Věčné duše

Každý čtvrtek od 18:00

Připojte se k novému dobrodružství Dračího Doupěte (angl. Dungeons & Dragons), které začíná parta kamarádů z Na tahu. Každý týden nás čeká nová epizoda Věčných duší, kampaně z kouzelného světa Wildemount, ve které se hráči vžívají do rolí silných válečníku a všemocných mágů. Prožijte s nimi srdceryvné příběhy a sledujte jejich cestu za bohatstvím a slávou.

Učinkují

Série Věčné duše · Epizoda 46 · v pondělí 17. 1. 2022

Mléko a pouta

Věčné duše vyrazily směrem do lesů Vezdaweald, kde je jejich úkolem obstarat ingredience na rituál Anthonyho Sta'arka. Po cestě je ovšem opouští jeden z jejich společníků Mistral.

Série Věčné duše · Epizoda 45 · ve středu 15. 12. 2021

Cesta je jasnější

Naši hrdinové již mají všechny informace, které se o jejich dalších úkolech ve městě Port Damali daly sehnat a mohou se tak vydat na cestu. Poslední zastávka je v obchodě s knížkami automatona.

Série Věčné duše · Epizoda 44 · ve středu 15. 12. 2021

Tajný a ještě tajnější

Anthony předal svému cechu zprávu o splněném úkolu společně se všemi informacemi o pustošeném městě v bažinách.

Série Věčné duše · Epizoda 43 · v úterý 7. 12. 2021

Neber úplatky nebo se z toho zblázníš!

Naši hrdinové dorazili do města Port Damali, odkud budou směřovat jejich další výpravy. Mezitim ovšem musí sesbírat nějaké informace a přístavní velkoměsto je jich přímo plné.

Série Věčné duše · Epizoda 42 · v úterý 30. 11. 2021

Otázka života, nesmrtelnosti a vůbec

Naši hrdinové porazili v souboji korálové monstrum Bennyho a získali jeden z mocných artefaktů popírajících bohyni života a smrti.

Série Věčné duše · Epizoda 41 · v úterý 23. 11. 2021

Pít či nepít, být či nebýt

Věčné duše přemluvily většinu populace Mýdlové Oázy, aby se přesunuli do hostince jejich uctívané bohyně. Sami se ovšem vydávají prozkoumat jeskyni Generála Kaenga a následují jeho stopy.

Série Věčné duše · Epizoda 40 · v úterý 9. 11. 2021

Souhlas generála a příběh chobotu

Věčné duše splnily zkoušky, které pro ně připravila trojice kolefínů a v závěrečném boji porazily delfíní stvoření. Citron, Lili a Boris tak souhlasili, že se pokusí přemluvit generála Kaenga.

Série Věčné duše · Epizoda 39 · v úterý 2. 11. 2021

Delfíni, kteří se kolébají

Hrdinové se vydávají za doprovodu arcikněze Prenka do Mýdlové Oázy, což je vzdálená osada plná věřících, kteří by mohli přidat bohyni síly svou přítomností.

Série Věčné duše · Epizoda 38 · v úterý 26. 10. 2021

Chlast, slast

Věčné duše opustily město Othe a nechaly Mistralovu dračici daleko za sebou. Získaly ovšem od ní určité informace, které by jim mohly pomoci v boji proti Nezzodanovi.

Série Věčné duše · Epizoda 37 · v sobotu 16. 10. 2021

Zvyšující se sázky

Věčné duše dorazily do města Othe a setkaly se s dračicí Feuerstrazsou, která se prohlásila místní markýzkou. Z města ji rozhodně dostat nedovedou a ona sama neodejde.

Série Věčné duše · Epizoda 36 · ve středu 13. 10. 2021

Drak nebo wyverna

Věčné duše procházejí Othemoorskými bažinami a cestou narážejí na podivnosti, které zřejmě mají přímou vazbu na kouzelné síly tohoto místa.

Série Věčné duše · Epizoda 35 · v úterý 5. 10. 2021

Toaletní průšvih

Po odchodu rozloučení s Sharlot, která opustila skupinu za doprovodu kočičáka Julienna, se naši hrdinové vydávají přímo do Othemoorské bažiny do města Othe.