Událo se

Tato generacia je zufala. Hw je drahsi a slaby, hry su zufale, technicky pokrok minimalny a Sony nema ziadne velke hry pretoze robili same remaky a pracovali na live service hrach na ukor novych pribehovych single player. Minula generacia bola fantasticka a cele to takto posrali. Sony nikdy nevedelo robit biznis z hladiska efektivity a ziskov, ale aspon vedeli robit uzasne hry. Teraz nemaju ani to. Darmo mozu cakat predaje.

@drakotrak cože? O.o

@vandrboy nekupuj. Stejně si nezahrajes. Servery pořád plné

@martyolg1 obojí jde. PS teda určitě dualsense, starší dualshock nemám vyzkoušený. Minimálně na Xboxový ovladač není těžký najít i klip na uchycení telefonu přímo k ovladači :) Jen kdyžtak pozor jestli je klip na X One nebo Series ovladač 😆

Mám pocite, že herecké obsadenie je jemne pristaré pre tento film :D

V Unbound jsem nechal pár hodin a relativně jsem se bavil, ale pane bože ten soundtrack, mě od toho nakonec odradil. Byli tak blízko k tomu, udělat pro mě po dlouhé době zajímavé a dobré NFS, ale ta hudba byla otřesná. Nejsem vyloženě fajnšmekr na závodní hry, jakože je mi jedno jaké zvuky auta dělají, dokud nejsou vyloženě otravné naposlech. Nebo jak moc extra detailní tuning je, dokud tam alespoň nějaký je. A podobně. Pro mě vždy nejdůležitějšími věcmi v závodní hře je ovládání, prostředí a hudba (kde ta hudba je, pro mě, možná i to nejdůležitější). Proto taky moje nejoblíbenější hry jsou Forza Horizon 1, Need for speed Underground 2 a Driver San Francisco.

Na základě těch pár sekund se mi to líbí. Počkáme a uvidíme dál.

Borderlands je srdcovka ❤️ .. ale mam takeho tušáka, ze to nedopadne dobre.

Hlavně nemá smysl to srovnávat s Outriders. To jsou diametrálně odlišné hry. Helldivers je čistě co-op záležitost, která navíc těží z podobnosti s Hvězdnou pěchotou. Pohled z třetí osoby, fajn feeling při využití osobních zbraní a využití strategických zbraní (bombardéry, orbitální kanony...) z toho dělá zábavnou řezbu, kdy člověk ztrácí pojem o čase a chce ty "brouky a terminátory" zlikvidovat ještě alespoň jednou v další misi než půjde spát. A po 60ti hodinách nemám problém s repetivností. Ta hra jasně říká, že repetivní je, ale šíření demokracie a masakr brouků je prostě super.

@Famousmomo Na to bych nevsadil ani korunu....