90VTEŘIN NERDFIX

Každou středu a sobotu

Originální novinkový pořad. Stačí nám minuta třicet a dozvíte se vše důležité z popkultury. Děláme nejrychlejší novinkový servis o filmech, seriálech, komiksech či knihách v Čechách a na Slovensku!

Moderují

Série 1 · Epizoda 52 · včera

Hollywoodský herci míří do Česka!

Do Česka opět míří známí zahraniční herci, jen si na to ještě nějaký ten pátek počkáme. Na co rozhodně čekat nemusíme, je mimozemská invaze a chlápek s dvěma srdci v hrudi.

Série 1 · Epizoda 51 · v sobotu 12. 9. 2020

Filmové Oscary jsou příliš bílé?

Oscary mění pravidla pro oceněné filmy, protože jim prý chybí diverzita. Ta ale rozhodně nechybí dnešním zprávám. Máme zde totiž od každého něco. Horor, sci-fi, thriller, prostě nabitých 90VTĚRIN!

Série 1 · Epizoda 50 · ve středu 9. 9. 2020

Komiksy zadarmo pro všechny!

Každý je rád, když může něco získat zadarmo, ne? A co kdyby šlo třeba o stovky komiksů? A dalších několik desítek doslova za pár kaček?

Série 1 · Epizoda 49 · v sobotu 5. 9. 2020

Netflix je zdarma!

Nové kartičky ve staré hře se nás pokusí zabít, temný rytíř slaví narozky a my se těšíme ze seriálu a filmů zdarma. No a vy se můžete těšit z další epizody 90VTEŘIN, ta je totiž taky zdarma!

Série 1 · Epizoda 48 · ve středu 2. 9. 2020

Sociální sítě jsou zlo! Velký špatný!

No jo, taky jsme na Facebooku, ale co všechno o nás Zuckerberg nebo Google vlastně vědí? Člověk by se raději sbalil a uprchnul někam do jiného světa, nebo možná jenom na vzdálenou chatu.

Série 1 · Epizoda 47 · v sobotu 29. 8. 2020

Čínská Mulan v českých kinech? A není to kampaň?

Sherlock Holmes měl mladší sestru. Že jste o tom nevěděli? Arthur Conan Doyle taky ne a Netflixu to nevadí. Jo, a pokud jste byli smutní, že Mulan se u nás neobjeví, no tak se objeví.

Série 1 · Epizoda 46 · ve středu 26. 8. 2020

Wonder Woman mlátí kočky?

Fanouškové superhrdinů z celého světa se potkali ve virtuálním online eventu DC FanDome. Ten přinesl tolik nových informací, že jsme pro vás museli vytvořit doposud nejhustokrutopřísnejší díl 90VTEŘIN

Série 1 · Epizoda 45 · v sobotu 22. 8. 2020

Cancel culture útočí: Rick a Morty má být zrušen?

Internetová cancel culture útočí na další seriál, DC FanDome se rozpadá a účesy se stávají nebezpečnějšími, než atomovky. Prostě taký běžný pátek s novým dílem 90VTEŘIN.

Série 1 · Epizoda 44 · ve středu 19. 8. 2020

Popeláři z Koreje zametou i před vašim prahem

Jižní Korea nám sem pořád posílá nějaké filmy a my si vlastně vůbec nestěžujme. Deadpool k tomu přidává vlastní streamovací službu, a to kompletně zdarma.

Série 1 · Epizoda 43 · v sobotu 15. 8. 2020

MUSEkální virtualita vám exploduje hlavy

Virtuální reality nebo reálné virtuality? Čert, aby se v tom vyznal. Nebo možná Doktor? Hlavní ale je, že Mocí Grayskulla dostaneme novou RPG hru.

Série 1 · Epizoda 42 · ve středu 12. 8. 2020

Android člověku vlkem a Doktor zas vrahem

Umělecká duše nebo ne, každý z nás měl občas halucinace. No, pokud se netýkají vražedných doktorů nebo zvlčilých androidů, je to ještě vcelku bezpečné.

Série 1 · Epizoda 41 · v sobotu 8. 8. 2020

Roboti na bruslích píšou už i scénáře

Umělecké dílo od robota? Možná to není až tak vzdálená budoucnost. Druhý díl o bojovém kyborgovi ale, zdá se, pořád ano. Více se dozvíte v dnešním dílu 90VTEŘIN.