Událo se

Prešiel 2018 aj ragnarok ako že da sa to hrať. Ale povodne hry sa to vôbec nechytá. 2018 tie hlúpe valkyri to bolo dosť ťažké hrať na ps4. Ragnarok dal hrať ale niektoré hádanky boli fakt extrémne hlúpe. creepyGelu

@Nukir Přesně proto by to bylo skvělý. Jsou tam první dva díly God Of War....

No nevím, když už to musí být dražší než konzole, tak je podle mě špatně, že to má horší výkon. Měli tu baseline nastavit třeba na 1500 babek ale přitlačit na grafickém výkonu. Takhle to z marketingového hlediska nedává smysl. Kupuješ horší věc za víc peněz.

@Krytak přesně,
1. Souhlasím z tvrzením že nynější generace není vůbec vytěžená
2. Pokud to v Sony a MS vezmou za správný konec a budou ochotní konzoli teoreticky před uvedením na trh dorovnat výkonově, tak je to win-win situace

@michael-nae Mě udivuje že tu zase jsou předsudky o člověku o kterým víš akorát kulový.

@narm Benchmarky už jsou venku, jelikož konzole se budou posílat za necelý týden, tak už se na nich nic měnit nebude, max jeden update :D

@Miky to je trochu naprd, ne? zvlášť když právě do PS Plus Premium dává Sony ty staré legendární klasiky jako původní trilogii God of War nebo možná i původní trilogii Uncharted .... joo, kdyby Sony aktualizovalo tyhle legendy do moderního kabátku a opravilo v nich některé hratelnostní chyby a dali to na PC, hned by spousta hráčů po tom sáhla a ještě by jim za to urvali ruce :)

jsem moc zvědav na první testy her. Já těmto zařízením fandím, stejně tak jsem zvědavej na parametry a cenu nového Xboxu. I když to bude zřejmě nějaký rok trvat..

Ať radši drží hubu. Jenom se vymlouvají, protože nečekali jak to nasere lidi. Je mi to už celkem fuk. Nekoupím, hrát nebudu. Tohleto podporovat nehodlám. Už Ragnarök byl lejno, které jsem stěží dohrál. Toto to završí.

Podle rozhovoru GamerNexus s lidma od Valve, některé Steam Machine budou mít dual channel 2x8GB RAM a některé budou single stick 1x16GB RAM kvůli nedostatku a ceně
Strašná doba pro celý průmysl, proto jsem i radši, že nové konzole vyjdou později

@Geralt-z-Rivie no jasně že je to tak. Akorát tady to přepískli a tlačí moc nápadně. To snad docvakne každýmu kdo si po záchodě dokáže umít ruce....matyRage