Raya a drak je nádherný animák, který sráží průměrný příběh Raya a drak je nádherný animák, který sráží průměrný příběh 7

Raya and the Last Dragon

Navzdory tomu, že animovaná novinka od Disneyho předkládá stokrát omílaná klišé, bez problému vám učaruje svým překrásným vizuálem a sympatickou hlavní hrdinkou.

Resident Evil: Infinite Darkness - Příliš dlouhá cutscéna? Resident Evil: Infinite Darkness - Příliš dlouhá cutscéna? 5

Resident Evil: Infinite Darkness

Animovaná minisérie Resident Evil: Infinite Darkness před časem konečně dorazila na streamovací platformu Netflix. Naše očekávání nebyla vysoká, ale výsledek nás i tak zklamal.

Major Grom: Morový doktor - Ruský geroj lepší než Marvel? Major Grom: Morový doktor - Ruský geroj lepší než Marvel? 8

Major Grom: Chumnoj doktor

Major Grom: Morový doktor je filmová adaptace stejnojmenného ruského komiksu. A i když nemá Grom žádné superschopnosti, v mnohých ohledech překonává některé superhrdiny od Marvelu, třeba Black Widow.

Record of Ragnarok - nejnudnější anime letošního roku? Record of Ragnarok - nejnudnější anime letošního roku? 6

Record of Ragnarok

Poslednímu souboji bohů s lidmi schází dostatek akce, která bohužel ustoupila nekonečným hrdinským monologům. I tak má ale seriál něco do sebe.

Nanits Chronicles - Nejlepší český žánrový komiks Nanits Chronicles - Nejlepší český žánrový komiks 10

Nanits Chronicles

Český komiksový projekt Nanits Chronicles se po ukončení digitální aplikace NANITS ukazuje i v tištěné podobě. Dokáže se tento první západně laděný český sci-fi komiks vyrovnat i světovým konkurentům?

Black Widow - Pořádný ženský film? (bez spoilerů) Black Widow - Pořádný ženský film? (bez spoilerů) 7

Black Widow

Je Black Widow jen obyčejný způsob jak z nás vytahat prachy a snaží se rvát ženy tam kam nepatří, aby byl politicky korektní? Obojího se totiž mnozí báli. My už naštěstí známe odpověď.

Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu 7

Katla

Drama situované do země sopek dopadlo všelijak. Navzdory několika zásadnějším problémům mu však nelze upřít atraktivitu a velmi silnou atmosféru.

V zajetí démonů 3: Kvalitní film, ale slabší horor V zajetí démonů 3: Kvalitní film, ale slabší horor 7

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz

Série The Conjuring stále patří mezi to nejlepší, na co se lze v rámci současného hororu podívat. Třetí část kráčí ve stopách kvality svých předchůdců, příběh už však není tak děsivý.

Kapitán Amerika proti Iron Manovi v Občanské válce Kapitán Amerika proti Iron Manovi v Občanské válce 8

Občanská válka

Mark Millar a Steve McNiven servírují příběh, který soužil jako předloha pro filmovou Občanskou válku. Jaké jsou rozdíly mezi komiksem a filmem? Průlet eventem, který změnil Marvel Universum je tu!

Druhá série Love, Death & Robots zklamala na všech frontách Druhá série Love, Death & Robots zklamala na všech frontách 6

Love, Death & Robots

Zdá se, že pokračování výtečné futuristické série zapomnělo na to, co ze seriálu dělalo takový unikát. Rázem proto ztrácí mnohé ze svého původního kouzla.

Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice 4

Armáda mrtvých

Zack Snyder si ve svém nejnovějším zombie snímku nechává mezi prsty dobrovolně proklouznout vše, z čeho by mohl vzniknout dechberoucí návrat k hororovým kořenům.

Princezna zakletá v čase - nečekaně nadprůměrná zábavná jízda Princezna zakletá v čase - nečekaně nadprůměrná zábavná jízda 7

Princezna zakletá v čase

Režisérovi Petrovi Kubíkovi se podařilo vytvořit vcelku zajímavou pohádku s moderními prvky. I když se zde najde několik drobných nedostatků, film jako celek působí obstojně a bude vás bavit.