90VTEŘIN NERDFIX

Každou středu a sobotu

Originální novinkový pořad. Stačí nám minuta třicet a dozvíte se vše důležité z popkultury. Děláme nejrychlejší novinkový servis o filmech, seriálech, komiksech či knihách v Čechách a na Slovensku!

Moderují

Série 1 · Epizoda 33 · před 20 hodinami

Psychopatičtí superhrdinové a jejich brutální nemesis

Superhrdinové nejsou vždy super a už vůbec nejsou hrdinové. Někdy je to prostě banda psychopatů, jenž nehledí na důsledky. Někdy jsou to třeba roboti ve tvaru aut vysocí jako domy.

Série 1 · Epizoda 32 · ve středu 8. 7. 2020

Krvavá pomsta plyšových medvídků!

V našem studiu se odehrály divné věci, ale ti divní krvelační medvídci za to rozhodně nemůžou. Někdo by ovšem mohl říct, že divný může být i mluvící pes. Nebo to, že naše zpravodajství trvá 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 31 · v sobotu 4. 7. 2020

Světu vládnou krvelační dinosauři!

Lidstvu odzvonilo, světu vládnou dinosauři, šikovní mutanti a postavičky s hrníčkem místo hlav? Dnes to bude prapodivné, tak šup sledovat nový díl 90VTEŘIN!

Série 1 · Epizoda 30 · ve středu 1. 7. 2020

Videohry jsou teď špatné?!

S těmi superhrdiny to není vždy tak růžové, jak se může zdát a videohry se konečně ukazují, jako největší zlo. No jo, svět se řítí do strašlivé temnoty a blíží se jeho konec!

Série 1 · Epizoda 29 · v pondělí 29. 6. 2020

Fakt sexy Lucifer je zpět!

Dnešní epizodu lze opakovat stále dokola. A ženy si přijdou na své! Ukážeme vám totiž jednoho ďábelsky sexy polonahého chlápka a k němu přidáme hromadu novinek. A vše to stihneme do 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 28 · ve středu 24. 6. 2020

Přijde Orlando Bloom!

Do Česka se vracejí filmáři ze západu, legendy vlastně taky ze západu a jediné, co ze západu není je naše zpravodajství, kde vám to všechno řekneme. To trvá pouze 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 27 · v sobotu 20. 6. 2020

Konec rasistickým kartičkám!

Rasismus už proniknul i mezi sběratelské kartičky a zombii zase do celé Jižní Koreje. Nerdi se stěhují na internet za svými oblíbenými herci a my se stěhujeme do vašich přijímačů.

Série 1 · Epizoda 26 · ve středu 17. 6. 2020

Proč lidem vadí animovaní pejsci?

Lidé už vážně nevědí, do čeho rýpnout a chtějí zakázat animované pejsky! Alespoň nám úsměvy na tvář přinese podmořská houba a herci z Hry o trůny se také chystají na nový projekt.

Série 1 · Epizoda 25 · v sobotu 13. 6. 2020

Comic Con pro všechny!

Chtěli jet na Comic Con v San Diegu, ale neměli jste čas ani peníze? Tento rok se vám to může splnit, tedy pokud do té doby neskončí svět a dva šílení rockeři nezmění časovou linku.

Série 1 · Epizoda 24 · ve středu 10. 6. 2020

Looney Tunes s násilím no bez zbraní? Proč?

Děti absolutně nesmějí vidět animovanou pušku. Ale dynamit, kosa a jiný druh fyzického násilí je v pohodě. Možná se to děje proto, aby pak nezapalovali policejní auta v divných maskách.

Série 1 · Epizoda 23 · v sobotu 6. 6. 2020

Batman s Jokerem protestují proti rasismu

Spisovatelka Harryho Pottera si prostě nedá pokoj a zase něco píše, porno je zlo a superhrdinové se nerodí pouze v Americe. Jo, dnes toho máme od každého něco a to za pouhých 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 22 · ve středu 3. 6. 2020

Společenstvo prstenu znovu pohromadě!

Filmové festivaly byly zrušeny, ale víte, umění si vždy najde cestu a teď je ta cesta digitální. Podíváme se i do Ameriky třicátých let a vrátíme se k epickým příběhům ze Středozemě.