Hrdinové DC Comics proti armádě krvežíznivých upírů

Halloween se blíží a s ním i tematické série od známých komiksových vydavatelů. Nakladatelství DC Comics dneska odstartovalo dvanáctidílnou minisérii, ve které se superhrdinové postaví proti upírům.

Vrátí se někdy seriál Black Books?

Sitkom Black Books skončil před hodně dlouhou dobou. Existuje ale ještě nějaká šance, že by se jednoho dne vrátil? Možná. Ale bohužel je vcelku malá.

Ve věku 59 let zemřel na rakovinu James Michael Tyler. Představitel Gunthera ze seriálu Přátelé

Herec James Michael Tyler, který se především proslavil díky dvé ikonické roli Gunthera ze seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let na rakovinu prostaty. Nedávno o tom veřejnost informoval jeho manažer.

Veterán z Expendables a Rockyho velký nepřítel natočil akčňák, ve kterém sám ztvárnil hlavní roli

V akčním nářezu Castle Falls se nám představí Dolph Lundgren, který se kvůli nemocné dceři pokusí získat 3 miliony dolarů. Ale jak už to tak bývá, žádná procházka růžovým sadem to rozhodně nebude.

Na seriál Poslední království naváže připravovaný celovečerní film

I přestože bude pátá série seriálu Poslední království tou poslední, ještě si nemusíte připravovat kapesníky. Na úspěch seriálu totiž naváže i celovečerní film od stejných tvůrců.

Tento týden s Na tahu (25.10. - 31.10.)

Poslední týden Štětcoberu je tady! Je nejvyšší čas chopit se štětců a ještě se zapojit. Kromě toho ve čtvrtek Věčné duše a speciální Lamy na tahu v sobotu.

Je obézní a šikanují ho. Tak se rozhodl, že se ují k smrti

Nadcházející komediální drama Butter nám představí mladíka, který se rozhodne k nezvyklému kroku, aby získal pozornost svých spolužáků. Onen plán však má skončit jeho smrtí.

Rodina hlavního hrdiny v thrilleru Hide and Seek má ve skříni pěkně ošklivé kostlivce

Jonathan Rhys Meyers si zahraje hlavní roli v thrilleru Hide and Seek, ve kterém se jeho postava snaží odhalit tajemství svého zesnulého otce. Brzy však zjistí, že přesně to byla velká chyba.

Harry Potter vs. Batman v bojovce WB. Games ve stylu Super Smash Bros?

Warner Bros. může být další společností, která využije své známé postavy k vytvoření bojovky ve stylu úspěšné hry Super Smash Bros. Ultimate od Nintenda a Nickelodeon All Stars.

Seriál ze světa Pána prstenů představuje mladší verzi Isildura

Už za necelý rok se dočkáme premiéry nového seriálu ze světa Středozemě, takže se pomalu odkrývají další a další informace. A nyní konečně známe jméno herce, který se ujme role krále Isildura.

Zaklínač: Už ve druhé sérii se dočkáme velkého a překvapivého odhalení z knížek

Převedení knížek do seriálové podoby není jen tak. A občas musí tvůrci sem tam nějakou tu událost trochu pozměnit. To je případ i jistého odhalení z knih, nad kterým mnozí čtenáři vyvalili oči.

,,Chovala se jako diktátor,“ říká o bývalé Batwoman asistent produkce. Herečka na to zareagovala

Tak nám kauza s bývalou představitelkou Batwoman ještě pokračuje. Tentokrát proti ní vystoupil seriálový asistent produkce, ovšem herečka na jeho slova brzy zareagovala.