Zobrazit vše ve dne 19. 7. 2022

Seriálovému Falloutu padla první klapka. A nové fotky z natáčení nevypadají vůbec špatně

Amazon se s těmi seriálovými adaptacemi populárních videoher v posledních měsících docela slušně rozjel. Jedním z jeho projektů je také adaptace slavné série Fallout, která se konečně začala natáčet.

TOP 5 Epizoda S1E122

Filmy a seriály, které poškodily skandály

V dnešní topce se podíváme na filmové a seriálové tituly, které zastínilo drama mezi účinkujícími.

Pokračování filmového Tomb Raidera s Alicií Vikander je kvůli Amazonu na mrtvém bodě

Druhého dílu filmového Tomb Raidera se patrně jen tak brzy nedočkáme. Herečka Alicia Vikander, která je představitelkou slavné Lary Croft, odhalila, že věci se zkomplikovaly po odkoupení MGM Amazonem.

Jeff Goldblum si zahraje olympského vládce Dia v komediálním fantasy seriálu Kaos

Máte rádi řeckou mytologii? Tak byste měli zbystřit, protože Netflix na její motivy připravuje zbrusu nový seriál jménem Kaos. Uvidíme v něm i olympského vládce Dia, kterého ztvární Jeff Goldblum.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #66

Výlet do hor

Po zjištění, že Nezzodanovým cílem je přivolání démoního Prince nemrtvých Orcuse do Materiální sféry se rozhodly velice rychle jednat.

K prequelu Hunger Games se připojuje Peter Dinklage jako tvůrce vražedných her

Obsazení prequelu Hunger Games se dále rozšiřuje. Nedávno se k filmu upsal i herec Peter Dinklage, který si v něm zahraje tajemného Casca Highbottoma. Snímku se dočkáme až ke konci příštího roku.

Dlouho očekávaný den nadešel. Padla první klapka druhé části filmové Duny

Denis Villeneuve je opět za kamerou. Nedávno totiž započala produkce druhé části Duny, která do našich kin dorazí na podzim příštího roku. Dočkáme se jak starých známých, tak i úplných nováčků.