Věčné kecy

Vysíláme nepravidelně

Nový pořad, který si Na tahu nadělili k nataženinám, si klade za cíl poskytnout divákům detailnější pohled do duší hráčů i jejich postav. Gelu si jako moderátor nebere servítky a šťourá do osobních i profesních životů hráčů Věčných duší. Dostatek prostoru věnuje také otázkám na postavy z aktuální kampaně - jak vnímají dění v kampani, co se jim honí hlavou, proč se chovají jak se chovají?

Učinkují

Série 1 · Epizoda 16 · v úterý 19. 4. 2022

Mocný osud a prostě Robo na druhou

Kapitán Velký Nos alias Osuď známého světa alias ten, kterého vážně nechcete nasrat se zníží k nám, obyčejnému plebsu, aby s nami sdílel svou... Sakra, tohle už jsem jednou psal, nebo ne?

Série 1 · Epizoda 15 · ve středu 23. 3. 2022

Mocný osud a prostě Robo

Kapitán Velký Nos alias Osuď známého světa alias ten, kterého vážně nechcete nasrat se zníží k nám, obyčejnému plebsu, aby s nami sdílel svou nezměrňou moudrost. A také přijede Robo. A Gelu. Znáte to.

Série 1 · Epizoda 14 · v úterý 8. 3. 2022

Ten, jenž pořád nezemřel a Ten, jenž pořád kecá

Jako jo, on to sice Kuba oznámil, že zde bude dnes on a Robkoslav, ale kdo by na takový nadpis kliknul, že jo. Gelu si je ale oba veme do parády.

Série 1 · Epizoda 13 · v úterý 22. 2. 2022

Malá mořská víla z ciziny a Skorozáporák

Gelu v dnešním dílu vyzpovídá účastníka dnderazmu z kanálu StrangersAndDragons Vojtu, jenž se členům Věčných duší představil jako Malá mořská víla, nebo tak něco.

Série 1 · Epizoda 12 · v úterý 8. 2. 2022

Brindmerican

Gelu si do svého virtuálního studia pozval trpaslíka, jenž si tyká se smrtí a všichni čekáme, kdy s tým konečně přestane, Thomericana, a.k.a. Kubu.

Série 1 · Epizoda 11 · v pondělí 24. 1. 2022

RoboRob

Znáte místo, kde pivo stále teče proudem, zábava nikdy nekončí a všechna voda se mění v alkohol? Je to skutečné místo, kde vládne bohyně Frndys, stvořená na severu.

Série 1 · Epizoda 10 · ve středu 22. 9. 2021

Osud světa a modrý kecal

Již dnes večer nás čeká skvělé trio! Náčelnos Jiras, upovídaný Robko a charismatický Gelu! Tohle si nemůžete nechat ujít.

Série 1 · Epizoda 9 · v úterý 7. 9. 2021

Zuřivý trpaslík vs Ohnivá Lady

Myslíte, že Pretty Little Liars nebo Zoufalé manželky jsou dramata?! Tak to nevíte, co nás čeká! Do Věčných keců si totiž Gelu tentokrát pozval Kubu aka Thomericana a Aiwy aka Sharlott aka Marceline!

Série 1 · Epizoda 8 · v úterý 24. 8. 2021

Vopravdickej goliáš a ohnivá ženská

Robo se vrátil do kampaně Věčných duší jako goliáš Ulthar Hromohlas a již několik sezení okupuje místo při stole i umělkyně Aiwy se svojí ohnivou Sharlott.

Série 1 · Epizoda 7 · v úterý 13. 7. 2021

Trpaslík se vrací, Air genasi zvrací?

Kuba se vrací do Věčných keců, protože Gelu ho chce smažit dál! Po jeho boku ale ale objeví oblíbený kecal, Air Genasi bard Mistral alias Robo "yuchigo" Bauer.

Série 1 · Epizoda 6 · v úterý 29. 6. 2021

Robotí Druid a Bleskový trpaslík

Dnes si do našeho pořadu pozval Gelu Flowee, alias robotického druida Que-T a neoddělitelného parťáka trpaslíka Thomericana v podobě Kubu. Dozvíme se, proč Kubova postava pořád umírá?..

Série 1 · Epizoda 5 · v úterý 1. 6. 2021

Detektiv Brindlock a užvaněný bard

Dnes si do našeho pořadu pozval Gelu detektiva Brindlocka, alias Endyho a ukecaného barda Mistrala, kterého hraje Robko. Proč zrovna tato dvojice?