NERDFIX SHOWTIME

Každých 14 dní, ve středu

Diskuzní speciál Nerdfixu, který je vysílán pravidelně živě. Zapojte se do diskuze s oblíbenými hosty a moderátory. Získejte pohled do zákulisí Nerdfixu a popkultury. Aktívně s nami můžete komunikovat na téma knih, filmů, seriálů, komiksů a někdy třeba i hudby. Kdo ví?

Učinkují

Série 1 · Epizoda 5 · před 22 hodinami

Depp vs. Heard (áno, vážně!), May the 4th a CinemaCon!

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard pořád neskončil a protože už se k tomu vyjádřil asi každý komediant na YouTube, tak to zkusíme také.

Série 1 · Epizoda 4 · v pátek 22. 4. 2022

Nový Thor, Doctor Strange a Dechberoucí zázrak z Česka

Marvel konečné vyslyšel naše volání a ukázal nám nového Thora. A je to vše, co jsme čekali a mnohem víc. Doctor Strange nás ujistil o děsivosti magie.

Série 1 · Epizoda 3 · v sobotu 16. 4. 2022

Bruce Willis končí, Will Smith také a česká Princezna se vrací

Tento týden máme v znamení odchodů. Bruce Willis končí s kariérou, Will Smith s akademií a ještě je zde několik dalších odchodů a kauziček.

Série 1 · Epizoda 2 · v sobotu 26. 3. 2022

Potter má dítě, muslimská superhrdinka problémy a taky jsme prý náckové

Daniel Radcliffe se vyjádřil na margo možného návratu do role Harryho Pottera v novém filmu. První muslimská superhrdinka od Marvelu, Kamala Khan alias Ms. Marvel dostala čočku již po prvním traileru.

Série 1 · Epizoda 1 · ve čtvrtek 10. 3. 2022

HBO Max konečně u nás, konec Bendergate a nová éra pro DC

Světová situace na východním frontu zasáhla i Hollywood a filmový průmysl. Ne však tak, jak byste si možná mysleli. DC startuje novou éru, protože se konečně naučili dělat dobré filmy.