Událo se

@WoodieCZ a do ted je to porad rozbity 😂, hroznej tresh tahle hra.

Nepodložený - ale prý propustili 400 lidí a studio co se dívám mělo 850 zaměstnanců, to je celkem šílená čístka. Údajně i CEO končí

Já jsem pro ,aby byl singl oddělený od multiplayeru. Nechceme další Mass Efect 3. Kde se melťak promítal i do singlu

@Geralt-z-Rivie Ani ne Sony…Na tohle se asi už zapomnělo ne ?
https://indian-tv.cz/clanek/sef-bungie-si-pred-vyhazovem-lidi-kupoval-draha-pri4pu
To studio mělo volné ruce a nikdo jim do toho nekecal, až když to začala být díra na peníze a Destiny 2 to je kapitola sama o sobě společně s Marathonem

@Geralt-z-Rivie Co si budem, Destiny na tom nebylo nejlépe už před prodejem Sony a ti co udělali dobrou část Destiny, Halo atd...tam už dávno nejsou
Sony to ale posrala s další live service hrou (Marathon) místo toho aby dělali na Destiny 3

@VanDam A ty sis nikdy v životě nic nepředobjednal ? :D

@vecnypracant Přesně! Jsem rád, že nejsem jediný fanoušek Bolívie a Wildlands. 1000x lepší než Breakpoint. Hru mám do dnes na disku a pravidelně ji hraji. Skvělá věc. Neskutečně mi sedla a to po všech stránkách.

@Geralt-z-Rivie Nevím jestli za to může Sony. Všichni schopní z Bungie už dávno odešli. A lidé co tam jsou navíc,nebo neumí dělat svojí práci,tak nevidím důvod je zaměstnávat. 🤔

Překlad - Sony to podělalo, prachy se nevrátili a teď musí propouštět.

Fuj lidi! Ne, delam si prdel, uzijte si to. :D

@jindrich0077 ?? nedostane ? jako že digi edice dojde... ale no tak.... fiolaThinking

@Percival však jo sběratel :D nevidím nic špatného :D