Timothée Chalamet se v traileru na Bones & All představuje jako zamilovaný kanibal

Teprve nedávno jsme se dočkali krátkého traileru na nadcházející filmovou adaptaci knihy Bones & All, která bude vyprávět o zamilovaném páru kanibalů. Jednoho z nich ztvární také Timothée Chalamet.

Dlouho očekávaný den nadešel. Padla první klapka druhé části filmové Duny

Denis Villeneuve je opět za kamerou. Nedávno totiž započala produkce druhé části Duny, která do našich kin dorazí na podzim příštího roku. Dočkáme se jak starých známých, tak i úplných nováčků.

Druhá část Duny se začne natáčet už za dva týdny. Pokračování přivítá na palubu několik nových hvězd

Produkce druhé části filmové Duny už za několik dní započne. Pokud vše půjde dobře, filmu bychom se mohli dočkat už příští rok na podzim. Uvidíme v něm také hned několik nových hereckých velikánů.

Mazanou Lady Margot si ve druhé části filmové Duny zahraje představitelka slavné bond girl

Druhá část filmové Duny od Denise Villeneuvea vítá na palubu dalšího nováčka. Tím se stala herečka Léa Seydoux, která si zahraje schopnou a nebezpečnou Lady Margot, členku sesterstva Bene Gesserit.

Al Pacino má jasno, kdo by měl ztvárnit mladší verzi jeho postavy z Nelítostného souboje

Letošní léto vyjde knižní prequel na slavný snímek Nelítostný souboj, který v roce 1995 natočil Michael Mann. Herec Al Pacino už ví, koho by rád viděl v roli mladší verze poručíka Vincenta Hanna.

Animovaný muzikál Entergalactic odhalil své hvězdné obsazení

Animovaný muzikál Entergalactit, který vzniká za dozoru umělce Kid Cudi se nám konečně ukázal na prvních obrázcích, které doprovodilo oznámení o hvězdném obsazení. Těšit se můžeme třeba na hvězdu Duny

Christopher Walken si v Duně zahraje císaře Shaddama. Předpověděl to 20 let starý videoklip?

Císař Shaddam zná svého představitele pro druhou část Duny. Stane se jím oscarový herec Christopher Walken, jenž se kromě nejrůznějších filmů objevil i v jistém videoklipu. Předpověděl jeho obsazení?

Duna 2: Princeznu Irulan Corrino možná ztvární herečka populární MCU postavy

Druhá část filmové Duny nabere na palubu nové herecké tváře. A jednou z nich by mohla být i britská herečka Florence Pugh, která má ztvárnit princeznu Irulan Corrino. O roli momentálně s tvůrci jedná.

Režisér Duny nechce zůstat pouze u dvou filmů. Rád by natočil i třetí

Proč natočit pouze dvě adaptace slavného Herbertova sci-fi díla? Proč ne rovnou tři? Režisér Denis Villeneuve odhalil, že jeho velkou touhou je natočit film o druhém díle, který na Dunu navazuje.

Duna je kinematografický skvost (bez spoilerů)

Některá díla je zkrátka nemožné zfilmovat. Mezi takové se dlouho řadila i Duna od Franka Herberta. Nejnovější filmový počin je ale jedno velké ALE.

Duna sklízí po premiéře v Benátkách rozporuplné reakce

Na filmovém festivale v Benátkách proběhla premiéra novodobé filmové adaptace románu Duna. A i když si mnozí kritici film vychvalovali, stejně tak se našli takoví, pro které byl film spíše zklamáním.

Artbook k filmové Duně dostane vlastní soundtrack

Duna od režiséra Villeneuvea je jedním z nejočekávanějších snímků letošního roku. Po mnoha odkladech se jeho premiéra blíží. Spolu s filmem vyjde i artová kniha rozšiřující filmový svět.

Duna ukazuje úplně nový trailer napěchovaný postavami

Krátce po zveřejnění nových plakátů nás studio Warner Bros. láká na velkofilm režiséra Denisa Villeneuvea novým trailerem. Duna ukazuje vše od skromných postav až po velkou planetární invazi.

Nové plakáty velkofilmu Duna připomínají postavy i filmovou premiéru

Sci-fi snímek Duna od režiséra Denise Villeneuvea si přešel i kvůli koroně svými postprodukčními problémy a odklady premiéry. Nové plakáty nám připomínají herce, postavy i nové datum premiéry.

Očakávaná Duna Denisa Villeneuvea má konečne bombastický trailer

Duna režiséra Denisa Villeneuvea patrím medzi najočakávanejšie sci-fi filmy tohto roka. Prvého traileru sme sa tiež nevedeli dočkať. A ten už konečne vyšiel.

Král

2019

The French Dispatch

2020

9

Dune

2020

K zemi hleď!

2021