Série 2 · Epizoda 52 · v pondělí 19. 7. 2021

Starý dobrý Batmobil v novém zlém Flashovi?

Do Flashe se vrací nejen Michael Keaton, ale i jeho původní Batmobil. V Titanech se objeví (ne)čekaný antagonista a nová adaptace Monster Hunter to konečně dělá správně. Na Netflixu, jak jinak.

Série 2 · Epizoda 51 · v pondělí 12. 7. 2021

Zaklínači všech médií, spojte se!

Netflix se snažil spojit herního a seriálového Zaklínače na svém WitcherConu a přinesl nám tak spoustu novinek. Marvel konečné zveřejnil trailer na své alternativní verze superhrdinů.

Série 2 · Epizoda 50 · ve čtvrtek 8. 7. 2021

Podojíme Bugs Bunnyho i bezpohlavní vílu v Popelce

Amazon nám představuje bezpohlavní vílu kmotřičku ve své muzikálové Popelce, Disney dojí, co se dá, Romeo a Julie nikdy nezemřou a česká Princezna zakletá v čase se zase ozývá.

Série 2 · Epizoda 49 · v pondělí 5. 7. 2021

Kolo, kolo mlýnský se točí v Amazonu. Kolo času také

Amazon se pustil do epické fantasy adaptace a točí se v tom tak trochu dokola. Známe novinky z Masters of the Universe, nového Mortal Kombat, nebo Star Wars. Kolem a kolem toho máme opravdu hodně.

Série 2 · Epizoda 48 · ve čtvrtek 1. 7. 2021

Nový Doctor Who má být homosexuál... Whittaker fakt končí?

Joddie Whittaker asi jako Doktorka vážně končí a nahradit ji má homosexuální herec. Adaptace Nadace Isaaca Asimova se odklání od knih.

Série 2 · Epizoda 47 · v pondělí 28. 6. 2021

Marvel opět nepřekvapuje, Netflix také ne

Nový Shang-Chi je nudný jako voda, odložené horory se připomínají a Netflix se snaží proniknutou do oblasti skandinávských detektivek a oslavuje pride month. Všechno je přesně tak, jak má být.

Série 2 · Epizoda 46 · v pátek 25. 6. 2021

Zaprodaní režiséri a nesmyslné trailery

Steven Spielberg vzal Netflix na milost, Universal si z nás dělá blázny, Suicide Squad ukazuje erotické jiskření a nečekané triko zase nový filmový kostým.

Série 2 · Epizoda 45 · v pondělí 21. 6. 2021

Nahý Geralt ve vaně? Zaklínač, Netflix, znáte to

Netflix se vrací ke klasickému hororu, ukazuje nám nahého Geralta a kromě Zaklínače uvidíme i polonahého Adama, alias He-Mana! Ale dnes tu máme i lechtivější témata! Hlavně to stihneme za 90VTEŘIN

Série 2 · Epizoda 44 · ve čtvrtek 17. 6. 2021

Na Space Jam nemusíte do kina! Stačí trailer

Netflix Geeked Week již skončil, ale my vám z něj přinášíme několik novinek z animované a videoherní sekce. Ale máme zde i několik jiných zajímavostí třeba od AppleTV+ a od 20th Century.

Série 2 · Epizoda 43 · v pondělí 14. 6. 2021

Zaklínač je tady, Král šamanů taky!

Netflix Geeked Week již skončil, ale my vám z něj přinášíme několik novinek z animované a videoherní sekce. Ale máme zde i několik jiných zajímavostí třeba od AppleTV+ a od 20th Century.

Série 2 · Epizoda 42 · ve čtvrtek 10. 6. 2021

Novinek, až vám z toho praskne hlava!

Dnes tu máme kupu novinek z Netflix Geeked Week, no nezapomínáme ani na ostatní služby a tvůrce. Za 90VTEŘIN toho dnes stíháme opravdu hodně!

Série 2 · Epizoda 41 · v pondělí 7. 6. 2021

Sexy vražedné holky a ještě více sexy Hugh Jackman

Netflix dělá vlastní con a chce nás, poctivé redaktory, zabít množstvím obsahu. Ale můžeme se alespoň těšit na sexy Karen Gillian a Leanu Headey v takovém John Wick style filmu.