Série 2 · Epizoda 32 · před 14 hodinami

Skutečný světelný meč, otevřená kina a Lucifer!

Pořád hledáme novou čtečku, Marvel se nás snaží dostat zpátky do kin, Disney udělal skutečný světelný meč a fanoušci zase skvělý Star Wars seriál.

Série 2 · Epizoda 31 · v pondělí 3. 5. 2021

Rick a Morty na HBO GO a návrat upírů do Castlevanie

Šílená dvojka Rick a Morty míří na HBO GO. A to kompletně. Upíři z Castlevanie zase míří na Netflix, tentokrát ale naposled. A my zamíříme na DC FanDome, ale na to je ještě čas.

Série 2 · Epizoda 30 · ve čtvrtek 29. 4. 2021

Nový Star Wars seriál?!

Střepiny prý přinášejí štěstí, ale Killer z nich tedy moc nadšený není. Náladu mu nezlepšil ani zbytečný remake West Side Story a ani to, když zjistil, jakou Grišou je v seriálu Světlo a stíny.

Série 2 · Epizoda 29 · v pondělí 26. 4. 2021

Ted Mosby se mění na ženu v Jak jsem poznala vašeho otce!

Seriál Jak jsem poznal vaši matku dostane nový spinoff, vrací se Dexter a Captain America také, jenomže trochu jinak, než byste čekali.

Série 2 · Epizoda 28 · v pátek 23. 4. 2021

Zprávy rychlejší než Flash (ne ten od Adobe!)

Filmový Flash je na startu připraven zachránit filmové univerzum DC. Marvel nám ukázal nového karate týpka a Mortal Kombat kupu krve a násilí.

Série 2 · Epizoda 27 · v pondělí 19. 4. 2021

Amazon Prime konečně česky? „To moc fajne!“ říká Borat

Amazon se konečně rozhodl mluvit srozumitelně a počešťuje svoji streamovací službu. Borat pořád neřekl poslední slovo a Češi dělají vlastního Zaklínače s gwintem a elfkami!

Série 2 · Epizoda 26 · ve čtvrtek 15. 4. 2021

Rychle a zběsile ve vesmíru?

Vzpomínáte, jak jsme si dělali srandu z Rychle a zběsile? Tvůrci si srandu nedělali a vážně vystřelí postavy tam, kam se doposud dostala pouze Tesla.

Série 2 · Epizoda 25 · v pondělí 12. 4. 2021

Depresivní Powerpuff Girls zničí vaši nevinnost a Joss Whedon také

Ve světe, kde filmová studia a televizní společnosti dělají live-action adaptace snad úplně všeho, se objevila live-action adaptace tak temná a depresivní, že bychom bez ní klidně mohli být.

Série 2 · Epizoda 24 · ve čtvrtek 8. 4. 2021

Sexy Loki ve vlastní show a kopa Star Treku navrch!

Nejoblíbenější záporák Marvelu Loki se vrací ve vlastním seriálu, Batman bude mít problémy na Halloween a CBS s Paramountem nám na den Star Treku ukázaly mnoho trailerů. To vše za 90VTEŘIN!

Série 2 · Epizoda 23 · v pondělí 5. 4. 2021

Space Jam kopíruje Ready Player One „velikonočními vejci“

Warner Bros. se rozhodlo do Space Jamu narvat vše, co jen jde. To samé udělal i James Gunn se Suicide Squad a Marvel se konečně rozhodl něco dělat s tou jejich Black Widow.

Série 2 · Epizoda 22 · ve čtvrtek 1. 4. 2021

Stoprocentně seriózní NEaprílová epizoda!

Všude je apríl, ale naše dnešní epizoda je stoprocentně seriózní! Stejně jako nový trailer na Star Wars: Bad Batch nebo Shadow and Bone. Zato takoví Rick a Morty seriózní rozhodně nejsou.

Série 2 · Epizoda 21 · v pondělí 29. 3. 2021

Dnes to je pořádně Divoký hon! Krev a humor všude!

Do Zaklínače od Netflixu skutečně míří Divoký hon, do kin zase pořádně divoká Jednotka sebevrahů. Kong a Godzilla dostanou nového kamaráda na hraní a milovníci vysoké fantasy zase kresby.