Série 2 · Epizoda 16 · v sobotu 14. 5. 2022

Tinder měli i v 19. století. Byl ale lepší… a chodící!

Na Netflixu toho je zase halda. HBO Max zas láká na divné cestování v čase, Amazon nám ukáže svou novou reality show, do které by člověk šel jen za trest, a Apple TV+ pro nás má tajemnou krimošku.

Série 2 · Epizoda 15 · v sobotu 7. 5. 2022

Je libo strašidelné divadlo, panské sídlo nebo cirkus?

Netflix se nás bude tentokrát snažit co nejvíce znechutit. Nejprve samozřejmě horory, kde bude nějaká ta krev a duchařina, a posléze dokumentem o doktorovi, který zas tajně oplodňoval své pacientky.

Série 2 · Epizoda 14 · v sobotu 30. 4. 2022

Princezny bílé, španělské a sexem posedlé

Netflix nám toho nadělí opravdu hodně. Podívám se hned do dvou jaderných elektráren, dočkáme se seriálové trilogie o princeznách středověku a dozvíme se co, stojí za výrazem Stockholmský syndrom.

Série 2 · Epizoda 13 · v sobotu 23. 4. 2022

Příští týden se bude opravdu hodně cestovat v čase!

Cestování v čase, kam se jen podíváš! A to není všechno, vrací se nám i polská verze Padesáti odstínů šedi, přičemž potěší i samurajský králíček a město plné úžasných a vznášejících se bublin.

Série 2 · Epizoda 12 · v sobotu 9. 4. 2022

Polský dabing, smrtelná videohra, sci-fi a e-sportová romantika

Dnes jsme se konečně dočkali zlaté čtyřky: Netflix, AppleTV+, HBO Max a Amazon Prime Video. Všechny platformy mají něco nového a o tom všem se dozvíte v dnešním dílu Streamnovinek.

Série 2 · Epizoda 11 · v sobotu 2. 4. 2022

Sebevražedný oddíl? Konečně!

Netflix se tento týden trochu uklidnil, zato HBO Max konečně přišlo s něčím zajímavým. A nejde jen o šílenost od Jamese Gunna. Více v dnešních Streamnovinkách.

Série 2 · Epizoda 10 · v neděli 27. 3. 2022

To je zde už jenom Netflix? Ale má hodně slovenských filmů!

Netflix to tento týždeň absolútne valcuje a to tak veľmi, že ostatné služby sa od strachu radšej ani neozývajú. Ale zase tu máme kopec slovenských filmov, čo je fakt divné.

Série 2 · Epizoda 9 · v sobotu 19. 3. 2022

Dnes vás moc nezdržíme, ale bude to slast a samé neřesti!

Nevěřil jsem, že se toho dne jednou dožiju, ale příprava tohoto dílu netrvala tak dlouho jako obvykle. Protože dnes toho opravdu moc není. Ale můžete se těšit na pikantní nechutnosti.

Série 2 · Epizoda 8 · v sobotu 12. 3. 2022

Střídání! HBO GO končí, HBO Max je zde!

Tento týždeň máme v Streamnovinkých veľkú novinku. Doterajšia časť HBO GO sa mení na HBO Max, pretože Max je už oficiálne v Česku a na Slovensku.

Série 2 · Epizoda 7 · v neděli 6. 3. 2022

Skvělé seriály, dobré filmy, teď to ale jede!

Je tu ďalší diel Streamnoviniek a s ním aj ďalšie resty, ktoré mám z minulého týždňa, lebo Amazon je banda obmedzených somárov, ktorí proste na tú svoju službu nemôžu jednoducho vypísať, čo sa chystá.

Série 2 · Epizoda 6 · v sobotu 26. 2. 2022

Nejhorší film 2020, nejhorší spolubydla, nejhorší moderátor?

Nenechte se zmást. I když zde skutečně máme nejhorší film roku 2019, ty ostatní věci jsou ve skutečnosti zajímavé tituly. On i ten nejhorší film je zajímavý, proto ho zde máme.

Série 2 · Epizoda 5 · v sobotu 19. 2. 2022

Slunce, seno a pár Streamnovinek

Venku sice ještě pořád zuří zima, ale na Netflixu už je Slunce a seno. A také několik zahraničních zajímavostí. Tentokrát se nenechalo zahanbit ani HBO GO.