Zobrazit vše ve dne 21. 10. 2021

Během sledování nového hororu The Feast silně doporučujeme nic nejíst

Eko-horor The Feast si posvítí na rodinu lovců, která se rozhodne na večer uspořádat menší hostinu. Jejich nová servírka jim ale nejen pěkně navaří, ale i zavaří.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E65

Komiksové novinky, návrat dráčka a velké červené psy!

DC FanDome nám v sobotu ukázal spoustu komiksových novinek a my jmse je všechny zhustili do jediné zprávy. A samostatného videa. Také zde máme novinky z Marvelu, Netflixu a velkého rudého dogga!

Bývalá představitelka Batwoman se pořádně pustila do svých kolegů z natáčení. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat

Pokud jste se divili, že ve druhé sérii Batwoman nebyla nikde k nalezení její původní hlavní představitelka, tak tento článek vám poskytne nejasné odpovědi na to, proč tomu tak je.

Fanoušci chtějí, aby si herečka ze Stmívání zahrála Jokera. Edward a Bella by se tak znovu shledali

Filmoví fanoušci mají občas pěkný smysl pro humor. Dokazuje to i jistá kampaň, která požaduje, aby si herečka Kristen Stewart zahrála slavného komiksového padoucha.

Nový Matrix od svých předchůdců neubere na plynu. Jedinci mladší sedmnácti let na něj nebudou moct jít do kina sami

Ve čtvrtém Matrixu se dočkáme pěkné řady násilných scén, plus i nějakého toho vulgarismu. Přesně proto také film získal rating, který dostaly i díly předešlé.

Duna je kinematografický skvost (bez spoilerů)

Některá díla je zkrátka nemožné zfilmovat. Mezi takové se dlouho řadila i Duna od Franka Herberta. Nejnovější filmový počin je ale jedno velké ALE.

Othe vyřešeno, vzhůru do džungle!

Věčné duše ukončily své dobrodružství ve městě Othe a zamířily zpět do města Feolinn. Po drobných zdrženích nakonec opustily i toto město a zamířily do Port Damali. V cestě jim ovšem stojí džungle.

Eternals: V potitulkové scéně se dočkáme nové postavy s vazbou na Thanose. Jeho představitel vás šokuje

I Eternals budou mít potitulkovou scénu. V té se nám představí zcela nová postava, která má ledacos společného s padouchem Thanosem. O koho se bude jednat?

Oficiální trailer na film Uncharted je delší a připomíná třetí kapitolu ságy

Doplněno o trailer s českým dabingem. Film se zaměřuje na mladého Nathana Drakea, kterého ztvárnil hvězdný Tom Holland. Základem traileru je scéna z třetího dílu videoherní ságy od studia Naughty Dog.