Událo se

@ChocolateJJ tomu nevěřím ze vyjde v nějakém dobrém stavu když i původní tvůrce od toho odešel. Jestli vůbec tedy vyjde

když budu hnidopich tak všichni výherci získají jen 500 a ne 1000 (podle tabulky). ale vem to čert - budu soutěžit i o diplom

To je to, co zrovna všichni nejméně chtěli. Už by to chtělo něco nového z druhého dílu.

@jirku1205 Nechci toto moc psát pod sponzorovaný článek, ale ono je třeba si uvědomit, že "klasické" UPS, které je v úplně jiné cenové relaci obsahuje vše k čemu je UPS dělané. Toto UPS, které je tady představené je v poněkud vyšší třídě a obsahuje udělátka navíc, která běžný uživatel absolutně k ničemu nevyužije.

@Lucky-Luke jo UPSka je jak baterie u noutu. Jen ti nevydrží tak dlouho. Blbé je, že za pár let jsou baterie KO. Měl jsem ji pár let v práci. Myslím, že u nás je to pro většinu lidí spíš zbytečnost. Zas pokud má někdo pc za 60.000,- tak bych to asi i zvážil, jsou tam i prvky ochrany proti přepětí, atd.

@Acquanni 😂 to mě velmi pobavilo, já stále čekám, až skončí mé utrpení v práci, je to hrůza, vůbec to neutíká 😪 Přeji hodně zdaru a co nejlepší zážitek ze SOTE 🫡😊

@MajkRezonant To je solidní jazykolam.

@Lucky-Luke Co jsem pochopil, že když ti vypadne doma proud tak tahle věcička má kapacitu energie na cca 10 minut a můžeš ho pak bezpečně vypnout aby se nevypl na tvrdo sám.

@Acquanni Jo taky jsem čekal že to bude méňe. gelunny

Mám strach. Radši bych to nedělal.

Ještě pořád tu je x milionů lidí kteří mají radost že jejich země je členem EU. Zajímalo by mě jestli tu diktaturu někdo dokáže zastavit. Teď to zkusí pár zemí odmítnout a uvidíme čím začne EU vyhrožovat pokud to nepřijmou. Vydíráním si to 100% prosadí.