Druhá série BONDiNG vyměnila latex za vztahy Druhá série BONDiNG vyměnila latex za vztahy 7

Bonding

Příběh mladé dominy a jejího kamaráda se vrací. Neortodoxní hrátky ale tentokrát nahradila emoční horská dráha.

Dějiny nadávání - ku*va dobrý dokument Dějiny nadávání - ku*va dobrý dokument 9

Dějiny nadávání

Netflix nám ukázal, že i dokumentární filmy mohou být plné humoru. Dějiny nadávání patří k této skupině dokumentů o to více, že nás všemi nadávkami provede jedinečný Nicolas Cage.

Winx Saga: Osud vám propálí mozek Winx Saga: Osud vám propálí mozek 3

Winx Saga: Osud

Co funguje v kreslené podobě, nutně nemusí být úspěšné i v hrané verzi. Toto rčení přesně vystihuje nové Winx, které si pod svá (vílí) křídla vzal Netflix.

Můžeme být hrdinové jsou LIDL Avengers s dětmi v hlavní roli Můžeme být hrdinové jsou LIDL Avengers s dětmi v hlavní roli 3

We Can Be Heroes

Netflix nás po delší době vrací do světa superhrdinů. Novinka Roberta Rodrigueze však ukazuje, že existují příběhy, které je snad lepší nevyprávět.

Death to 2020 je úsměvnou rekapitulací nelehkého roku Death to 2020 je úsměvnou rekapitulací nelehkého roku 7

Smrt do roku 2020

Minulý rok se na nás sesypalo hned několik nehezkých událostí. Že se ale dá i takovým situacím zasmát, dokazuje nová komedie Charlieho Brookera.

Pokračování české space opery Legie s podtitulem Amanda ukazuje, jak se má dělat správné akční sci-fi Pokračování české space opery Legie s podtitulem Amanda ukazuje, jak se má dělat správné akční sci-fi 9

Amanda

Druhý díl české space opery Legie s podtitulem Amanda vezme čtenáře na pouštní planetu Namathé. Hrdinové z vesmírné lodi Kraksna zde přijmou náročnou misi, na jejíž konci může čekat lidská žena.

Půlnoční nebe je průměrné drama s hezkými obrázky Půlnoční nebe je průměrné drama s hezkými obrázky 5

The Midnight Sky

George Clooney si chtěl natočit vlastní Gravitaci a nevyšlo to úplně podle jeho představ. The Midnight Sky je nanejvýš průměrné drama s hezkými obrázky a mizerným scénářem, kde nic nedává smysl.

Druhá řada Jeho temných esencí je novým králem seriálové fantasy Druhá řada Jeho temných esencí je novým králem seriálové fantasy 9

Jeho temné esence

Příběh Lyry Stříbroústé pokračuje. Opouštíme svět, který jsme objevovali v první sérii. Do hry vstupují další hráči a jedna velice mocná zbraň.

Čtvrtá série Big Mouth pořádně potrápí nejen váš žaludek, ale i bránici Čtvrtá série Big Mouth pořádně potrápí nejen váš žaludek, ale i bránici 8

Big Mouth

Jaké to je, když se ve vás začnou bouřit hormony a vy nevíte, co s tím? Pokračování eskapád našich dospívajících hrdinů je nechutnější a zábavnější, než kdy dřív.

Čech, Rus a mimozemšťanka zachraňují lidstvo před otroctvím Čech, Rus a mimozemšťanka zachraňují lidstvo před otroctvím 9

Operace Thümmel

Úvodní román dvanáctidílné space opery Legie, na které spolupracuje František Kotleta s Kristýnou Sněgoňovou, dokazuje, že tito dva autoři patří mezi absolutní špičku českého akčního sci-fi.

30 stříbrných má dobrý kalibr, někdy ale střílí slepými 30 stříbrných má dobrý kalibr, někdy ale střílí slepými 7

30 stříbrných

Mysteriózní hororový seriál z produkce HBO nás přenese na španělský venkov, kde nic není s kostelním pořádkem. A něco takového musí řešit místní kněz, starosta a doktorka.

Špinavý prachy, aneb Pat a Mat vykrádají banku Špinavý prachy, aneb Pat a Mat vykrádají banku 8

Špinavý prachy

Nový komediální seriál z rumunské produkce HBO ukazuje, jak moc se může vymstít špatný vtip. Připravte se na podívanou, která potrápí vaši bránici i mozkové závity a snadno vás chytne za srdce.