Událo se

@Pront to určitě není pravda ..nebo minimálně se to nijak zatím nedá zjistit.

@Pront Podle toho co vidím, tak je to něco ve srovnání s PS5, tak teda nevím či to potřebuji hned zkoušet. Umí to optimalizovat o tom žádná a hry pojedou skvěle, ale těch 8GB VRAM ... no ještě uvidím. Short Circuit má dokonce unboxing a test

@Lincoln Spíš (ne)výkonná je lepší volba slov. Je to opravdu tragicky špatné.

Za takovou cenu si to koupí jen blázen. Výkon je nižší než základní PS5, která stojí polovinu...

Mě se to nezdá zas takový přepal,ale je to fakt jednoúčelová konzole jen na hry.

15/15 ... ale jako dve otazky byly uplne na max tipovacka, jenze ofp je moje herni laska, vlastne s mafia jsou to moje posledni "cd" nosice ktere si uchovavam jako vzpominku, a snad je jednou dam svemu potomkovy aby na ne koukal jak na vyoranou mys co jsem mu to dal za bezvyznamni divny archaicky placky... btw ... u zalozek mam ted stejnou hodnost jako jsem dostal tady za ten kviz :-D ... ale jako doma jsem spis v boletich a doupove nez na everonu :-D

9 správně, ten popisek sedí 😆😆

@Harshday přesně prachy bych klidně dál, ale skončí to jak říkáš většinu času lapač prachu, musím tomu klukovi ve mě vysvětlit, že nemůže mít vše co chce:-)