Možná známe oficiální název dalšího anime filmu ze světa Zaklínače

Anime film Nightmare of the Wolf zaznamenal na Netflixu úspěch. Proto není divu, že streamovací platforma nedlouho poté dala zelenou dalšímu projektu v tomto stylu. A my už možná známe jeho název.

Studio Lionsgate údajně zvažuje reboot Záhady Blair Witch

Přiznejme si to, existuje pouze jeden jediný dobrý díl Záhady Blair Witch – ten první. I přesto se ale studio Lionsgate možná rozhodne tento fakt v budoucnu změnit. Má totiž jednat o rebootu série.

Zaklínač: Další spin-off by se mohl zaměřit na Lamberta, Eskela a Coena

Začaly kolovat zvěsti o tom, že Netflix patrně připravuje nový spin-off na seriál o Zaklínači, který se má zaměřit na další zmutované zabijáky nestvůr ze školy vlka. Zatím však nic potvrzené není.

Horor To se možná dočká seriálového prequelu jménem Welcome to Derry

Obě dvě části filmové adaptace hororu To u diváků zabodovaly. Není proto divu, že se uvažuje o dalším návratu strašlivého Pennywise. Údajně se totiž chystá prequelový seriál, ve kterém si opět zařádí.

Tom Cruise se dle zvěstí připojuje k Marvel univerzu pro nový projekt

Tom Cruise, který byl dříve zvažován do role Iron Mana, by se k MCU nakonec přeci jen mohl připojit. Dle informací na webu Giant Freakin Robot by mohl ztvárnit již známou, ale také novou postavu.

Traileru na Avatara 2 bychom se mohli dočkat spolu s příchodem druhého Doctora Strange

Kolují zvěsti o tom, že zcela první trailer na dlouho očekávaného Avatara 2 by mohl vyjít už za přibližně měsíc a půl. Přesněji spolu s premiérou marvelovky Doktor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Scénárista seriálů Ztraceni a Watchmen údajně pracuje na filmu ze světa Star Wars

Svět filmových Star Wars se bude i nadále dál rozrůstat. A jak to tak vypadá, jeden z budoucích snímků o předaleké galaxii si vezme na starost Damon Lindelof, scénárista seriálů Ztraceni a Watchmen.

Obi-Wan Kenobi: Měl se hlavním padouchem nového Star Wars seriálu stát Darth Maul?

Už je poměrně jasné, že kromě Dartha Vadera budou ve Star Wars seriálu Obi-Wan Kenobi primární hrozbou imperiální Inkvizitoři. Nicméně zdá se, že původně měla tato role připadnout Darthu Maulovi.

Daredevil se podle zvěstí dočká čtvrté sezóny

Po zrušení Daredevila po třetí sezóně se nevědělo, zda se příběh této postavy bude dále rozvíjet. Nyní to podle zvěstí vypadá, že by se koncem tohoto roku měla začít natáčet sezóna čtvrtá.

V pokračování Batmana se možná objeví nová Harley Quinn. Která herečka by si ji mohla zahrát?

Batmanovi se zatím v kinech daří. Tudíž je pravděpodobné, že tvůrci jeho univerzum budou chtít dále rozšiřovat. V budoucnu bychom se tak mohli dočkat Harley Quinn. Ale nikoliv v podání Margot Robbie.

Čtvrtá série Temného případu je na cestě. Objevit by se v ní měla hvězda z Mlčení jehňátek

V roce 2019 vyšla třetí série skvělého Temného případu, která se zdála být i poslední. HBO však údajně nejenom chystá řadu čtvrtou, ale také už možná nalezlo jednu z hvězdných hlavních představitelek.

Pokračování Jokera by se mohlo začít natáčet už příští rok

Podle informací od zdroje ve studiu Warner Bros. by mohla začít produkce pokračování úspěšného DC filmu Joker už v roce 2023. Na světě je údajně už první verze scénáře, který studio nedávno obdrželo.