Druhá série Půjčovny masa je nemastnou, neslanou veganskou náhražkou Druhá série Půjčovny masa je nemastnou, neslanou veganskou náhražkou 6

Altered Carbon

“Půjčovna Masa” je česká varianta názvu knižní sci-fi série s původním jménem Altered Carbon, která na Netflixu dostala i svoji seriálovou podobu. Dneska si zrecenzujeme druhou řadu.

V síti je silná káva, ktorú potrebujete vypiť V síti je silná káva, ktorú potrebujete vypiť 8

V síti

Dvanáct rozhodne nie je pohoda. Aspoň nie podľa toho čo nám ukazuje psycho-sociálny experiment Víta Klusáka a Barbory Chalupovej, ktorý ašpiruje na doposiaľ najúspešnejší český dokumentárny film.

Deadpool v dětském těle, to je komiks Nesnáším Pohádkov Deadpool v dětském těle, to je komiks Nesnáším Pohádkov 8

A jestli neumřela, vyšiluje dodnes

Gerda je milá malá holčička. Tedy byla, než uvízla v pohádkovém světě na 27 let. Teď je z ní dospělá žena v těle dítěte, které nesnáší celý pohádkový svět, nadává jak dlaždič a mlátí všechno kolem.

Beastars je prakticky Zootropolis pro dospělé Beastars je prakticky Zootropolis pro dospělé 8

Beastars

Příznivce anime Beastars určitě potěší svým příběhem, postavami, krvavostí a celkovou explicitou. Ostatní možná nebudou tolik nadšeni.

Třetí série Castlevanie je zábava plná krve, humoru a temného příběhu Třetí série Castlevanie je zábava plná krve, humoru a temného příběhu 9

Castlevania

Tretia séria Castlevanie pokračuje tam, kde druhá skončila a to ako príbehovo, tak aj kvalitatívne. Navyše je ešte dlhšia a to je v prípade kvalitnej práce rozhodne pozitívum.

Ragnarök - Tak trochu jiný Thor Ragnarök - Tak trochu jiný Thor 6

Ragnarok

Netflix nás v tomto šestidílném eposu přivádí až na legendami opředený sever, kde proti sobě za pomoci magie a korporátního vlivu válčí božští rekové a bájná monstra.

I Am Not Okay With This je ďalšia tínedžerská nostalgia bez prekvapení I Am Not Okay With This je ďalšia tínedžerská nostalgia bez prekvapení 7

I Am Not Okay with This

Seriál o dospievaní, ktorý sme už videli, no napriek tomu sa snaží zaujať a to predovšetkým hereckým obsadením.

Zámek a klíč - Dobrý komiks, nie až taký dobrý seriál Zámek a klíč - Dobrý komiks, nie až taký dobrý seriál 6

Zámek a klíč

Netlfix ponúka ďalší originálny seriál. Tento krát ide o adaptáciu populárneho hororového komiksu Zámek a klíč od Joa Hilla.

Dracula pije krev spíše divákovi, než jiným postávam Dracula pije krev spíše divákovi, než jiným postávam 6

Dracula

Knižná predloha z pera spisovateľa Brama Stockera dostala ďalšiu adaptáciu. Trojdielna miniséria pod hlavičkou Netflixu, však tiež tak trochu stojí iba na troch nohách.

Výjimeční jsou trpce vtipný komentář ze světa sociální práce Výjimeční jsou trpce vtipný komentář ze světa sociální práce 8

Výjimeční

Film Výjimeční od režisérsko-scénáristické dvojice Erica Toledana a Oliviera Nakacheho je již jejich sedmým společným filmem. Drama vyprávějící o životě obyčejných lidí, kteří chtějí konat dobrou věc.

Hitler vám vykouzlí úsměv na tváři ve snímku Králíček Jojo Hitler vám vykouzlí úsměv na tváři ve snímku Králíček Jojo 8

Králíček Jojo

V moderní hyper politicky korektní společnosti by si jen těžko někdo dovolil vydat satiru na druhou světovou válku, nacismus a Hitlera samotného. Jenže Taika Waititi má na vše jiný pohled.

Druhá řada Sexuální výchovy přináší uspokojivé pokračování Druhá řada Sexuální výchovy přináší uspokojivé pokračování 7

Sexuální výchova

Pokračovaní problémů dospívajícího Otise a jeho kamarádů je uspokojivým pokračováním, které ale nedosahuje kvality první série.