Událo se

@Geralt-z-Rivie ver tomu že takých ľudí bude veľmi veľa :D

Poznáte ten trik s popkornom - zvýšiť predaje veľkého tým, že pridáte nevýhodný stredný popkorn. GTA to dokázalo spraviť len s dvomi verziami :D v podstate základná edícia je ten nevýhodný stredný popkorn za 5,5$ a ultimate je za 6$. Ani nepotrebovali ten malý za 3$ :)

Ja som inak predobjednal “krabicovku” s tým, že ak budú dávať nejaký steelbook alebo mapu, tak len dokúpim v store upgrade na ultimate, ak to bude len holá prázdna krabica bez mapy a ničoho, tak vezmem priamo zo store a kašlem na krabicu :)

@SeriousGeorge Zatím se učí

Až bude fyzická sběratelka, tak mě vzbuďte. Prázdná krabička v předprodeji? Naprostej nesmysl. Digitálně si mohu koupit GTA kdykoliv... Celé to haló kolem spuštění předobjednávek je dobrej fail :-D

@El-Scorpio 15-20 GB je ještě v pohodě a i celkem běžná velikost. Vezmi si třeba takový Indiana Jones, ten po "instalaci" z disku stahuje dalších minimálně 100 GB...🤦

@georgebruto To by mě docela taky zajímalo. 😁

@Rivers25 Tak ten disc si můžeš koupit mnohem později, třeba i přes bazoš. Ja takhle dokupoval disky do Gow Ragnarok a Horizon, protože CE byly taky jen na klíč a ve výprodeji to bylo za pár stovek.Stačí jen počkat až to spadne no.

Chápu to opatření a asi je to v pohodě. Průserů kolem Rockstar je už i tak dost, a ještě by jim hra unikla předem. Já si však počkám na diskovou verzi. Ono mi to GTA nikam neuteče.

@georgebruto Marketing nikde zatím. Ani obchody to nemají jako hlavní položku v obchodě. Obchody to mají za 2299 a klasický předražený PS Store to má za 2499, ale musíš to vyhledat. Divný, ale tak chápu, že to vyjde až za půl roku. Snad tady bude článek o tom, že už to mají zaplacený :D

@DeaSunCZ No pokud vydají nějaké special edice, tak ji chci a digitální proto, abych nemusel poslouchat mechaniku a řešit disk. No fyzickou zase kvůli těm serepetičkám co se k tomu dostává, ale když to vyjde až později, tak mi to vlastně ani nevadí :D

Mě třeba vyhovuje krabicovka s klíčem. Krabička do poličky a nemusím pořád měnit disky. Navíc s klíčem to můžu sdílet skrz konzole s bratrem, takže to máme za půlku peněz.

Jen jestli už nedoufají, že prodají nedočkavcům verzi s kódem a poté jako fanoušci budou chtít i verzi s diskem a bum, prodají 2 verze během dvou měsíců. gelunny