Zobrazit vše ve dne 26. 2. 2021

Na Netflix mieri Jupiter's Legacy od autora Kingsman a Kick-Ass

Po komiksoch Kingsman: The Secret Service a Kick-Ass autora Marka Millara sa na obrazovky dostane aj ďalší jeho komiks. Tentokrát pôjde o superhrdinský Jupiter's Legacy

Epická fantasy sága již příští rok u nás

Nakladatelství Argo oznámilo nový titul pro příští rok. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších novodobých fantasy sérií The Burning od Evana Wintera! Čekají nás hned dva díly ze čtyř.

Seriál na motivy Halo nachází nový domov u Paramount+

Premiéra je naplánovaná na první čtvrtletí příštího roku u nové streamovací služby Paramount+. Klíčoví lidé zůstávají stejní a změny v plánech nejsou zatím žádné.

S Chaosem na vzestupu se v nové sérii vypořádá velkoadmirál Thrawn

Modrý supergénius se v nové sérii od vydavatelství Egmont musí vypořádat s neznámou hrozbou. Tentokrát to nejsou nepřátelé Republiky či Impéria, ale jeho domoviny, Chisské Ascendence.

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #13

Lobothomie

Věčné duše se naposledy vydali do dolů Steelcove patřících Hraběti Klinkbookovi a zjistili, že problémem skutečně jsou železožraví brouci. Nicméně v dolech je více nebezpečí než jen toto.