Událo se

Už jenom z morálního hlediska bych si GTA 6 nepředobjednal, když je to 100 dolarová hra a prázdná krabička! Stačí max den pře vydáním, když stejně člověk o nic nepřijde. Kdyby to tak udělalo 90% lidí, tak si to Rockstar hodně rychle rozmyslí! Je to od nich prasárna!

A pak že prý je Steam Machine s těmi cenami Dead on Arrival a nikdo to nekoupí:-)

Bylo by to krásné, kdyby to od překupníků nikdo nekoupil a oni byli pěkně v mínusu. Nic jiného si ta svoloč nezaslouží

Disky jsou už dávno přežitek. Jedinej důvod, proč to lidi chtějí, je přeprodej.

@rexikos9 Já bych řekl tak do milionů, ale kdo ví. Dalo se čekat že Valve tuhle informaci nějak ochotně vypouštět do éteru nebude

@Marra Mně osobně je to ve finále jedno, GTA série mě nikdy osobně moc neoslovila, řekl jsem jenom svůj názor. Jestli to tak dopadne či nikoliv mi je fakt jedno.

Možná to nepřijmou jenom ti, kteří to měli v plánu odehrát a pak to třeba někomu znovu prodat aby dostali nějaký cash zpátky, ale u tohohle titulu asi takových lidí stejně moc nebude.

Jelikož si původní hru skoro nepamatuji, tak ani nepoznám, co je tam nového od původního dílu 😀

@HaTaTiTla asi to prodají, ale zisk minimální... Mně by to za to sraní s tím nestálo.

Jsem prý byl vylosován do seznamu s 2TB diskem bez ovladače. Tak uvidím, ale každopádně překupníky podporovat nebudu.

tak to good luck když už oficiální cena byla přepálená kvůli AI oproti normálnímu pc :D

Baví mě, jak tady v komentářích jsou všichni v pohodě s tím, že není krabicovka, jen proto, že to je GTA. :D Ale když tehdy neměl krabicovku Alan Wake 2 tak to byl extrémní brekot a bojkotování, až mi vývojářů bylo líto. Škoda, že takový masterpiece na sebe sotva vydělal...

@Kratosak Chápu. Děti no. Já začal hrát v říjnu hrát Spider-mana a dohrál ho v březnu gelunny