Událo se

Chtěl bych být srdcař, těším se na to, ale ještě počkám. Chci si fakt být jistý, že bude grafický mód na 60fps, bez toho bych si raději počkal na novou generaci.

Koupeno už 😅 Ultimate samozřejmě ❤️... Ty jo ono se to vážně děje ☺️

Edit: možná pak časem koupím i fyzickou kopii pokud bude mít manuál a mapku.

@MartyKay U mě to bylo bez problémů, jak ps store na konzoli, tak i apple pay.

@Anagyris Taky se ti to tak lagovalo? :D

@duuku akorát že Battlefield 6 hraje víc lidí ale nevadí 🤣

@TrenakCZE taky si říkám ale tak alespoň víš co čekat od dvojky 🤣

@Miky Ok, pokusím se si to zapamatovat.

@jirku1205 Jen aby brzy výraz "na nový Xbox" nebyl ekvivalent "na svateho Dyndy"

@markyslightsgordon Ty jo dobře ty ... už jsem si říkal, že bohužel koupím digitalni verzi když tam je jen kod :(, ale ta mapka by mě mohla přesvědčit kdyby tam byla, ta by bodla =))

@psmetana ja som si aj pripevnil mobil na ruku ako pipboy :) v tomto pripade to imerziu naopak naozaj zvysovalo - len ta optimalizacia, to hej