Film o Flashovi údajně smaže z existence dějové linky z DCEU snímků Zacka Snydera

Už letos se dočkáme sólo filmu Flashe, bleskurychlého člena Ligy spravedlnosti, jehož ztvární Ezra Miller. S filmem se pojí jistá zvěst, která se světem DCEU opravdu silně zatřese. Je ale pravdivá?

Stane se hvězda seriálu The Walking Dead novým Ghost Riderem v MCU?

Ghost Rider patří mezi nejslavnější anti-hrdiny Marvelu. Proto by nebylo překvapující, kdybychom se ho v brzké době dočkali i v MCU. Nové zvěsti indikují, že by si ho mohl zahrát herec Norman Reedus.

Možná známe totožnost hlavního padoucha ve Strážcích Galaxie 3

Totožnost hlavního padoucha příštích Strážců Galaxie je stále zahalená závojem tajemství. Dostaly se k nám ale informace, které indikují, že by tom mohl být jeden z nejbizarnějších záporáků Marvelu.

Nový Batman má údajně dvě verze finálního střihu. V jedné z nich by mohl být slavný DC padouch

Za necelé tři měsíce se konečně dočkáme nového filmu o Batmanovi, kterého tentokrát ztvárnil Robert Pattinson. Údajně ale existují dvě závěrečné podoby filmu. Kterou z nich nakonec uvidíme?

Zaklínač: Známe spoilery z nadcházející druhé řady. A neneseme vůbec dobré zprávy

Druhá řada Zaklínače se nám nezadržitelně blíží. A webu Redanian Intelligence se podařilo získat několik uniklých informací o tom, co nás v ní čeká. Radovat se ale asi nebudete.

Bude další Terminátor? Pokud ano, měl by údajně inklinovat k hororovému žánru

Některé série zkrátka neumí zemřít. Obzvlášť, když se jedná o série tak slavné. Důkazem jsou i drby o tom, že se připravuje zcela nový Terminátor, který se bude od těch ostatních velice lišit.

Dočkáme se dalších Dannyho parťáků? Režisér předešlých dílů uvažuje o natočení čtyřky

Mnoho fanoušků považuje sérii Dannyho parťáků za definitivně uzavřenou. Ale co když tomu bude nakonec jinak? Je možné, že bychom se přeci jenom čtvrtého dílu dočkali?

Monsters at Work pravděpodobně dostanou druhou sérii

Volné seriálové pokračování filmu Příšerky s.r.o. dost pravděpodobně bude mít druhou řadu. Studio Disney sice nevydalo žádné oficiální prohlášení, ale slova jednoho z herců mohou to mohou potvrdit.

Netflix prý pracuje na live-action seriálu ze světa Pokémonů

Magazín Variety přinesl informace o novém seriálu ze světa Pokémonů z dílen Netflixu. Podle jejich doposud nepotvrzených informací by měl mít projekt na starosti Joe Handerson, scenárista Lucifera.

Stane se z Brie Larson nová Mara Jade Skywalker?

Internetem proběhli spekulace o tom, že by se do hraného Star Wars univerza měla připojit oblíbená postava z Legend Mara Jade Skywalker. A co víc, má ji hrát filmová Captian Marvel Brie Larson.

Unikol kompletný dej Spider-Man: No Way Home?

Fanúšikovské teórie a rôzne úniky sú na internetových fórach bežným obsahom a to predovšetkým v prípade očakávaných filmov. Najnovší únik sa týka filmu Spider-Man: No Way Home.

Netflix má připravovat seriál The Elder Scrolls

Rostoucí počet herních adaptací má doplnit seriál The Elder Scrolls, kterému měl Netflix přidělit přinejmenším stejně velký rozpočet jako Zaklínači. Informace ale zatím nejsou oficiálně potvrzeny.