Na tahu: Kampaň 2 Epizoda 27

Záhada lodi Cognitus

Zvláštní vrčení uprostřed noci v džungli, patřilo hladovám diplacer beastům. Ty přepadli naši skupinu hned ve chvíli, kdy Bea obdržela další zadání mise od Gruldana.

NERDTIME Epizoda S2E8

Velká stávka scenáristů: už nikdy žádné filmy? Také Allons-y a RODINA je věčná!

V Hollywoodu scenáristé znovu stávkují. Je to už potřetí a to znamená odložení mnoha filmů a seriálů. Rychle a zběsile už nikdy neskončí, vrací se starý známy Doktor a Jonathan Majors už má po soudu.

Na tahu: Kampaň 2 Epizoda 26

Brána v džungli

Nová dobrodružství čekají Stříbrné šípy! Prvním je cesta ze Silverbridge do nedalekého Neoportu, domovského města Vincezna.

Na tahu: Kampaň 2 Epizoda 25

Nebe nad Neoportem

V minulém díle se skupina Stříbrných Šípů setkala s kapitánem Orwellem a předala mu tu hrozivou zprávu o Dorianovi. Kapitán jim s pláčem odpustil měsíc, který musel trčet ve vězení.

NERDTIME Epizoda S2E7

Disney, můžeš sakra přestat? Český sci-fi film. A pozor na kartičky, půjdete sedět!

Všichni dnes mají volno. Víte, kdo ho nemá? Killer a Vurhor. Setkají se s vámi v studiu, aby znovu živě diskutovali třeba o dalších stupidních rozhodnutích společnosti Disney.

Na tahu: Kampaň 2 Epizoda 24

Rodina především

Uuuuf. Události několika posledních dní by dostaly do kolen i toho největšího rváče. Stříbrné šípy si tak dávají nějaký čas jen pro sebe než se vydají na další dobrodružství.

NERDTIME Epizoda S2E6

PROSÍM, UŽ ŽÁDNÉ REMAKY! Jo, také se vrací REY SKYWALKER. PROČ?

Byli jsme na Comic-Con Prague, viděli jsme mnoho filmů a máme zde tolik remaků, až je nám z toho špatně. Také byla Star Wars Celebration a tak zde máme nové informace z předaleké galaxie,

Na tahu: Kampaň 2 Epizoda 22

Náhoda nebo Osud?

Po vyřešení démonických problémů v Silverbridgi naší nově pojmenovanou skupinu Stříbrných šípů čekalo několik dalších problémů. Nejprve bylo potřeba vrátit Baahira.

Na tahu: Kampaň 2 Epizoda 21

Sedm Stříbrných šípů

Démonický kult rozprášen. Jeho vůdce Bernard ve vězení v Silverbridgy. Soví démon Emilio zabitý. Naše skupina si konečně může odpočinout. Odměnou jim může být nové společné jméno pro skupinu.

NERDTIME Epizoda S2E5

9 HODIN AVATARA! Ste se snad pos* ne?

James Cameron pořád sní o své devět hodinové verzi Avatara a pokud jste se z toho nepos... doteď, tak při sledování toho filmu to rozhodně nedáte.

Na tahu: Kampaň 2 Epizoda 20

Na prahu smrti

Naši hrdinové propadli skrze kouzlem vytvořenou díru do hromady nepříjemností. Zaútočili na ně slizy, ghúlové a kultistka. Poté se dozvěděli, že za nemocí skutečně stojí soví démon

NERDTIME Epizoda S2E4

Proč, Disney, proč, PROČ! Oh, hi Mark!

Disney se ze svých doposudných remaků nic nenaučil a zase nám tlačí věci, které nechceme. A ještě k tomu se chystá remake projektu tak dokonalého, že to může skončit pouze fiaskem.