Karlos72 okomentoval Sony kupuje tvůrce Zaklínače?!
před 2 hodinami

Vždy jsem radši kupoval fyzickou kopii . Jenže teď digitální - jdu s dobou. A je to pohodlnější.

Zhruba 67 000 Kč bez daně. Tak to tipuji nepůjde moc na odbyt ( alespoň u nás - příliš vysoká cena).

@MafiaFand ....to určitě byly miliony důvodů.... noice noice noice

Jackie Chan = záruka kvality. Nejinak to vypadá i u tohoto filmu.

@hugozlejmuz já naopak chapu lidi co hrajou Plague tale anglicky - nemusíš číst titulky pokud si english znalý a navíc je dabing super. Amicia i Hugo do toho dávají opravdový emoce. Doted kdyz si vzpomenu na konec dvojky tak by mi skoro ukápla slza.
Určitě fajn že je možnost hrát i ve francouzštině, aspon má každý možnost si vybrat co mu sedne a není nutný být gatekeeper

@MadJigSaw To by zkrachoval celý videoherní průmysl, hlavně Blizzard a jeho slavný OW2 :D

@Nemolelele Jup, z Netflixu vypadnou tak dva dobré počiny ročně, třeba budou mít štěstí ;) Netflix je overhype, naprosto nudná a nezajímavá platforma, takový HBO je úplně jinde.

@HermesTrismegistos Ámen

@Desdel78 Jup, kvalitní to být může, ale obsáhla natož open World asi očekávat nemůžeme ;)

@martins-munnich S vedlejšákama asi jo, hl. příběh vidím realně tak na 15h, ale rád bych se pletl, bohužel času na to moc asi nebylo, když opravovali min. rok hru po releasu.

@MajkRezonant Čekám trochu zklamání v tom, že tam nebude moc nových věcí, žádný tuning aut nebo zkutečná policie či metro a další věci ;) Prostě očekávám jen takovou 12-15h hlavní mise + vedlejšáky a nové lokace, takže jako reálně po dalších 2 letech vývoje docela zklamání, ale dá se to pochopit.. v podstatě rok pod releasem CP77 opravovali jen hru a DLC bylo na vedlejší koleji, bohužel no.

@Yurias Seriously? Takže jeden gameplay, opět PR kecy jak bude vše ok a už jsme na vše špatné za ty roky zapoměli a jedeme nanovo s preorderama zrovna u Ubi? A to ani nezmuňuji posledních několik total broken AAA her ;) bad idea