Zákulisní video z Pinocchia od Guillerma del Tora ukazuje fascinující tvorbu stop-motion animace

Hraná Disneyho předělávka Pinocchia není jediným příběhem o slavném dřevěném chlapci, který k nám letos přisviští. Na konci roku se také můžeme těšit na mnohem zajímavější verzi od Guillerma del Tora.

Teaser na druhou řadu seriálu Vikingové: Valhalla láká na konflikt mezi vikinskými frakcemi

V rámci netflixové akce Tudum jsme se dočkali teaseru na druhou řadu seriálu Vikingové: Valhalla, na který se můžete podívat uvnitř článku. A jak se zdá, trable pro Leifa a Freydis teprve začínají.

V klipu na dobrodružnou fantasy Slumberland nás Jason Momoa přivítá do magické země snů

V rámci akce Tudum jsme se dočkali krátkého klipu na nadcházející dobrodružnou podívanou jménem Slumberland, ve které se v jedné z hlavních rolí objeví Jason Momoa. A to jako satyr jménem Flip.

Zaklínačský prequel Blood Origin dorazí na Netflix jako vánoční dárek

Již 25. prosince se dočkáme na Netflixu zaklínačského prequelu Blood Origin. Příběh se bude odehrávat 1200 let před událostmi klasického Zaklínače s Henry Cavillem v hlavní roli.

Seriál 1899 zná oficiální datum premiéry

Pokud jste fanoušci seriálu Dark, tak vás jistě potěší, že stejní tvůrci brzy na Netflixu představí svou další temnou podívanou. Tou bude série 1899, která konečně zná oficiální datum premiéry.

Klip na detektivku Na nože: Glass Onion odhaluje, kdo se stane hlavní obětí vraždy

Rian Johnson se na akci Tudum pochlubil s novým klipem na svůj snímek Na nože: Glass Onion, ve kterém se detektiv Benoit Blac vydává na vzdálený ostrov, aby vyřešil svůj další zapeklitý případ.

Třetí série Zaklínače k nám dorazí až v létě roku 2023

Konečně přibližně víme, kdy k nám dorazí třetí řada seriálového Zaklínače od Netflixu. Ale pokud jste čekali, že by to mohlo být už někdy na začátku příštího roku, tak pro vás máme špatnou zprávu.

Populární seriál Lupin dostal teaser na třetí řadu

Seriál Lupin se na Netflixu zatím dočkal dvou řad. Akce Tudum představila teaser na řadu třetí, kde se bude hlavní hrdina potýkat s nevyžádanou slávou. To je samozřejmě pro zloděje nežádoucí věc.

Teaser na Vyproštění 2 slibuje neuvěřitelné posunutí hranic akčního žánru

V rámci akce Tudum nám Netflix nadělil first look video na očekávaný akčňák Vyproštění 2, který se z velké části natáčel také v České republice. A jak se zdá, fanoušci akčního žánru budou mít hody.

Shadow and Bones dostal trailer na druhou řadu

Shadow and Bones aneb Světlo a stíny měl již dlouho přislíbenou další sérii. Ale teprve na současné akci Tudum získal trailer. Fanouškům tak byla krom jiného představena nová skupina postav.

V novém klipu na seriál Wednesday bude mladá členka Addamsovy rodiny spřádat plány s Věcí

Fanoušci Netflixu netrpělivě čekají také na slibně vyhlížející seriál Wednesday, který se dočkal nejenom oficiálního data premiéry, ale také nového klipu, v němž se opět objeví stará dobrá Věc.

Gal Gadot jako agentka CIA v prvním teaseru na akčňák Heart of Stone

Akční thriller Heart of Stone bude dalším velkolepým snímkem, do kterého Netflix investoval opravdu hodně peněz. První teaser v podobě first look videa tak přislibuje vážnou a pěkně ostrou podívanou.