Urozený život ho už nebavil. Proto se vychovaný šlechtic rozhodl, že se stane pirátem

Na začátku jara nám HBO Max nadělí pirátskou komedii Our Flag Means Death, která se zaměří na nový život urozeného šlechtice s krizí středního věku. A dokonce se dočkáme i legendárního Blackbearda.

Oficiální trailer na seriál Vikingové: Valhalla přislibuje velkolepou a krvavou podívanou

Vikingové si to opět rozdají s Angličany. Tentokrát však ve zcela novém seriálu Vikingové: Valhalla, kterému Netflix nedávno nadělil další trailer. Ovšem ten je však už mnohem nadupanější a krvavější.

Disney má smůlu. O adaptaci fantasy románu Děti krve a kostí se nakonec postará studio Paramount

V roce 2020 studio Disney oznámilo, že připravuje filmovou adaptaci fantasy románu Děti krve a kostí. Přednedávnem však vyšla zpráva, že Disney už práva ke značce nemá. Přebral je totiž Paramount.

Netflix zdražuje: ceny porostou v Kanadě a USA

Streamovací služba Netflix právě zvýšila měsíční cenu všech plánů předplatného v USA a Kanadě. Streamovacímu gigantovi jde především o generování většího příjmu z pomaleji rostoucí základny zákazníků.

James Gunn fanoušky upozorňuje, že třetí Strážci Galaxie nebudou tím, co čekají

Produkce třetích Strážců Galaxie i nadále pokračuje dál. Režisér a scénárista James Gunn však fanoušky upozornil na to, že finální díl trilogie se bude od těch ostatních dílů v určitém ohledu lišit.

Režisér Robert Rodriguez připravuje seriál o ženské verzi Zorra

Zorro mstitel se během své stoleté existence dočkal hned několika podob a zpracování. Nyní nás čeká jedno poměrně netradiční. V novém připravovaném seriálu totiž maskovaného šermíře ztvární žena.

Nový MCU seriál Moon Knight představuje první trailer

Letos na jaře se dočkáme dalšího MCU seriálu, který se tentokrát zaměří na postavu Moon Knighta v podání Oscara Isaaca. Marvel se teprve před několika hodinami pochlubil prvním oficiálním trailerem

,,Ať jde do pr**le,“ řekl o Hemsworthovi Robert Downey Jr. během prvního dne natáčení Avengers

V době natáčení prvních Avengerů byl Chris Hemsworth stále ještě poměrně neznámým hercem. Když se s ním ale během natáčení poté setkal Robert Downey Jr., rozhodl se jeho vzezření řádně okomentovat.

Týden novinek na Amazon Prime odhalí více obsahu k The Boys: Diabolical a Vox Machina

Amazon Prime Video oznámilo speciální týden věnovaný nadcházejícím animovaným pořadům pro dospělé, včetně animovaného spin-offu The Boys: Diabolical a RPG série The Legend of Vox Machina.

Autonehoda připravila o život kluka mladé dívky. Ta si nyní myslí, že k ní začal promlouvat ze záhrobí

Pod taktovkou studia Paramount se nám příští měsíc představí zcela nové romantické drama, které bude zároveň tajemnou duchařinou. Mladá dívka se v něm pokusí navázat kontakt se svým zesnulým přítelem.

Jason Momoa se rozvádí. Stojí za tím herečka Amber Heard?

Herec Jason Momoa a herečka Lisa Bonet se po svém téměř pětiletém manželství rozvádějí. Mnozí fanoušci se však domnívají, že za tím stojí Amber Heard, která s hercem působí v obou dílech Aquamana.

Vřískot sesadil z trůnu Spider-Mana. Domácí box office v Severní Americe má nového krále

Spider-Man: Bez domova už po minulém víkendu nevládne americkým a kanadským kinům. Na jeho trůn totiž usedl pátý díl slavné hororové série Vřískot, který přes víkend dokázal vydělat přes 30 milionů.