Zobrazit vše ve dne 9. 6. 2022

Očekávaný horor Nope se pochlubil novými plakáty a druhým trailerem

Už brzy k nám dorazí třetí celovečerní horor režiséra, herce a komika Jordana Peela. Ten ponese název Nope, přičemž studio Universal se rozhodlo pochlubit se několika zcela novými oficiálními plakáty.

V hororu She Will se stárnoucí filmová hvězda střetne s přízraky upálených čarodějnic

IFC Films nezapomíná ani na horory. Jedním z nich bude i snímek jménem She Will, který se zaměří na slavnou filmovou herečku, která se vydá na skotský venkov. Tam však číhá něco opravdu hrozivého.

Postapokalyptická sci-fi Vesper nás zavede do světa, kde se zcela zhroutil ekosystém

Studio IFC Films nám nedávno představilo trailer na sci-fi Vesper, která nás zavede do krásného, ale i pěkně nebezpečného postapokalyptického světa. Snímek bude také premiérovat v Karlových Varech.

Natáčení druhé série Rodu draka by mohlo začít ještě letos

Pomalými kroky se k nám blíží premiéra první řady fantasy seriálu Rod draka, který bude prequelem Hry o trůny. Už nyní ale probíhají přípravy na druhou řadu, přičemž produkce by mohla začít letos.

Netflix Geeked Week 2022: Kompletní shrnutí třetího animačního dne

Jedna z nejlepších epizod akce Geeked Week 2022 patřila zcela bezpochyby animacím. Netflix si tak posvítil nejenom na Arcane, ale i několik dalších seriálů, které jsou vhodné především pro dospělé.

Zack Snyder se pochlubil s krátkým videem ze svého připravovaného sci-fi filmu Rebel Moon

O výrobě sci-fi filmu Rebel Moon už nějakou dobu víme, přičemž zatím se zdá, že probíhá hladce. Režisér Zack Snyder se tak nedávno pochlubil s velice krátkým videem, které sloužilo jako test make-upu.

Dračí Princ přichází s novou ságou Mystery of Aaravos

Pauza po posledním díle Dračího Prince se už blíží ke svému konci. Druhá sága bude zahrnovat čtvrtou, pátou a šestou sérii. Navíc se velmi rychle blíží první díl čtvrté série.

První obrázky k připravovanému hororovému anime Exception vypadají fantasticky

O datu vydání hororového sci-fi anime Exception nemáme ani potuchy. To ale nebránilo Netflixu odhalit první obrázky z pera umělce Yoshitaky Amana, které jsou prostě a jednoduše uchvacující.

Netflixový anime seriál o King Kongovi se pochlubil prvním obrázkem

Na akci Geeked Week Netflix odhalil první fotku z nadcházejícího seriálu jménem Kong: Skull Island, který si posvítí na animovaného King Konga. Seriál by tak měl být rozšířením univerza MonsterVerse.

Seriálový návrat do Night City vypadá velkolepě

Samostatný seriál zasazený do světa Cyberpunku 2077 nebo chcete-li do původní deskové hry nám klepe na dveře a ukazuje se na prvních obrázcích. Z prvních klipů je zřejmé, že nás čeká pekelná jízda.

Seriál Piklírna se vrací s dalšími deseti epizodami. A zdá se, že bude opět o zábavu postaráno

Netflix se vrací s další řadou epizod k sérii Piklírna, úspěšného animovaného seriálu, který si užije spíše dospělejší publikum. Čeká na nás tak další řada konspirací, monster a ikonického humoru.

Seriál Arcane nám nabídne v srpnu sérii videí Making Of

Seriál Arcane se loni stal neuvěřitelnou bombou, o které se bavil celý svět. Zatímco netrpělivě čekáme na informace o druhé řadě, tak nám autoři nabízí nahlídnutí pod pokličku tvorby první série.

Od animovaného a provokativního seriálu Farzar byste měli své děti držet na míle daleko

Netflix v rámci akce Geeked Week zveřejnil nový trailer na seriál Farzar, který bude výhradně zábavou pro dospěláky. Dočkáme se v něm totiž násilí, onanie, vulgarity a hodně provokativních vtípků.

Animovaný muzikál Entergalactic odhalil své hvězdné obsazení

Animovaný muzikál Entergalactit, který vzniká za dozoru umělce Kid Cudi se nám konečně ukázal na prvních obrázcích, které doprovodilo oznámení o hvězdném obsazení. Těšit se můžeme třeba na hvězdu Duny

Pohlédněte do zákulisí nejvýraznější epizody ze třetí řady seriálu Love, Death & Robots

Třetí řada Love, Death & Robots se pochlubila s epizodou Jibaro, která měla oproti jiným dílům hodně unikátní animaci. O epizodě se můžete více dozvědět ve videu, které Netflix nedávno zveřejnil.

Masters of the Universe: Revolution nám nadělí další kapitolu z věčné války mezi He-Manem a Skeletorem

Fanoušci He-Mana a Skeletora, zbystřete! Slavná značka Masters of the Universe se vrací se zbrusu novým seriálem, která bude mít podtitul Revolution. Netflix se pochlubil s prvním oficiálním plakátem.