odhalen nový Batman a Suicide Squad

Předčasně byly vyzrazeny názvy obou her od vydavatelské společnosti Warner Bros. Co nás tedy na DC FanDome od WB Games Montreal a Rockteady čeká za novinky? A dostane se i na návrat bojovky Injustice?

Souhrn trailerů posledního týdne - Rising Phoenix, Young Wallander, Come True

Ne všechno se vejde do našeho každodenního zpravodajství. Přesto by byla škoda některé následující trailery minout. Kdo ví, třeba je Unchinged nebo Rising Phoenix to, na co čekáte a ani o tom nevíte.

Třicet osm videoherních knih a komiksů za 12,79 euro? To je nový Humble Book Bundle

Oblíbená charitativní stránka Humble Bundle nabízí nový knižní balíček, který se rozhodně vyplatí. Za 12,79 euro dostanete 38 knih a komiksů s videoherní tematikou v celkové hodnotě 380 dolarů.

Zaklínač, Uncharted nebo The Last of Us. Vše, co víme o nových videoherních adaptacích

Filmové a seriálové adaptace videoher málokdy dopadnou kladně. A přesto tu v poslední době máme množství herních firem, které se snaží udělat vlastní film či seriál postavený na jejich hře.

Spider-Man: Miles Morales přinese kompletní příběh i podporu ray tracingu

V novém akčním dobrodružství netradičního pavoučího muže se máme těšit na emotivní příběh, který se od původního Spider-Mana liší. Jaké budou rozdíly a co vše hra nabídne?

DC Kids Fandome v traileri vábi do Titans Tower

DC ukazuje v najnovšom traileri, na čo sa môžu najmenší fanúšici tešiť vrámci DC Kids FanDome