NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E14

Návrat Legendy, konec DC, Žižka v kinech a J. K. Rowling vysvětluje věci

Legendy se vrací, nejen ty herecké, ale i filmové a seriálové. Do kin míří jiná česká legenda - Jan Žižka z Trocnova udělá divákům v hlavě bordel. J. K. Rowlingová se vyjádřila k své absenci.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #70

Věčné duše: Epilog

Finále putování Věčných duší bylo plné akce a silných emocí. Příběh Věšných duší ale posledním střetem s Nezzodanem neskončil. Jaké byly dopady jejich životů a akcí na svět a obyvatelé Wildmountu?

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E13

Jsme ve filmu! Amazon dojí Prsteny a Ezra Miller se omluvil?

Jsme ve filmu! Tedy, pouze Killer, ale fakt tam je. A dokonce je to fantasy jménem Princezna zakletá v čase 2. Ezra Miller všechny překvapil tím, že se omluvil a Amazon nepřekvapil nikoho.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E12

Batgirl končí, Lara Croft končí, Warner Bros. prostě hrabe!

Warneři se nám tento týden postarali o několik žhavých témat vhodných k diskuzi. A přesně to budeme dělat v dalším dílu Showtimu, tentokrát znovu s Vurhorem. Nejen o zrušené Batgirl nebo Tomb Raideru.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #69

Věčné duše: Poslední střet - Finále sezóny

Přichází poslední střet Věčných duší s Nezzodanem. Stanou se z nich legendy, nebo svět zaplaví nemrtví? Připojte se k velkolepému vyvrcholení příběhu Věčných duší skupiny Na Tahu.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #68

Útesy smrti

Věčné duše se setkávají se svojí kamarádkou Sharlott, která se rozhodla najít cestu do světa mrtvých, aby zachránila svého bratra.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E111

Marvel nás chce uhnat, Comic-Con a hrdinové z dračáku

Marvel nás chce uhnat. Na Comic-Conu v San Diegu oznámil tolik novinek, až nám je z toho blbě, že nemáme ani tužku. DC se také snažilo, nás ale nejvíce potěšil trailer na nový Dungeons & Dragons film.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #66

Výlet do hor

Po zjištění, že Nezzodanovým cílem je přivolání démoního Prince nemrtvých Orcuse do Materiální sféry se rozhodly velice rychle jednat.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E10

Proč nevletěl Ant-Man Thanosovi do prdele? Protože Top Gun 3. Ha ha!

Ezra Miller je pořád nejhorší, Amber Heard také a proto se zaměříme i na jiné zprávy. Například jsme se konečně dověděli, proč Ant-Man neskočil do Thanosovy prdele (téměř).

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E9

Homoloby od Disney? Ach, hrůza! A povinný Ezra Miller

Lidi jsou strašně pobouřeni pusou dvou animovaných žen a to tak, že hodně. To Ezra Miller se skrývá před zákonem a konečně se mu zřítila snad i kariéra. Kromě kauziček se ale zaměříme i na HBO.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #65

Tři otázky, jedno jméno

Věčné duše společně se Scaly a Williamem přislíbili splnění úkolu podivnému Brandeshovi, který je majitelem zvláštního podniku ve Stínopádu.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E8

Streamovací války, Moskva loví ruské autory, Johnny Depp jde zase k soudu

Mezi streamovacími platformami budou téct pakety! Disney+ je již na českém a slovenském trhu a my jsme se na něj vrhli, jako vzteklí šakali.