Není čas zemřít - Nová bondovka nedůstojně uzavírá jednu éru Není čas zemřít - Nová bondovka nedůstojně uzavírá jednu éru 7

Není čas zemřít

Na Není čas zemřít jsme čekali opravdu dlouho. Je ale značně diskutabilní, jestli to čekání nakonec stálo za to. Film je totiž plný rozporů a tak nějak zapomíná na odkaz svých předchůdců.

Duna je kinematografický skvost (bez spoilerů) Duna je kinematografický skvost (bez spoilerů) 9

Dune

Některá díla je zkrátka nemožné zfilmovat. Mezi takové se dlouho řadila i Duna od Franka Herberta. Nejnovější filmový počin je ale jedno velké ALE.

Komiks ze světa World of Warcraft je velmi zdařilou záležitostí Komiks ze světa World of Warcraft je velmi zdařilou záležitostí 7

World of Warcraft: Kletba worgenů

Po dlouhých letech a bojů s Blizzardem konečně i u nás mají vydavatelé možnost představovat nám knižní a komiksová díla spojená s touto videoherní značkou. Jak dopadl komiks o Worgenech?

John Wick z Japonska se opravdu nepovedl John Wick z Japonska se opravdu nepovedl 4

Kate

Netflix přichází s dalším akčním filmem, který nás zavádí do drsného prostředí japonského podsvětí. Je škoda, že tak zajímavý koncept dopadl opravdu bídně. Tento akčňák totiž zklamal na plné čáře.

Shang-Chi je film, který Marvel vrací na výsluní Shang-Chi je film, který Marvel vrací na výsluní 9

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Nejnovější snímek spadající do filmového univerza Marvelu se rozhodl vydat směrem naprosto odlišným od svým předchůdců. A vyplatilo se. Tento komiksový výlet inpirovaný Asií zkrátka nesmíte minout!

Anime Zaklínač: Vlčí sen funguje překvapivě dobře Anime Zaklínač: Vlčí sen funguje překvapivě dobře 8

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Než se vrátíme k příběhu zaklínače Geralta, přichystal si pro nás Netflix samostatnou kapitolu ze života mentora Bílého vlka. Ta získala velmi netradiční podobu, která jí nečekaně dobře padne.

0 Tu – Dechberoucí putování první vyspělé civilizace na planetu Coraab 0 Tu – Dechberoucí putování první vyspělé civilizace na planetu Coraab 9

0 TU, svazek první

Jakub Hussar představuje po šesti letech svůj historický opus 0 Tu, který rozvíjí historii planety Coraab. Autorův osobitý styl vyprávění a excelentně vybudovaný svět vás chytne a jen tak nepustí.

Free Guy - Je tohle videoherní film roku? Free Guy - Je tohle videoherní film roku? 8

Free Guy

Ryan Reynolds se vrací! Tentokrát se rozhodl navštívit svět videoher, kde se jedno nenápadné NPC rozhodne vzbouřit a změnit tak svůj svět. A jako obvykle vás čeká pořádná jízda, kterou si zamilujete.

Suicide Squad/Sebevražedný oddíl – Takhle se to má dělat! – RECENZE Suicide Squad/Sebevražedný oddíl – Takhle se to má dělat! – RECENZE 9

The Suicide Squad

Režisér James Gunn opět dokázal, že své řemeslo dokonale umí. Udělal něco, co se v live-action DC filmech snad doposud skutečně nepovedlo – téměř dokonalý komiksový film.

Raya a drak je nádherný animák, který sráží průměrný příběh Raya a drak je nádherný animák, který sráží průměrný příběh 7

Raya and the Last Dragon

Navzdory tomu, že animovaná novinka od Disneyho předkládá stokrát omílaná klišé, bez problému vám učaruje svým překrásným vizuálem a sympatickou hlavní hrdinkou.

Resident Evil: Infinite Darkness - Příliš dlouhá cutscéna? Resident Evil: Infinite Darkness - Příliš dlouhá cutscéna? 5

Resident Evil: Infinite Darkness

Animovaná minisérie Resident Evil: Infinite Darkness před časem konečně dorazila na streamovací platformu Netflix. Naše očekávání nebyla vysoká, ale výsledek nás i tak zklamal.

Major Grom: Morový doktor - Ruský geroj lepší než Marvel? Major Grom: Morový doktor - Ruský geroj lepší než Marvel? 8

Major Grom: Chumnoj doktor

Major Grom: Morový doktor je filmová adaptace stejnojmenného ruského komiksu. A i když nemá Grom žádné superschopnosti, v mnohých ohledech překonává některé superhrdiny od Marvelu, třeba Black Widow.