Událo se

Já dostal PS 5 pro hned 3 kusy jeden jsem si nechal na pokusy jeden jsem podpálil a 3 letel z okna😃

@h-thor-dk Ja som len chcel tým povedať, že v aktuálnom stave v ako je Bungie by si nechcel Destiny 3. Niečo ako s Redfallom (pred zavretím Arcane Austin) proste už tam nie sú tí ľudia čo vedeli robiť skvelé hry imo. (skúšal som Marathon po dvoch zápasoch som to odinštaloval)

@TenAles žiju v Německu tady ho Amazon má na skladě a Mediamarkt taky.

Ketali okomentoval TOP 9 propagandistických her
před 54 minutami

Orwell doporučuju oba díly. Hrála jsem i víckrát.

@Mike-Grey Jako konzolista ani jinou možnost nemáš, holt zlatá klec ma i nevýhody.

@modroocko84 Oni tu hru prostě neumí opravdu posunout někam dál. Lepší fyzika nebo herní prvky, které by byly hodné "dvojky" v názvu? Já to v nich nevidím. A dokud se budou další sezóny dobře prodávat, tak se ani nemusí snažit 😔

@T0M1N4UT A je to z nějakýho oficiálního zdroje? Já teda zatím četl jenom články typu 'podle internetových reportů' a zdroj žádnej.

Greenscale okomentoval TOP 9 propagandistických her
před 1 hodinou

"..Burešem může být kdokoli.." 🤣👍

@lister88 GB Mista na disku, ale reálně pravdu nemáš. GTA V mělo na PS4 při vydání 45 GB dát, momentálně je to přes 90 GB. Takže někdo, kdo online vůbec hrát nechce musí stáhnout dvojnásobek dat oproti tomu, co fakt potřebuje

@CzechNeverEnd už mají skoro 40mil

@genno Co dokázal Snowdrop nebo Decima se taky původně zdálo jako nesmysl, a nezapomeňme na Burnout 2 na PS2, to bylo jako zjevení tenkrát...