Série 2 · Epizoda 12 · ve čtvrtek 25. 2. 2021

Spider-Man si z nás dělá dobrý den

Nový Spider-Man překvapuje názvem, Superman a Lois zase nečekanou kvalitou. No a Netflix překvapuje, jak jinak, obsazením v nové sérii o Holmesovi, která není o Holmesovi. To vše v dnešním díle.

Série 2 · Epizoda 11 · v pondělí 22. 2. 2021

Ukradené zprávy a hry o filmy (nebo filmy o hrách?)

Zase si s Indianem krademe zprávy, ale když těch herních filmů je teď tolik! Kromě Mortal Kombatu jsou to naštěstí i druhé série, někdy i věcí, které by pokračovat nemusely.

Série 2 · Epizoda 10 · ve čtvrtek 18. 2. 2021

Disney ruší vlastní studio, no peněz má dost

Společnost Disney nám ukázala trailer na nový film se známou kožešinovou fetišistkou. I když má zjevně peněz na rozdávání, vyhazuje vlastní lidi. To není pěkné.

Série 2 · Epizoda 9 · v pondělí 15. 2. 2021

Krachující festivaly a protestující herečka

Doba je zlá, oblíbené festivaly mají problém, ale nebojte se, je zde záchrana! Není to sice Superman, ale i ten se objeví v novém traileru.

Série 2 · Epizoda 8 · ve čtvrtek 11. 2. 2021

Disney vyhazuje herce kvůli názorům, Last of Us je získává

Lucasfilm a Disney vyhazují herce, nebo spíše herečky, kvůli jejich názorům. Zato Last of Us a Borderlands herce získaly, češi dokončili kvalitní Star Trek a díky americkým sportům máme kopec trailerů

Série 2 · Epizoda 7 · v pondělí 8. 2. 2021

Eddie Murphy: Návrat krále!

Král (komedie) se vrací a Eddie Murphy také. Nebo to bylo naopak? Hranice vesmírů jsou prostě prolomeny, jak zjistili Wanda a Vision od Marvelu. A Flash to cestou do minulosti také zjistí.

Série 2 · Epizoda 6 · ve čtvrtek 4. 2. 2021

Inteligentní superženy? To je ale SKANDÁL!

Být inteligetní ženou v devatenáctém století není žádná sranda. Ještě horší je, když jste čarodějka. Fanoušci známé sci-fi série se mohou těšit na HD remaster.

Série 2 · Epizoda 5 · v pondělí 1. 2. 2021

Netflix mění pohlaví postav, HBO zas premiéry

Časové smyčky jsou vážně vopruz a pořád se někomu dějí znovu a znovu a znovu. Alespoň v nich mají lidé na vše čas, třeba na takovou Justice League nebo nového Sandmana.

Série 2 · Epizoda 4 · v pátek 29. 1. 2021

Princezna, drak, magie a kouzla

Dnešní díl bude moderovat skutečná princezna. A přijedou i drak a čarodějové, gigantická monstra, šlechtici, prostě vás čeká přímo pohádkový díl 90VTEŘIN.

Série 2 · Epizoda 3 · v pondělí 25. 1. 2021

Víly z Winxu od Netflixu zruinují vaše dětství

Malé dětské víly ze seriálu Winx nám trochu vyrostly. A ne každému se to líbí. Hlavně to už není tak moc pro děti. To nakonec není ani nový Zaklínač, Superman nebo mrazivý dokument od HBO.

Série 2 · Epizoda 2 · v pátek 22. 1. 2021

Netflix drtí konkurenci!

Netflix obhajuje svůj post největší streamovací platformy, HBO Max nestíhá, Zaklínač snad bude konečně hezčí a The Rock nám ukáže, jak vypadal, když byl ještě Kamínek.

Série 2 · Epizoda 1 · v pondělí 18. 1. 2021

Nový rok, noví my a hlavně nové zprávy!

S novým rokem přichází i na kanálu Nerdfixu několik novinek. Třeba k úplně nové sérií 90VTEŘIN, která začíná zprávami o nových herních i neherních filmech, seriálech a jednom velkém „wau!“.