Avatar Vurhor

Jan Stehlík - Vurhor Šéfredaktor magazínu

Pisálek, příležitostný herec a amatérský dabér, který vyrůstal na Pánovi prstenů a starých RPG od Black Isle a Bioware. Na Nerdfixu vykonává funkci hlavního redaktora. Kromě svých věčně rozčepýřených vlasů zbožňuje své dvě kočky a seriál Dexter. Má vystudovanou multimediální publicistiku na VOŠce, na které natočil absolventský dokument, jehož účelem bylo přesvědčit páprdy ze starších generací, že videohry nemusí být jen bezduchou zábavou, ale i uměleckým a edukativním přínosem. Nesnáší míchaná vajíčka.

1 rok v redakci
1720 publikací
0 recenzí
109 komentářů
Článek Novinka

Studio Sony získalo práva na natočení nového Tarzana

V budoucnu se můžeme těšit na zbrusu novou verzi Tarzana, kterému tentokrát hodlá vdechnout život studio Sony. To doufá, že známého hrdinu představí modernějšímu publiku ve zcela unikátním světle.

Článek Novinka

Reboot Vrány hlásí dotočeno! Hlavní část produkce skončila v Praze

Nedávno byl konečně dotočen reboot legendární Vrány, ve kterém se v hlavní roli Erica Dravena objeví Bill Skarsgård. České fanoušky jistojistě potěší, že většina produkce probíhala v noční Praze.

Článek Novinka

Snímek Nosferatu nabírá na palubu Pennywise a dceru Johnnyho Deppa

Režisér Robert Eggers i nadále pokračuje s přípravami na svůj nadcházející snímek, kterým bude Nosferatu. Nedávno tak vyšlo najevo, že k celému projektu se připojují i dvě známé herecké hvězdy.

Článek Novinka

Trailer na Kabinet kuriozit slibuje působivý pohled do světa hrůzy od Guillerma del Tora

Netflix nedávno vydal plnohodnotný trailer na nový hororový seriál od slavného mexického režiséra Guillerma del Tora, který ponese název Kabinet kuriozit. Troufnete si zhlédnout všechny epizody?

Článek Novinka

Romantický horor Bones & All představuje v novém traileru zamilovaný pár kanibalů

Tak jsme se konečně dočkali plnohodnotného traileru na romantický horor Bones & All, ve kterém se v jedné z hlavních rolí představí Timothée Chalamet. Snímek bude pojednávat o mladém párečku kanibalů.

Článek Novinka

Ewan McGregor a Ethan Hawke dostanou v traileru na komedii Raymond & Ray hrůzný úkol. Pohřbít otce

Služba Apple TV+ se nedávno pochlubila oficiálním trailerem na komedii Raymond & Ray, ve které dva bratři dostanou velice otravný úkol. Musí pohřbít svého otce, se kterým neměli vůbec dobrý vztah.

Článek Novinka

Marvel mění plány. Z Armor Wars bude film, nikoliv seriál

Tak se zdá, že o dobrodružství Jamese Rhodese nakonec vznikne celovečerní film, v seriálové podobě premiérovat nebude. V chystaném MCU snímku se také ukáže nová superhrdinka jménem Ironheart.

Článek Novinka

Nový film o Planetě opic představil oficiální název a dvě známé herecké posily

Už za měsíc se začne natáčet další díl ze série Planeta opic, který nedávno konečně odhalil svůj název. Snímek taktéž nabral na palubu dvě hvězdy, které fanoušci mohou znát ze dvou známých seriálů.

Článek Novinka

Odezírání ze rtů odhalilo, o čem ve videu o Deadpoolovi 3 mluvili Ryan Reynolds a Hugh Jackman

Ryan Reynolds na svém Youtubu zveřejnil další video, ve kterém se objevil i milovaný Hugh Jackman. Společně tak fanouškům (ne)prozradili, co na ně v Deadpoolovi 3 čeká. Pomohlo také odezírání ze rtů.

Článek Novinka

Chmurná předpověď. Netflix možná ještě během letoška ztratí miliony předplatitelů

Netflix si letos neprochází nejlepšími časy. A jak se zdá, podle nedávného průzkumu by se věci pro streamovací platformu mohly ještě zhoršit. A to natolik, že hrozí odchod až milionů předplatitelů.

Článek Novinka

AMC dalo zelenou druhé řadě seriálu Interview s upírem ještě před premiérou té první

Zdá se, že stanice AMC má v seriál Interview s upírem opravdu velkou důvěru. Nedávno totiž dala oficiálně zelenou druhé sérii, která bude mít osm dílů a odehrávat by se měla tentokrát v Evropě.

Článek Novinka

Cate Blanchett se v traileru na nezvyklý hudební film TÁR ponořuje do vod zvukového šílenství

Studio Focus Features představilo nový trailer na hudební snímek TÁR, ve kterém se v hlavní roli představí Cate Blanchett. Ta si zahraje německou dirigentku, které začne trochu šplouchat na maják.