Zobrazit vše ve dne 6. 7. 2022

Mena Suvari a Mickey Rourke ztvární hlavní role v survival thrilleru Hunt Club

Již dotočený film Hunt Club bude napínavým thrillerem o skupince mužů, kteří lákají na ostrov ženy, aby je mohli následně lovit. S příchodem nejnovějších „obětí“ by se ale mohla karta konečně obrátit.

Kdo je Gorr, Řezník bohů? Vše, co potřebujete vědět o nadcházejícím Thorovi

Thor: Láska jako hrom na začátku letních prázdnin vrazí do kin a s ním i zbrusu nový záporák Gorr, který pro mnohé nemusí být zrovna známou komiksovou postavou. Kdo je vlastně Gorr zač?

Druhá část Duny se začne natáčet už za dva týdny. Pokračování přivítá na palubu několik nových hvězd

Produkce druhé části filmové Duny už za několik dní započne. Pokud vše půjde dobře, filmu bychom se mohli dočkat už příští rok na podzim. Uvidíme v něm také hned několik nových hereckých velikánů.

Upírský román Děti noci od tvůrce série Kantos Hyperionu vychází potřetí v Česku

Nakladatelství Fobos v následujících dnech vydá třetí české vydání mrazivého románu Děti noci. Ten představuje uvěřitelnější pojetí upírského mýtu s pořádnou dávkou medicinské tematiky.

Na internet unikl nový trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci. Co na něj říkáte?

Amazon nám již na začátku podzimu představí svůj vůbec nejdražší seriál, kterým bude samozřejmě Pán prstenů: Prsteny moci. Fanoušci se nyní mohou podívat na nedávno uniklý druhý oficiální trailer.

Jordan Peele propaguje svůj nejnovější horor spuštěním znepokojivé webové stránky

Zbrusu nový horor jménem Nope, o který se postaral talentovaný Jordan Peele, k nám dorazí už za několik týdnů. Režisér se proto rozhodl spustit znepokojivou webovou stránku, která se snímku týká.

Stranger Things válí. Seriál zaznamenal už přes jednu miliardu zhlédnutých hodin

Seriál Stranger Things je na tom opravdu nesmírně dobře. Po vydání posledních dvou epizod čtvrté řady se slavnému a populárnímu seriálu podařilo přehoupnout přes jednu miliardu zhlédnutých hodin.

Pokračování Black Panthera nabídlo první pohled na Atlanťany. Je mezi nimi i hlavní padouch filmu?

Druhý díl Black Panthera, který ponese název Wakanda Forever, k nám dorazí už letos. A fanoušci se konečně mohou podívat na podobu pyšných a mocných Atlanťanů, kteří našim hrdinům pěkně zatopí.