Na tahu: Kampaň 2

Každý čtvrtek od 18:00

Připojte se k novému dobrodružství Dračího Doupěte (angl. Dungeons & Dragons), které začíná parta kamarádů z Na tahu. Každý týden nás čeká nová epizoda druhé kampaně z nového kouzelného světa, ve které se hráči vžívají do rolí silných válečníku a všemocných mágů. Prožijte s nimi srdceryvné příběhy a sledujte jejich cestu za bohatstvím a slávou.

Učinkují

Epizoda 27 · v pátek 19. 5. 2023

Záhada lodi Cognitus

Zvláštní vrčení uprostřed noci v džungli, patřilo hladovám diplacer beastům. Ty přepadli naši skupinu hned ve chvíli, kdy Bea obdržela další zadání mise od Gruldana.

Epizoda 26 · ve čtvrtek 11. 5. 2023

Brána v džungli

Nová dobrodružství čekají Stříbrné šípy! Prvním je cesta ze Silverbridge do nedalekého Neoportu, domovského města Vincezna.

Epizoda 25 · ve čtvrtek 4. 5. 2023

Nebe nad Neoportem

V minulém díle se skupina Stříbrných Šípů setkala s kapitánem Orwellem a předala mu tu hrozivou zprávu o Dorianovi. Kapitán jim s pláčem odpustil měsíc, který musel trčet ve vězení.

Epizoda 24 · ve čtvrtek 27. 4. 2023

Rodina především

Uuuuf. Události několika posledních dní by dostaly do kolen i toho největšího rváče. Stříbrné šípy si tak dávají nějaký čas jen pro sebe než se vydají na další dobrodružství.

Epizoda 23 · ve čtvrtek 20. 4. 2023

Ztracený Strážce

Stříbrné šípy je nové jméno naší skupiny. Tak Dorian představil skupinu strážím u tvrze pana Chamberledge a všichni vzali jméno za své.

Epizoda 22 · ve čtvrtek 13. 4. 2023

Náhoda nebo Osud?

Po vyřešení démonických problémů v Silverbridgi naší nově pojmenovanou skupinu Stříbrných šípů čekalo několik dalších problémů. Nejprve bylo potřeba vrátit Baahira.