Avatar Vurhor

Jan Stehlík - Vurhor Šéfredaktor magazínu

Pisálek, příležitostný herec a amatérský dabér, který vyrůstal na Pánovi prstenů a starých RPG od Black Isle a Bioware. Na Nerdfixu vykonává funkci hlavního redaktora. Kromě svých věčně rozčepýřených vlasů zbožňuje své dvě kočky a seriál Dexter. Má vystudovanou multimediální publicistiku na VOŠce, na které natočil absolventský dokument, jehož účelem bylo přesvědčit páprdy ze starších generací, že videohry nemusí být jen bezduchou zábavou, ale i uměleckým a edukativním přínosem. Nesnáší míchaná vajíčka.

Nový člen redakce
1112 publikací
0 recenzí
62 komentářů
Článek Novinka

V traileru na akčňák The Gray Man, který se natáčel v Česku, zažívá Praha jeden výbuch za druhým

Netflixový akčňák The Gray Man má konečně oficiální trailer, ve kterém se dočkáme zběsilých sekvencí v pražských ulicích. Bude se také jednat o jeden z nejdražších filmů slavné streamovací služby.

Článek Novinka

Černá komedie Vengeance bude celovečerním režijním debutem jednoho z tvůrců seriálu Kancl

Studio Focus Features nám během léta představí zbrusu novou komedii jménem Vengeance, která pochází z pera B. J. Novaka, jednoho z hlavních režisérů a scénáristů americké verze slavného seriálu Kancl.

Článek Novinka

Seriálový remake akční klasiky Pravdivé lži se představuje v prvním traileru

Líbily se vám Pravdivé lži? A co byste řekli novodobému remaku, kterému nedávno vyšel první trailer? Příběh by měl být více méně stejný, nicméně Arnolda Schwarzeneggera se v něm už bohužel nedočkáme.

Článek Novinka

Úchvatný trailer na dokument o hudební cestě Davida Bowieho působí, jako kdyby nebyl z tohoto světa

Ještě letos se dočkáme unikátního dokumentárního filmu jménem Moonage Daydream, který se zaměří na kariéru Davida Bowieho. O film se staral veterán dokumentárního žánru, který byl nominován na Oscara.

Článek Novinka

Druhý oficiální trailer na film o kariéře Elvise Presleyho láká na unikátní hudební podívanou

Jste fanoušci Elvise Presleyho? Tak to si určitě nenechte ujít nadcházející snímek slavného australského režiséra Baze Luhrmanna, který si na kariéru slavné hudební legendy posvítí unikátním způsobem.

Článek Novinka

Nový trailer na čtvrtého Thora nám konečně ukázal hlavního padoucha v celé své strašlivé kráse

Thor: Láska jako hrom se pochlubil se zbrusu novým trailerem, který najdete uvnitř článku. Mimo jiné v něm uvidíme strašlivého padoucha jménem Gorr the God Butcher, kterého ztvární Christian Bale.

Článek Novinka

Tvůrce Hry na oliheň chystá o seriálu natočit satirickou sérii jménem The Best Show on the Planet

Dong-hyuk Hwang se ke své Hře na oliheň nevrátí pouze pro druhou řadu, ale také k ní vytvoří vlastní satiru, která se zaměří na tvorbu celého seriálu. Jmenovat by se měla The Best Show on the Planet.

Článek Novinka

Velkolepý konec Ethana Hunta? První trailer na Mission: Impossible – Dead Reckoning je zde!

Mission: Impossible – Dead Reckoning má konečně svůj první oficiální trailer. A to téměř celý rok před premiérou filmu. Zdá se ale, že Ethan Hunt bude mít se zachraňováním světa opět plné ruce práce.

Článek Novinka

Sony fanoušky ujišťuje, že Mizerové 4 jsou pořád v plánu. I s Willem Smithem

Když na udělování Oscarů vlepil Will Smith Chrisu Rockovi facku, rázem se nad dalším dílem Mizerů objevila temná mračna. Vrchní představitel studia Sony však fanoušky ujistil, že se nemají čeho bát.

Článek Novinka

G. R. R. Martin prohlašuje, že kvůli dosud nevydaným Vichrům zimy narůstá počet zlomyslných fanoušků

Na další díl ze slavné knižní série Píseň ledu a ohně, ze které vychází neméně slavný seriál Hra o trůny, čekají fanoušci více než deset let. George R. R. Martin si ono úmorné čekání dobře uvědomuje.

Článek Novinka

Batman pokořen. Nový Doctor Strange se stal nejvýdělečnějším filmem roku 2022

Komiksový čaroděj sesadil z komerčního trůnu netopýřího ochránce Gothamu. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství už vydělal více než 800 milionů dolarů, čímž se stal zatím nejúspěšnějším filmem roku.

Článek Novinka

Netflix se se svými zaměstnanci nepáře. Pokud je obsah služby uráží, tak ať raději vypadnou

Streamovací služba Netflix nedávno vydala memorandum, jež bylo z části určené zaměstnancům, kteří nebyli spokojení s obsahem služby. Vedení platformy oznámilo, že koho obsah uráží, tak může odejít.