(Nepsaná?) pravidla studentského života v Bradavicích z Hogwarts Legacy

V krátkém, ale zajímavém videu dostáváme 6 (nebo 7?) tipů v doprovodu s novými gameplay záběry. Tak se pojďme připravit na dobrodružné akční RPG ze světa Harryho Pottera.

Christian Bale by si rád zahrál Stormtroopera, který se praští hlavou o futra

Christian Bale by si rád zahrál ve Star Wars. Jeho přání je ale úsměvné. Rád by byl totiž tím Stormtrooperem, který se v Epizodě IV praštil o futra dveří. Nebránil by se ale ani větší roli.

Studio Sony získalo práva na natočení nového Tarzana

V budoucnu se můžeme těšit na zbrusu novou verzi Tarzana, kterému tentokrát hodlá vdechnout život studio Sony. To doufá, že známého hrdinu představí modernějšímu publiku ve zcela unikátním světle.

Reboot Vrány hlásí dotočeno! Hlavní část produkce skončila v Praze

Nedávno byl konečně dotočen reboot legendární Vrány, ve kterém se v hlavní roli Erica Dravena objeví Bill Skarsgård. České fanoušky jistojistě potěší, že většina produkce probíhala v noční Praze.

Zpátky do školy se konečně dočká slibovaného filmu

Jeden z nejmilovanějších sitcomů Zpátky do školy (Community) se po osmi letech od poslední epizody dočká svého vlastního filmu. Dokonce za vším stojí tvůrce Dan Harmon, také tvůrce Ricka a Mortyho.

Prci, prci, prcičky se dočkají nového filmu. Tvůrci slibují modernější verzi prvního dílu

Po dlouhých deseti letech je ve vývoji další díl kultovní komediální série American Pie. Původního Stiflera se však nejspíše nedočkáme. Nové Prcičky by totiž měly fungovat jako reboot série.

Závěrečný díl postapo trilogie Města je ve fázi tisku. Vyjít by měl do konce října

Události včerejšího dne bezpochyby potěšily všechny fanoušky české akční fantastiky. Nakladatelství Epocha na Facebooku oznámilo, že závěrečný díl trilogie Města od Kristýny Sněgoňové brzy vyjde.

Snímek Nosferatu nabírá na palubu Pennywise a dceru Johnnyho Deppa

Režisér Robert Eggers i nadále pokračuje s přípravami na svůj nadcházející snímek, kterým bude Nosferatu. Nedávno tak vyšlo najevo, že k celému projektu se připojují i dvě známé herecké hvězdy.

Trailer na Kabinet kuriozit slibuje působivý pohled do světa hrůzy od Guillerma del Tora

Netflix nedávno vydal plnohodnotný trailer na nový hororový seriál od slavného mexického režiséra Guillerma del Tora, který ponese název Kabinet kuriozit. Troufnete si zhlédnout všechny epizody?

Videohru Assassin's Creed Valhalla doplní obsáhlá kniha od Dark Horse

Známé americké nakladatelství Dark Horse Comics plánuje začátkem roku 2023 vydat artbook/lorebook k Assassin's Creed Valhalla. Ten fanouškům nabídne nejen spoustu obrázků, ale také cenné informace.

Romantický horor Bones & All představuje v novém traileru zamilovaný pár kanibalů

Tak jsme se konečně dočkali plnohodnotného traileru na romantický horor Bones & All, ve kterém se v jedné z hlavních rolí představí Timothée Chalamet. Snímek bude pojednávat o mladém párečku kanibalů.

Co je to nepotismus a proč by vás to mělo zajímat?

Však to znáte, šťastlivci, kteří se narodili se zlatou lžičkou v puse a standardní sadou privilegií. Děti celebrit, které se snaží prosadit v záři reflektorů. Znamenají však úpadek popkultury?