Neumíme recenzovat!?

Na internetu se setkáváme s názory, že neumíme recenzovat, nebo že kritici jsou odtrženi od reality a netuší, co vlastně divák chce. Je to pravda? Možná ano. Rozhodli jsme se na to podívat podrobněji.

Odborníci reagují: Žižka aneb "Já myslím, že se většinou bojovalo bez helem"

Již za necelý měsíc se do kin dostane velkofilm Petra Jákla o jedné z nejznámějších osob českých dějin - Janu Žižkovi. My jsme do studia pozvaly odborníky, aby se nám k chystanému snímku vyjádřili.

Kdo je dnes pravý nerd? A co to vůbec znamená?

Jaká musí člověk splnit kriteria na to, aby se mohl nazývat nerdem? A co to vůbec znamená, když je někdo nerd? Přesně na to se v dnešním videu podívala fangorka.

Ezra Miller: Jak zhouba Havaje ničí Warner Bros a fanoušky

Herec Ezra Miller si za několik uplynulých týdnů vysloužil mnoho přezdívek: Zhouba Havaje, Tvůrce planet a především Ten-jehož-jméno-musíme-vyslovit-před-každým-Showtimem.

Johnny Depp vyhrál nad Amber Heard! A co teď?

Soudní proces mezi Amber Heard a Johnnym Deppem je u konce a teď už víme, že Johnny vyhrál ve většině obvinění. Co to ale znamená pro nás, diváky a konzumenty?

Proč byl Will Smith zrušený?

Kdo je také zmaten ze všeho, co se událo kolem herce Willa Smithe a komika Chrise Rocka na letošním odevzdáváním Oscarů, ten zde snad najde odpovědi. Nebo alespoň kecy toho slováka, co vede Nerdfix.

Nový Vřískot - To jako vážně?

Duppy byl z nového Vřískotu tak zklamaný, že se místo běžné recenze rozhodl trochu více rozkecat. A napít. A nadávat. A hlavně si o tom normálně pokecat v našem novém komentáři.