Protiva není duch, ale poltergeist. Jako duch by nedokázal Umbridgeovou dřevěnou holí vyhnat z hradu.

Duch - původně kouzelník, který se po smrti rozhodl nejít "dál" a zůstal jako otisk duše zemřelého na tomto světě. Je průhledný, neustále má zapnutý noclip a to nejnepříjemnější co dokáže způsobit je pocit, když jím někdo omylem projde.
Protiva - zhmotnil se v Bradavicích už na začátku jejich existence, pravděpodobně za něj můžou neplechy studentů. Nikdy nebyl člověk, za to dokáže manipulovat s předměty.

@Tukanek ehm.. nedávno si si uchmatol skriň na pc :) ale GL

jaci91 okomentoval Největší herní sandály
před 2 hodinami

Kokso to sú nápady toto :D :D

Sony má připravovat remaster/remake hry Horizon Zero Dawn i multiplayerový spin-off a máme tady vrchol večera dámy a pánové 😂😂😂👌😫

@mike28 Neje to harcore.. :)

@martin007-zacek5 Tak jako studovaný člověk v této problematice bys měl vědět, že MS s ohledem na smlouvy, které sám posvětil samotný Spencer ohledně vydávání CoD na PS neporušuje vůbec nic. Hra bude stále dostupná na platformě Sony. Kdyby si chtěl tuto značku ukrást pro sebe a svou platformu, tak ano, ale takhle jde jen o brečení Ryana kvůli tomu, že to v Sony vede jak Hurvínek válku a nedokáže “přežít” na trhu plného konkurence.

Vrrrt okomentoval Největší herní sandály
před 5 hodinami

pfff... málo ponožek

Gl

Přidáno do wishlistu. Možná nejsou tahovky můj neúplně nejoblíbenější žánr, ale když zase ta druhá světová mě láká a hlavně ten český dabing, zvlášť v dnešní době, kdy na to větší fimy (že jo Sony - hlavně, že ten Sackboy má 20 dabingů, že?) zvysoka kašlou a no vlastně nejen ty velké fimy. Každopádně zpátky k tématu: Doufám, že to nebude nějaká hardcore hra. Protože vypadá zajímavě. Těším se.

pavflor okomentoval Soutěžte o náš Mystery Box (1)
před 5 hodinami

Odpovědi na tyhle otázky mi trvalo asi hodinu najít, ale doufám že je mám i tak správně xd

@MajkRezonant Film s Lambertem asi viděl kde kdo a nutno říct, že se mi líbil. Ovšem nutno zde zopakovat mé již otřepané: Kniha je kniha.

Z poslednich let se tak desne bojim na nejakou hru tesit... a ja se na tohle chci strasne moc tesit...