The Witcher: A Grain of Truth je solidní komiksová adaptace The Witcher: A Grain of Truth je solidní komiksová adaptace 8

The Witcher: A Grain of Truth

Nový komiks ze světa Zaklínače, který vznikl ze spolupráce Dark Horse a studia CD Projekt RED, není nový příběh, ale adaptace jedné z nejklasičtějších povídek od Andrzeje Sapkowského.

Tohle si Žižka nezasloužil! Tohle si Žižka nezasloužil! 5

Jan Žižka

Po několika letech čekání a příprav do našich kin konečně zamířil film pojednávající o největším vojevůdci české historie. Po jeho zhlédnutí se však nelze ubránit obrovské vlně deziluze.

Pinocchio hlásí návrat! Ovšem, dělá čest své animované předloze? Pinocchio hlásí návrat! Ovšem, dělá čest své animované předloze? 8

Pinocchio

Po 82 letech se vrací na scénu Pinocchio v novém a moderním kabátku z produkce Walt Disney Studios. Dokázala si ale tahle adaptace opět získat srdce diváků a udělala čest své předloze?

Day Shift/Denní směna - Jamie Foxx zabíjí upíry a je to zábava Day Shift/Denní směna - Jamie Foxx zabíjí upíry a je to zábava 6

Day Shift

Variace Netflixu na téma nočních lovců sajících krev je navzdory mnohým chybám překvapivě solidní podívanou, kterou si užije nejeden divák.

Z kultovního komiksu kultovní seriál – Sandman převyšuje očekávání! Z kultovního komiksu kultovní seriál – Sandman převyšuje očekávání! 9

The Sandman

Seriál založený na legendárním a kultovním komiksu Neila Gaimana je pro mnohé nejočekávanějším zfilmovaným komiksem letoška. Snaží se potěšit jak fanoušky, tak i nové diváky. A mnohé jistě potěší.

The Gray Man sice přináší velké herce, ale mizerný zážitek The Gray Man sice přináší velké herce, ale mizerný zážitek 5

The Gray Man

Před nedávnem na Netflix konečně dorazil jeho zatím nejdražší projekt, film Gray Man. Očekávání tedy byla velká. Výsledek však působí přinejlepším průměrně.

Prey alias Predátor: Kořist je příjemným oživením mrtvé série Prey alias Predátor: Kořist je příjemným oživením mrtvé série 7

Prey

Dan Trachtenberg nám po letech strastí nabízí jeho pohled na predátoří tématiku zasazenou do 18. století, kde prim hraje kmen komančů a francouzští lovci kožešin. Jenomže z lovců se stává lovná zvěř.

Poslední film Brada Pitta? Bullet Train je překvapením léta Poslední film Brada Pitta? Bullet Train je překvapením léta 7

Bullet Train

Bullet Train zprvu vypadal jen jako další film, který se snaží stavět na úspěchu Johna Wicka. Jenže ve skutečnosti jde o mnohem více komplexní film, který překvapí jak originalitou, tak i humorem.

Nejblbější policisté v historii! Černý telefon je nelogická popcornovka Nejblbější policisté v historii! Černý telefon je nelogická popcornovka 6

Černý telefon

Killer se byl podívat v kině na nový horor od Blumhouse Productions Černý telefon. Ten v trailerech vypadal více než zajímavě a to bylo více než podezřelé. Jeho obavy se naplnili.

Dílo politické korektnosti?! Ms. Marvel Dílo politické korektnosti?! Ms. Marvel 6

Ms. Marvel

Seriál Ms. Marvel byl předmětem mnohých debat ještě před samotným vydáním. Muslimství, jiné schopnosti, nebo jiný styl režie? Sedli jsme si a probrali tak hlavní změny a zrecenzovali tento MCU seriál.

Stranger Things S4: Rozpačitý návrat do Upside Down ve velkém stylu Stranger Things S4: Rozpačitý návrat do Upside Down ve velkém stylu 7

Stranger Things

Pokračování sci-fi fenoménu se vrací. Bohužel však v nepříliš dobré formě. Ač čtvrtá řada Stranger Things trpí řadou chyb, dokáže zabavit skvělými momenty.

Manga Chci sníst tvoji slinivku vás naučí vážit si života Manga Chci sníst tvoji slinivku vás naučí vážit si života 9

Chci sníst tvoji slinivku

Vybíráme si svůj osud sami nebo se jim necháme unášet? Odpověď vám sice tahle manga neřekne, ale rozhodně nabídne dost prostoru na zamyšlení a překvapí hloubkou své myšlenky.