Událo se

@Nightmare1995 no vsak prisli so steam deckom

stale musite pocitat s tym, ze je to mini pc a tie su uz od zakladu drahsie, dalsia vec ps5 je ako kazda konzola pod cenu a aj ps5 aj steam machine su zhruba o 200 drahsie lebo ramky a disky(ai slop)

@O1an Podívej se na: Birdy, Leaving Las Vegas, Adaptace, zde hraje skvěle a místy i minimalisticky.

To je pro mne studená sprcha, naivně jsem věřil, že vyšší cena bude omluvena vyšším výkonem. Takto nevidím důvod SteamMachine kupovat. A klobouček pro PS5/PS5pro.

Sony je dostatecne dementni aby toho fanouska ktery to navic dela zadarmo zazalovala...

@darkyuri-cz RAM a SSD právě nikdo soudný měnit nebude, jelikož pro to není v podstatě žádný rozumný důvod a navíc jsou to aktuálně mimořádně drahé položky. A CPU, či GK zde prostě nevyměníš, smiř se s tím. Není lepší, než neustále spekulovat, jak z Trabanta udělat Porsche, si to Porsche rovnou koupit, nebo si ho sestavit doma sám. Opravdu nechápu to fanatické prosazování jednoho jediného produktu, když těch možností je mnohem více a prakticky všechny ostatní jsou ve výsledku lepší.

@Cwalyk "Podle něj prodej hardwaru pod výrobní cenou často vede k vytváření uzavřených platforem, které omezují svobodu uživatelů"
Ale vždyť má pravdu. Znám lidi, co si na (nedotovaný) Steamdeck nainstalovali Windows. Ale neznám nikoho, kdo by si Windows nainstaloval na (dotované) Nintendo Switch. Proč? Protože Steamdeck je otevřená platforma, zatímco Switch ne. Oni netvrdí, že je Steam jako takový otevřená platforma, tvrdí to o tom jejich HW. A to mají prostě pravdu.

GL all

@Akatosh Kompletně mimo téma diskuze. Mluví se o ceně Steam Machine vs PS5 s tím že u PS5 uzavřeny systém u kterého se následně musí platit výpalné pro základní funkce jako MP a cloudy savy a tím se za PS5 da ve finále vice postupně časem. Jako první čist a pak psát.

@falco-dee Jdu hned omrknout něco. 😁 Trochu sem doufal v launch half life 3 s tím pristrojem. Ale treba nas prekvapi 🤣 i kdyz to by si uz davno posilnili timto titulem predprodeje.

@9S1M0N2 to je fakt

Cage mám rád, vždycky mi přišel jeho herecký projev až teatrální a jsem rád, že po složitějším béčkovém období se vrací. Ale to jak z každé hry musí být obří reklamní billboard jako Fortnite je nevkusné.