Věčné kecy

Vysíláme nepravidelně

Nový pořad, který si Na tahu nadělili k nataženinám, si klade za cíl poskytnout divákům detailnější pohled do duší hráčů i jejich postav. Gelu si jako moderátor nebere servítky a šťourá do osobních i profesních životů hráčů Věčných duší. Dostatek prostoru věnuje také otázkám na postavy z aktuální kampaně - jak vnímají dění v kampani, co se jim honí hlavou, proč se chovají jak se chovají?

Učinkují

Série 1 · Epizoda 10 · ve středu 22. 9. 2021

Osud světa a modrý kecal

Již dnes večer nás čeká skvělé trio! Náčelnos Jiras, upovídaný Robko a charismatický Gelu! Tohle si nemůžete nechat ujít.

Série 1 · Epizoda 9 · v úterý 7. 9. 2021

Zuřivý trpaslík vs Ohnivá Lady

Myslíte, že Pretty Little Liars nebo Zoufalé manželky jsou dramata?! Tak to nevíte, co nás čeká! Do Věčných keců si totiž Gelu tentokrát pozval Kubu aka Thomericana a Aiwy aka Sharlott aka Marceline!

Série 1 · Epizoda 8 · v úterý 24. 8. 2021

Vopravdickej goliáš a ohnivá ženská

Robo se vrátil do kampaně Věčných duší jako goliáš Ulthar Hromohlas a již několik sezení okupuje místo při stole i umělkyně Aiwy se svojí ohnivou Sharlott.

Série 1 · Epizoda 7 · v úterý 13. 7. 2021

Trpaslík se vrací, Air genasi zvrací?

Kuba se vrací do Věčných keců, protože Gelu ho chce smažit dál! Po jeho boku ale ale objeví oblíbený kecal, Air Genasi bard Mistral alias Robo "yuchigo" Bauer.

Série 1 · Epizoda 6 · v úterý 29. 6. 2021

Robotí Druid a Bleskový trpaslík

Dnes si do našeho pořadu pozval Gelu Flowee, alias robotického druida Que-T a neoddělitelného parťáka trpaslíka Thomericana v podobě Kubu. Dozvíme se, proč Kubova postava pořád umírá?..

Série 1 · Epizoda 5 · v úterý 1. 6. 2021

Detektiv Brindlock a užvaněný bard

Dnes si do našeho pořadu pozval Gelu detektiva Brindlocka, alias Endyho a ukecaného barda Mistrala, kterého hraje Robko. Proč zrovna tato dvojice?

Série 1 · Epizoda 4 · v úterý 1. 6. 2021

Jsme zpátky! Ale vrátí se i Robo?

V uplynulých dílech Duší se toho stalo skutečně mnoho a je rozhodně o čem mluvit. Vše ale zastínil závěr poslední epizody, která skončila velmi divoce zejména pro Anthonyho.

Série 1 · Epizoda 3 · v úterý 9. 3. 2021

Severský život Roba a Robka

Roba a Robka spojuje mnohem víc než jen shodné jméno. Oba jsou dlouholetí RPG hardcorovníci, kteří stáli za původním projektem Drakobijec. Zároveň jsou to drsní muži obývající zasněžený sever.

Série 1 · Epizoda 2 · v pondělí 1. 3. 2021

Krutá minulost Kuby a Flowee

Víme velice dobře, že Que T. a pan Thom jsou velice dobří přátelé. Dali by za sebe ruku do ohně a možná ještě hlouběji. Platí to samé ovšem o hráčích, kteří postavy ztváňují?

Série 1 · Epizoda 1 · v pondělí 15. 2. 2021

Temná tajemství Jirase a Endyho

Stalo se vám někdy, že jste se na něco chtěli zeptat, ale báli jste se? Našemu moderátorovi ne! Gelu - král bulvárního novinářství a mistr Hupperdooku v tahání špíny na lidi, se chopil nového pořadu.