Událo se

Performance může být i třeba 45fps, měl to ratchet a bylo to hratelné

@CzechNeverEnd Aha, vidíš, tak to je zajímavý! Díky za upřesnění.

Uz sa to tu meni na Reddit/X. Kazdy splech ohladom gta vi sem nemusite davat.

Denní dávka GTA VI splněna, nebo nás čeká ještě něco dalšího? 🤔🤣

Tak nedávno jsem zase četl, že AI dost firem používá jen jako záminku při propouštění. Něco jako umřel na covid, protože byl pozitivní na covid, že ho srazil autobus bylo irelevantní.

10/15 ale hodně tipovačka abych řekla pravdu xd

The end is near. Finally.

@BasnickeStrevo Trailer 3 pro RDR II a GTA V byl prej ve středu. A i jsme nedávno na jeden z nich koukali a jestli data z internetu sedí, tak v něm bylo Preorder Now i když vyšel dřív než začaly předobjednávky 😂. Já osobně bych radši dneska v klidu trailer a zejtra se poprat o hru :D.

@p-seba Já vůbec nechápu, proč se tímhle někdo zabejvá :D . Neříkám spekulovat a snít, co ta hra bude obsahovat, ale hledat po eshopech ceny, když se ví, že zejtra to bude oficiální... Tohle je teda leak samotnýho obchodu, ale vim, že je "tam venku" hromada lidí, který prohledávaj co kde přibylo na jakým webu, aby se dozvěděli nějakou nepodloženou informaci, kterou den na to odhalí vývojáři xD.

@baglik no slyšel jsem, že v Listopadu má GTA 6 svého vyzyvatele a to je BARBIE REWIND !!!geluDeal

@El-Scorpio Lze dát odkaz na ten meme a my ostatní si pak rozkliknem.