@ryzek já si pamatuju doby kdy jsi mohl na něco zajímavého kouknout akorát tak díky videopůjčovně. Dal jsi za film kolem 200kč a ještě jsi ho musel vrátit. Nebo ho samozřejmě někde koupit ještě o něco dráž. Tak nehudruj😂🤣

Kischi okomentoval Naše dětské přeřeky
před 8 minutami

@Duppy Já myslím že smajlíků je tam dost aby se to dalo považovat za naštvané pálení :-) Prostě jsem jen hodil fakta nic víc v tom nehledej, pokud v tom hledáš něco víc tak je to jen tvé uražené ego. A ti ostatní se u těch co používají Superman taky vyslovují stejně bez těch anglických kudrlinek. :-) Nevím proč bych měl v České republice vyslovovat anglicky když anglické národy nevyslovují české názvy český. Bude to nejspíš tím že si na nic nehrají a jejich vlastní jazyk je pro ně důležitější než si na něco hrát

Ten obrázek na přebalu první knihy mi hodně připomíná hru Darkseed (vzhled podle prací od H. R. Gigera).

Skvělé video :)

@tom-nightreaper Ale zrovna třeba konkrétně GTA , ne online, dost dobře učí aby se člověk vyhýbal kriminalitě když ji nemá v rozkazu(v misi), protože i když policajtovi na očích šlohnete auto, nebo něco jiného trestného, tak máte na krku hvězdu, a zdrháte, nebo ne a máte jich víc... tak je jasně dáno, že když děláte něco proti pravidlům, máte problém, když pravidelně cheatujete ve starších GTA, tak si zabijete radost ze hry. Takže dávat GTA za vzor při sporu - hry vs kriminalita , je něco co může opravdu jen duševně zaostalý člověk.

Aby jsme se toho filmu, vůbec dočkaly.

ANO HRY MOHOU PODPOROVAT KRIMINÁLNÍ CHOVÁNÍ. Teď mě napadl krásný příklad z dětství, to dětsví bylo v sedmdesátých letech, a tehdy jsme měli v každém menším městě oblíbenou STEALTH, LOOTER hru, jmenovalo se to "jdem na jahody", spočívala v tom, že jsme chodili po okolí, a slídili, kdo má jahody, nebo jiné ovoce "nej.", a pak tu zahrádku vyplenili. Ano byla to pro nás "hra" , pak jsme přišli domů, a tam na nás čekali rodiče s nassss...štvaným sousedem, nebo sousedy. Pak následoval výprask, a následovala "nezištná" pomoc sousedům, ale dostali jsme jasně najevo, že krást se nemá i když je to jen "hra". V dnešní době, když rodiče občas nechávají výchovné funkce na počítačích, konzolích, mobilech a televizi, tam chybí ten následný efekt, protože rodiče o tom, co děti dělají při hraní, (znovu narážím na cheatování) prakticky nic neví, a vývojářům je to jedno, protože ty zajímá hlavně prodej, takže když je něco "beztrestné" tak je to vlastně v pořádku, to se učí dnešní děti.

Duppy okomentoval Naše dětské přeřeky
před 1 hodinou

@honzaserl Joo já nechtěl říct, že je to špatně, nebo tak, ať si to každý vyslovuje jak chce. Jen to byla první věc co mě při tvoření tohohle videa napadla :D

Duppy okomentoval Naše dětské přeřeky
před 1 hodinou

@Kischi Dá se to napsat slušněji když už. "Suprmenem" jsem chtěl jen narazit na výslovnost a ne hned někoho takhle urazit. Jsem nečekal, že to bude někoho takhle, s prominutím, srát. Batman, Spider-Man, Iron Man a další se vyslovují anglicky... tak proč ne Superman? Jde o normální výslovnost, tak se klidni a nemusíš takhle naštvaně pálit. Ber to trochu s nadhledem.

U 15K už se láme částka za kterou bych chtěl 240hz monitor kdyby byl o nějaké 2 3 tisíce levnější tak super

@tom007 Takže se vlastně shodneme, že ani jeden z nás nemůže vědět jak přesně může vadit snížení rychlosti disku, protože Sony nám to ani říct nechce.
Trošku mě ale udivuje, že tam vůbec dali klasickou M2. Co mi zabrání tam šoupnput WD green a něco nato nahrát? (Až to bude povolené)
Jejich řešení mi přijde prostě dost nešťastné.

RX46 okomentoval Naše dětské přeřeky
před 1 hodinou

@kristyna-sulkova Tak ten je ještě lepší :-)