Zobrazit vše ve dne 13. 5. 2022

Romantická manga Chci sníst tvoji slinivku klame názvem

Název Chci sníst tvoji slinivku by mohl evokovat pořádně krvavý horor. Nicméně autoři pod názvem skrývají společenské drama o životě, přátelství a smrti.

Vazači zhouby - božská válka, andělé a nechtěná genocida

Vojtěch Hlavenka, alias Artemian, na startovači úspěšně vybral dostatek peněz na vydání své knihy Vazači zhouby. Stojí ale tento titul za to? Na to jsme se podívali podrobně.

Jeden z nejočekávanějších akčňáků roku byl odložen… Zase

Trailer na film Bullet Train vyvolal u mnohých fanoušků nadšení. Už jen také z toho důvodu, že na něm pracoval slavný kaskadér. Vypadá to ale, že fanoušci si na film budou muset ještě chvilku počkat.

S prvním trailerem na Resident Evil dorazil i trailer druhý, který ukázal nová monstra

Seriálový Resident Evil k nám dorazí za dva měsíce. Netflix proto vydal první oficiální trailer, který nám s pěkně krvavým stylem ukázal, co všechno nás čeká. Dočkáme se důstojné a kvalitní adaptace?

V komedii Cha Cha Real Smooth se čerstvý absolvent vysoké školy zakouká do zasnoubené ženy

Od AppleTV+ k nám příští měsíc dorazí film Cha Cha Real Smooth, jenž bude vyprávět o mladíkovi jménem Andrew. Ten se při jedné z oslav bar micva zakouká do ženy jménem Domino, která je ale zasnoubená.

Na tomto bizarním animáku se pracovalo 30 let. Své děti k němu ale raději nepouštějte

Phil Tippett loni dokončil své mistrovské dílo v podobě děsivého animáku, který nese název Šílený bůh. Slavný tvůrce vizuálních efektů na filmu pracoval celých 30 let. Máte odvahu snímek zhlédnout?

Nový plakát ke čtvrté sezóně Stranger Things láká na známé hrdiny a nostalgii

Přesně za dva týdny na Netflix dorazí očekávaná čtvrtá sezóna Stranger Things, na kterou fanoušci čekali dlouhé tři roky. S blížící se premiérou vyšel nový plakát, který navozuje atmosféru osmdesátek.

Christopher Walken si v Duně zahraje císaře Shaddama. Předpověděl to 20 let starý videoklip?

Císař Shaddam zná svého představitele pro druhou část Duny. Stane se jím oscarový herec Christopher Walken, jenž se kromě nejrůznějších filmů objevil i v jistém videoklipu. Předpověděl jeho obsazení?

Trailer na novou řadu sci-fi seriálu The Orville přislibuje pořádný a uspokojivý comeback

Nová série seriálu The Orville už je za rohem. Platforma Hulu se proto rozhodla vydat první oficiální trailer, který najdete uvnitř článku. A zdá se, že seriál si i po dlouholeté pauze zachová jiskru.