Věčné kecy

Vysíláme nepravidelně

Nový pořad, který si Na tahu nadělili k nataženinám, si klade za cíl poskytnout divákům detailnější pohled do duší hráčů i jejich postav. Gelu si jako moderátor nebere servítky a šťourá do osobních i profesních životů hráčů Věčných duší. Dostatek prostoru věnuje také otázkám na postavy z aktuální kampaně - jak vnímají dění v kampani, co se jim honí hlavou, proč se chovají jak se chovají?

Učinkují

Série 1 · Epizoda 4 · v úterý 1. 6. 2021

Jsme zpátky! Ale vrátí se i Robo?

V uplynulých dílech Duší se toho stalo skutečně mnoho a je rozhodně o čem mluvit. Vše ale zastínil závěr poslední epizody, která skončila velmi divoce zejména pro Anthonyho.

Série 1 · Epizoda 3 · v úterý 9. 3. 2021

Severský život Roba a Robka

Roba a Robka spojuje mnohem víc než jen shodné jméno. Oba jsou dlouholetí RPG hardcorovníci, kteří stáli za původním projektem Drakobijec. Zároveň jsou to drsní muži obývající zasněžený sever.

Série 1 · Epizoda 2 · v pondělí 1. 3. 2021

Krutá minulost Kuby a Flowee

Víme velice dobře, že Que T. a pan Thom jsou velice dobří přátelé. Dali by za sebe ruku do ohně a možná ještě hlouběji. Platí to samé ovšem o hráčích, kteří postavy ztváňují?

Série 1 · Epizoda 1 · v pondělí 15. 2. 2021

Temná tajemství Jirase a Endyho

Stalo se vám někdy, že jste se na něco chtěli zeptat, ale báli jste se? Našemu moderátorovi ne! Gelu - král bulvárního novinářství a mistr Hupperdooku v tahání špíny na lidi, se chopil nového pořadu.