Série 2 · Epizoda 61 · před 11 hodinami

Zbyteční duchové a nový Hawkeye

Některé filmy by měli upadnou v zapomnění. Místo toho se dočkáme dalších paranormálních pokračování. Nový Hawkeye nás potěšil podstatně více, Guillermo Del Toro také nelenil...

Série 2 · Epizoda 60 · v pondělí 13. 9. 2021

HBO Max konečně u nás! A Matrix taky?

Matrix ukazuje nový trailer a dělá nám v hlavě bordel, HBO Max se konečně dostane i k nám a Star Trek existuje již 55. let a Netflix získal další hvězdy.

Série 2 · Epizoda 59 · v pondělí 6. 9. 2021

MĚSÍC PADÁ NA ZEMI! VŠICHNI TADY CHCÍPNEM!

Den nezávislosti nestačil, teď na Zemi padá celý Měsíc. A nejde jen o nějaký film z interdimenzionální telky Ricka a Mortyho, ale o skutečný film.

Série 2 · Epizoda 58 · v pondělí 30. 8. 2021

Spider-Man, Spider-Man, dělá to, co pavouk jen!

Spider-Man! Opakuji Spider-Man. A druhý. A třetí taky! Jo, je zde nový trailer a bude to multivesmírný guláš. Jinak tu máme dnes fakt mnoho Netflixu a to včetně jejich nového online eventu.

Série 2 · Epizoda 57 · v pondělí 23. 8. 2021

Eternals, Star Wars, Nadace a další odklady

V polední době tu máme takovou schízu. Na jedné straně je zde mnoho nových trailerů a oznámení, na straně druhé se odkládají premiéry a zavírají kina. Kdy už se tohle všechno skončí?

Série 2 · Epizoda 56 · v pondělí 16. 8. 2021

Netflix je mrtvý, ať žije Nestflix!

Když si říkáte, že už se nám s těmi streamovacími službami roztrhl pytel, objeví se další. Akorát, že to není tak celkem služba a už vůbec ne streamovací. To Nicolas Cage zase nezklamal.

Série 2 · Epizoda 55 · v pondělí 9. 8. 2021

Nový Pán prstenů a také Stranger Things!

Letí k nám velké noviny ze Středozemě! Podivné věci z Netflixu se ukazují v novém teaseru a ono je toho na Netflixu celkem hodně. I proto máme v dnešním dílu 90VTEŘIN o jednu zprávu více!

Série 2 · Epizoda 54 · v pondělí 2. 8. 2021

Konec ženského Doktora a návrat Krotitelů duchů!

Fanoušci Doctora Who se těší a také pláčou, Joddie Whittaker odchází z Doctora Who a s ní i showrunner Chris Chibnall. Chcete raději originálnější novinky? I to v dnešním dílu 90VTEŘIN najdete.

Série 2 · Epizoda 53 · v pondělí 26. 7. 2021

Vesemir je mladý chad! Nový Zaklínač překvapuje a Comic-Con také

Netflix už je trochu prewitcherován a my si nejsme jistí, jestli nám to vadí, nebo se máme těšit. Rozhodně se ale těšíme na novou Dunu a také na animované Star Treky.

Série 2 · Epizoda 52 · v pondělí 19. 7. 2021

Starý dobrý Batmobil v novém zlém Flashovi?

Do Flashe se vrací nejen Michael Keaton, ale i jeho původní Batmobil. V Titanech se objeví (ne)čekaný antagonista a nová adaptace Monster Hunter to konečně dělá správně. Na Netflixu, jak jinak.

Série 2 · Epizoda 51 · v pondělí 12. 7. 2021

Zaklínači všech médií, spojte se!

Netflix se snažil spojit herního a seriálového Zaklínače na svém WitcherConu a přinesl nám tak spoustu novinek. Marvel konečné zveřejnil trailer na své alternativní verze superhrdinů.

Série 2 · Epizoda 50 · ve čtvrtek 8. 7. 2021

Podojíme Bugs Bunnyho i bezpohlavní vílu v Popelce

Amazon nám představuje bezpohlavní vílu kmotřičku ve své muzikálové Popelce, Disney dojí, co se dá, Romeo a Julie nikdy nezemřou a česká Princezna zakletá v čase se zase ozývá.