Událo se

Dino Crisis remake Capcom přehlíží schválně

@dsn To že desetitisíce, možná statisíce lidí s nějakým postižením můžou hrát hry díky různým nastavením, vypínačům, přepínačům atd. Přitom třeba The Last of Us, kde je šedivej svět, modrý friendlies a červený enemies určitě není ten zážitek, kterej vývojáři chtěli hráčům zprostředkovat, ale zrakově postiženým to dá šanci si to taky užít, i když ne naplno - což mi zní, že je teda podle tebe jediná možnost, jak má smysl hru hrát. S lízátky a konfetami to nemá co dělat, jako přístupnost by se dalo považovat právě i to vypnutí krve a gore.

"Marvel's Wolverine umožní vypnout krev i přeskočit hádanky" A příště dají do hry funkci, která hráče dostane až nakonec hry bez hraní ne? :D

@Lincoln myslim že naše “spoluobčany” drobet přeceňuješ geluSmile

@slavek-majty tak třeba zrovna cyberpunk jede na max v 1080p na 60 fps , s fsr apod na 130 fps. Už vychází postupně testy zas tak slabé to není. Není to trhač asfaltu ale to nikdo od 10x10 krabičky nikdo nečeká

@Paolo a platina je jistá 🙏🏻😂👌🏼

@Rikuo Také doufám ve zlepšení situace, jsem ale dost skeptik. 😕

Jak si to redakce chce všechno nechat pro sebe a tak tvrdí že ta beta je falešná 😉

@CzechNeverEnd dobře, tak se přinejmenším ochuzuješ o zážitek, který ti chtěli vývojáři zprostředkovat – masakr ze strany Wolverina s trochou příběhu, aby se neřeklo. To, že by hry měly mít jednu obtížnost, schéma ovládaní netvrdím. Naopak customizovat hry je asi v pořádku. Já osobně tohle moc nevyužívám, ale jsou určitě lidi, co mají rádi, když si mohou přizpůsobit například ovládaní k obrazu svýmu. Co myslíš tou přístupností? Jakože pro děti bude mít Wolverine v rukou místo drápů lízátka a z nepřátel polezou duhové konfety? To ti vývojáři asi spíš nesplní tipuju :D

@PanPrcstenu Ano! Doufám jen, že až za pět let budu dělat menší upgrade, tak ta kalamita pominu už :D Ostatním co teď měni stroj, nezávidím.

Tolik inteligenční chudoby jsem v komentářích dlouho neviděl.