Avatar Vurhor

Jan Stehlík - Vurhor Šéfredaktor magazínu

Pisálek, příležitostný herec a amatérský dabér, který vyrůstal na Pánovi prstenů a starých RPG od Black Isle a Bioware. Na Nerdfixu vykonává funkci hlavního redaktora. Kromě svých věčně rozčepýřených vlasů zbožňuje své dvě kočky a seriál Dexter. Má vystudovanou multimediální publicistiku na VOŠce, na které natočil absolventský dokument, jehož účelem bylo přesvědčit páprdy ze starších generací, že videohry nemusí být jen bezduchou zábavou, ale i uměleckým a edukativním přínosem. Nesnáší míchaná vajíčka.

Nový člen redakce
1079 publikací
0 recenzí
52 komentářů
Článek Kauza

Johnny Depp by se do role kapitána Jacka Sparrowa ještě možná mohl vrátit

Hollywoodský producent Jerry Bruckheimer v nedávném rozhovoru odhalil, že o budoucnosti Johnnyho Deppa v Pirátech z Karibiku se bude ještě rozhodovat. Jeho odchod ze série tak ještě není definitivní.

Článek Novinka

Ve věku 82 let zemřel slavný český herec Josef Abrhám

Herec Jan Kačer oznámil deníku Blesk velice smutnou zprávu. V pondělí vpodvečer zemřel ve svých 82 letech slavný český herec Josef Abrhám, který se už nějakou dobu potýkal se zdravotními problémy.

Článek Novinka

David Tennant a Catherine Tate se v roce 2023 vrátí do Doctora Who. A to opravdu velkolepě

David Tennant si v roce 2023 opět zahraje milovaného desátého Doctora, spolu s ním se vrátí i Catherine Tate, která se zas ujme role jeho parťačky Donny Noble. Doctor Who totiž bude slavit šedesátiny.

Článek Novinka

Nový trailer na The Boys přislibuje, že se třetí řada s akcí a pořádnou brutalitou nebude držet zpátky

Amazon nám pár týdnů před premiérou třetí řady seriálu The Boys nadělil nový trailer. A jak se zdá, nová série ukáže vše, co bychom od seriálu mohli očekávat. Tedy cool stylizaci, brutalitu a sex.

Článek Novinka

První trailer na reboot Predátora láká na nelítostný boj mezi indiány a mimozemským zabijákem

Snímek Prey, který bude rebootem celé série o Predátorovi, má první krátký trailer. Film bude vyprávět o mladé indiánce z kmene Komančů, která se bude muset postavit hrozivému a ozbrojenému emzákovi.

Článek Novinka

Budoucnost bude opět náležitě temná. Seriál Černé zrcadlo se dočká šesté série

Web Variety oznámil, že slavný britský seriál od scénáristy Charlieho Brookera se dočká šesté série. Detaily o jednotlivých epizodách zatím neznáme, ale údajně jich bude více než v předchozí řadě.

Článek Novinka

Nová filmová adaptace Žhářky je zatím dobrým kandidátem na průšvih roku

Minulý týden vstoupila do kin Žhářka, filmová adaptace slavného románu Stephena Kinga. Ale příliš oslnivými reakcemi se zatím chlubit nemůže. Snímek se navíc potýká s poměrně velkým nezájmem diváků.

Článek Novinka

Těšte se na Geeked Week 2022. Velkolepou událost o tom nejlepším na Netflixu

Netflix zveřejnil trailer ke své události jménem Geeked Week 2022. Ta bude probíhat již v první polovině příštího měsíce, přičemž nabídne nejrůznější novinky a informace o nadcházejících projektech.

Článek Novinka

V animáku Štěstí se hlavní hrdinka podívá do magického světa, který není lidem přístupný

Apple TV+ nám v posledním letním měsíci představí nový animák, který ponese název Štěstí. Vyprávět bude o ženě, která jednoho dne zavítá do magické země, kde se lidem určuje míra štěstí a neštěstí.

Článek Novinka

Romantická fantasy První krev bude upírská verze Romea a Julie

Pokud jste fanoušci Shakespearova příběhu o Romeovi a Julii, tak seriál První krev bude přesně pro vás. Vyprávět bude o dvou mladých lidech, kteří se do sebe zamilují. Problém ale bude jejich původ.

Článek Kauza

Nově zveřejněné video ze zatýkání Ezry Millera odhaluje, že jeho zadržení policií nebylo vůbec hladké

Kauza jménem Ezra Miller pokračuje. Známý herec byl na Havaji před nějakou dobou zatčen poté, co v místním baru dělal nepořádek. Nedávno vydané video od Daily Mail zachycuje momenty z jeho zatčení.

Článek Novinka

Nemrtvým je v Česku hej. Reboot Vrány se bude natáčet v Praze

Praha se opět stane domovem nemrtvých. Bude se v ní totiž natáčet velká část chystaného rebootu legendární Vrány, ve kterém pomstychtivého hrdinu ztvární Bill Skarsgård. Natáčení by mělo začít v létě.