Bude další Terminátor? Pokud ano, měl by údajně inklinovat k hororovému žánru

Některé série zkrátka neumí zemřít. Obzvlášť, když se jedná o série tak slavné. Důkazem jsou i drby o tom, že se připravuje zcela nový Terminátor, který se bude od těch ostatních velice lišit.

Dočkáme se dalších Dannyho parťáků? Režisér předešlých dílů uvažuje o natočení čtyřky

Mnoho fanoušků považuje sérii Dannyho parťáků za definitivně uzavřenou. Ale co když tomu bude nakonec jinak? Je možné, že bychom se přeci jenom čtvrtého dílu dočkali?

Monsters at Work pravděpodobně dostanou druhou sérii

Volné seriálové pokračování filmu Příšerky s.r.o. dost pravděpodobně bude mít druhou řadu. Studio Disney sice nevydalo žádné oficiální prohlášení, ale slova jednoho z herců mohou to mohou potvrdit.

Netflix prý pracuje na live-action seriálu ze světa Pokémonů

Magazín Variety přinesl informace o novém seriálu ze světa Pokémonů z dílen Netflixu. Podle jejich doposud nepotvrzených informací by měl mít projekt na starosti Joe Handerson, scenárista Lucifera.

Stane se z Brie Larson nová Mara Jade Skywalker?

Internetem proběhli spekulace o tom, že by se do hraného Star Wars univerza měla připojit oblíbená postava z Legend Mara Jade Skywalker. A co víc, má ji hrát filmová Captian Marvel Brie Larson.

Unikol kompletný dej Spider-Man: No Way Home?

Fanúšikovské teórie a rôzne úniky sú na internetových fórach bežným obsahom a to predovšetkým v prípade očakávaných filmov. Najnovší únik sa týka filmu Spider-Man: No Way Home.

Netflix má připravovat seriál The Elder Scrolls

Rostoucí počet herních adaptací má doplnit seriál The Elder Scrolls, kterému měl Netflix přidělit přinejmenším stejně velký rozpočet jako Zaklínači. Informace ale zatím nejsou oficiálně potvrzeny.

Druhého Warcraft filmu se dost možná chopí Legendary Pictures

Internetem se začala šířit informace o možném pokračování Warcraft filmu z roku 2016. Toho by se podle všeho měli chopit Legendary Pictures. Do režisérského křesla se má posadit Duncan Jonese.

Dočkáme sa rebootu seriálu True Blood: Pravá krv?

Televízna dráma s upírskou tematikou True Blood: Pravá krv sa možno dočká nových príbehov.

Vráti sa Alita na strieborné plátno? Malá nádej tu je

Alita: Bojový Anděl si vyslúžila pozitívne hodnotenia a vrelé reakcie divákov. Aj napriek nie úplne uzavretému záveru sme sa pokračovania zatiaľ stále nedočkali. Nečkane však svitla iskrička nádeje.

Constantine sa možno vráti v live-action filme

Okultný detektív John Constantine, ktorého stvárnil Keanu Reeves a neskôr Matt Ryan sa možno dočká ďalšieho filmu. Warner Bros a JJ Abrams údajne pracujú na novej komiksovej adaptácii.

Dočkáme sa live-action verzie Batman Beyond? Na internetoch sa o tom hovorí, spomína sa Keaton

Animovaný Batman Beyond bol skvelým pokračovaním pôvodnej The Animated Series a dokonca pochádzal od rovnakých tvorcov. Na internetoch sa objavujú fámy o možnej live-action verzií.