Událo se

@Miky Chaaapu... Ja uz od svyc 16let kdy jsem v roce 1996 (pro mnohe doba kamenna) byl soucasti jedne s prvnich velkych IT sell firem v CR (Strahov)... To co se nyni deje, je peklo... A bohuzel neni z toho uniku... Velci hraci do toho narvali bambilion, a opustit to nelze, neb by to znamenalo ve vice i nadnarodnich firem, da se rici konec... Takze se jede "Show must go on" at to stoji co to stoji, neb uz jsme v tom utopili meni, i kdyz je to k "hofnu" a denni provoz stoji raketu, vesmes pro nic... :D ... A az ta bublina nedejboze splaskne, tak to bude prisernej pruser... Nejaka financni krize z 2008 byla jen prochazka ruzovym sadem... :(

@Ten-Martin kdyz prisla prvni nedostatkova oficialni kovidova cena XSX byla 13499... Ja, diky dobrym vztahum v te dobe s MS jsem ho mel za 10500... takze ano, kdyz primhourim oci a nejakej blazen by ho chtel, tak na tom urcite neprodelam... Ale proc bych to delal... Otazkou jest, jak jsem jiz psal v jine konverzaci, kdyz vemu realnou cenu novych APU, pameti, SSD tak nove konzole i s dotaci od vyrobcu nemohou byt nize nez za 1500EU (realne cena 2000EU)... A to mluvime v radu osekanych verzi s SSD pod 1TB... Viz nynejsi SM, ktery je postaven na vybehovych GPU a skriplenych a deaktivovanych mobilnich APU, DDR5, a low end SSD stoji cca 1300-1400EU, kde neresi jako u novych konzoli cenu wafferu APU, GDDR7 rameti a PCIe 4.0 - 5.0 SSD... A nema cenu nyni resit mnohocetne alokace na vyrobu, neb vse je jen na papire a ty se resi az po prvnim tapeoutu kdy jsou venku aspon testovaci vzorky, coz nyni nejsou... 2027 ani 2028 necekejme nove konzole neb by to pro vyrobce byla sebevrazda... Trh na to nema.. :(

Moc nechápu proč tuhle hru nezkouší optimalizovat pro Switch 2. Jasne zahraju si to na kompu ale ten si obvykle na cestu v lete nevezmu. Přitom ta hra ma všechny předpoklady uspět i na Switchi 2.

@Nightmare1995 To měl udělat v době kdy nebyla krize :D A ne dnes :D

No a prý to nebude poslední zdražení, ještě bude další. Xbox Series S 512 GB: 450 eur místo 350 eur, předpokládané zvýšení ceny o 100 eur
Xbox Series S 1 TB: 550 eur místo 400 eur, předpokládané zvýšení ceny o 150 eur
Xbox Series X 1 TB Digital: 700 eur místo 550 eur, předpokládané zvýšení ceny o 150 eur
Xbox Series X 1 TB s optickou mechanikou: 750 eur místo 600 eur, předpokládané zvýšení ceny o 150 eur, no vidím že některé eshopy nečekají na 1.8 ale dají cenu rovnou teď za 17 690kč :D 1TB to pak 1.8 bude u nás za 20k.

Otázka spíše zní 🤔 Když se mi na display objeví čára tak bude zeshora dolů, nebo ve ohybu? Či kdy zezelená display? 🤔 Jako poslední roky kvalita apple produktů stojí fakt za hovno 👀

@Krytak jedny ceny jsou uvedené v dolarech a jedny v eurech. Navíc v oznámených cenách není připočítána daň. Takže ten rozdíl bude dost možná ještě menší

@Ayreas true :D

@darkyuri-cz zalezi jestli chceš multak nebo ne. Spíš bych sázel na to, ze na steamu budou hry levnější. Na ps store jsou sice často akce, ale obecně se hry drží na vyšší cenové úrovni

@CzechNeverEnd Proto seš taky tady a na jiných webech známej jako to největší trollolo, tak si šalamouna nech v plýnách pro příště! Já jenom reagoval na komentáře jiných co mají potřebu hned reagovat na každýho...

@Pavatik Myslím si, že PS6 přístí rok nebude ... podle mě nás nejdřív nechaji aby GTA, God of War Laufey, Zaklinac DLC a já nevím co ještě přijde přišlo na PS5 a pak nám to znova nabídnou s příchodem PS6 jako vylepšené verze :-))