Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství je úchvatný bordel Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství je úchvatný bordel 8

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

MCU se dostalo do fáze, kdy se již zkrátka může stát cokoliv a to v jakékoliv realitě. Jak ale film tohle vše vysvětluje? A dokázal hlavně přinést něco nového? Tenhle film zkrátka není pro všechny.

Warhammer 40K: Marneus Calgar – Krvavá vstupenka do brutálního světa Warhammer 40K: Marneus Calgar – Krvavá vstupenka do brutálního světa 8

Warhammer 40,000: Marneus Calgar

Komiks Marneus Calgar je ideální vstupní branou do dechberoucího světa Warhammeru 40K. Nebo to alespoň tvrdí marketingové materiály. Je to však pravda? Nejen na tuto otázku odpoví dnešní recenze.

Bezduchý Morbius se topí ve vlastní podprůměrnosti Bezduchý Morbius se topí ve vlastní podprůměrnosti 2

Morbius

Morbius je třetím filmem od Sony, který se zaměřuje na antihrdinu patřícího do SSU. Michael Morbius, který se stane žijícím upírem. Film od prvopočátku nepůsobí revolučně a revoluční fakt není.

Ježek Sonic 2 je zábavný film pro celou rodinu Ježek Sonic 2 je zábavný film pro celou rodinu 8

Sonic the Hedgehog 2

Ježek Sonic se vrací do kin ve filmu, který pokračuje v odkazu prvního dílu. A to nejen dějově, ale i kvalitou zpracování. A Jim Carrey je opět na vrcholu.

Peacemaker: Parchant, kterého si zamilujete Peacemaker: Parchant, kterého si zamilujete 9

Peacemaker

John Cena se vrací na scénu jako samozvaný strážce míru. Novinka Peacemaker od HBO Max boduje takřka na všech frontách a svému filmovému předchůdci rozhodně nedělá ostudu.

 Ztracené město: Lepší než Uncharted?  Ztracené město: Lepší než Uncharted? 7

Ztracené město

Ztracené město nemá nejoriginálnější ani nejnapínavější zápletku, přesto nás velice mile překvapilo. Žánr dobrodružné romantiky ještě není mrtev!

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství jsou lepší, než jsme čekali Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství jsou lepší, než jsme čekali 8

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Říká se, že do třetice všeho dobrého. Ale co když z filmové série vyjmete Deppa, ale na druhou stranu více kecáte kontroverzní spisovatelce do řemesla? To se stalo i zde a výsledek je překvapující.

Batman v novém komiksu bojuje se svým dvojníkem i sám se sebou. Batman v novém komiksu bojuje se svým dvojníkem i sám se sebou. 8

Batman: Dvojník

Nový komiksový Batman s podtitulem Dvojník se dá klidně brát jako volné pokračování live adaptace, která okupuje momentálně kina. Drsný, temný a zločinem prosáklý Gotham skrývá mnohá tajemství.

Nemé prežívanie pokračuje ve skvěle vytyčených kolejích Slepého života Nemé prežívanie pokračuje ve skvěle vytyčených kolejích Slepého života 9

Nemé prežívanie I.

První část Nemého prežívanie se zdařile drží vysoko nastavené laťky, kterou nastavil Slepý život. Mimo jiné přináší i nové prvky vyprávění a nové postavy. Další velké temné fantasy je tady!

Projekt Adam nezachraňuje ani hvězdné herecké obsazení Projekt Adam nezachraňuje ani hvězdné herecké obsazení 5

The Adam Project

Novinka od Netflixu sází na osvědčená témata a oblíbené herce. Ani Ryan Reynolds, Zoe Saldana či Mark Ruffalo ale tentokrát filmu nepomáhají.

The Batman: Temný rytíř se vrací na výsluní The Batman: Temný rytíř se vrací na výsluní 10

The Batman

Nový Batman pod taktovkou Matta Reevese konečně přichází. A přináší s sebou jeden z nejtemnějších, nejdrsnějších a nejlepších komiksových filmů současnosti.

Moonfall: Měsíc padá k Zemi a není to hezké Moonfall: Měsíc padá k Zemi a není to hezké 5

Moonfall

Nejnovější pokus Rolanda Emmericha o zničení světa se drží všech možných klišé svého žánru. Je to ale špatně?