Událo se

@Rivers25 Metro Exodus myslím neměl režim pro arachnofobiky. Protože tam jsem musel přetrpět ty pavouky.😅 Ale naštěstí to byla taková povouko-škorpión potvora takže to šlo.

@cukamart No me nejvíc dostala ta verze bez ovladače WTF😳 proč?

@zemek278 A co si tim chtěl říct že koupíš grafiku 3060 a budeš mít stejný výkon jako PS5? To ne že ne 😁

@AspartusCZ z rozhovoru s valve vyšlo najevo že zdražily cca stejně jak steamdeck, tudíž se základní verze měla pohybovat kolem 650€.

@Wollgy jeden tech ytuber dostal odpověď že nemůžou říct přesně ale že zhruba zdražily stejnou měrou jak steamdeck, to vychází na cca 30-40% a když to odečteme, a podíváme se na leaky tak někde kolem 550-650€ za základ a do 1000€ plná vybava s ovladačem.

Z valve Odpověděli jednomu tech youtuberovi v jednom rozhovoru že se máme podívat o kolik zdražily steamdeck a cca o tolik podražil i steam Machine, což vychází cca na těch 650€ a k 1000€ se měla blížit až plná palba s ovladačem. Těch 650€ zní už celkem v pohodě, ale před rokem. Je to škoda

Odpověděli jednomu tech yt v jednom rozhovoru že se máme podívat o kolik zdražily steamdeck a cca o tolik zdražil i steam Machine, což vychází cca na těch 650€ a k 1000€ se měla blížit až plná palba s ovladačem.

S předstihem si dovoluji pogratulovat ~výherci gelunny

Je to škoda, těšila jsem se

Cena vs. Výkon je tristní.. Kámoš kupoval PS5 Pro za 16K a prodával svoji “starou” PS5 za 6990,-, tak až to bude stát někde mezi těmahle dvěma čísly, tak nad tím asi budu přemýšlet…

Ani mne nič neprišlo... fňuk... :D

@HaTaTiTla přitom kinekt bych bral . Bavilo mě to vic než VR možná.