Upřímně obdivuji rychlost, se kterou píšete články

@fightkostka Playstation exkluzivita - hra dostupná len na konzolách Playstation

Nintendo exkluziva - hra dostupná len na konzolách od Nintenda

Xbox exkluziva - hra dostupná len na konzolách Xbox, PC, Android (xCloud), iOS (xCloud), Linux (xCloud) a toleruje sa aj Nintendo Switch.

Už 2. září? Mělo to být v únoru...

ano LGBT/BLM komunita musí slavit, ale mě při pohledu na toho "afektovaného pána/paní" jímala hrůza... a představa, že něco takového "vybafne" na mé děti, při spuštění jakékoliv hry.... no ještě že můj syn je už dospělý a jde v mých stopách.

Toto vyzerá hodne dobre, zdá sa, že to bude kopec srandy

Sorry jako... ale the Crew 2 není závodní hra... když už tak je to hra... možná, o fyzice aut to nikdy ani neslyšelo, letadla a lodě jsou strašná věc, motorky ... no rozhodně se nechovají jako motorky... The Crew(1) jsem dohrál, ale jen tak tak, dvojka šla pryč už při tutorialu, ještě , že jsem ji "vyhrál" a nemusel jsem si nadávat, že jsem za to vyhodil prachy... jo a třeba takový NFS World mělo 30 000 000 aktivních hráčů už po třetím roce provozu, nehledě na cheatery, kteří tu hru pak spolu s úžasnou monetizační politikou EA zabili

@Arkangel Trefa. :)

Mě to třeba docela bavilo a rád si teď dám nějaké příběhove dlc. @nick-gonsior

Podle leaků by snad mělo jít o Muspellsheim a Severní Afriku, kde kdysi dopadl meteorit. Datamineři narazili na pár souborů.

Pro mě to znamená jediné - Valhallu si koupím ještě později než jsem si myslel, a to jakmile vyjdou všechna rozšíření a updaty.

Z čeho mám ale obavy jsou ty rozšíření do FC6. Nápad je to skvělý, ale obávám se těch zřejmě drogových prvků.