Zobrazit vše ve dne 22. 6. 2022

Mnoho fanoušků má jasno, který herec by měl ztvárnit milovaného padoucha v remaku Herkula

Hádes v kresleném Herkulovi je mnohými považován nejenom za jednoho z nejlepších, ale i nejvtipnějších Disneyho padouchů. A mnozí fanoušci už proto mají jasno, kdo by ho v hrané verzi měl ztvárnit.

Tom Hardy zveřejnil fotku titulní strany scénáře k Venomovi 3, která však budí otázky

Na třetím díle Venoma se už nějakou dobu usilovně pracuje. Potvrdil to i sám Tom Hardy, který na svém Instagramu zveřejnil titulní fotku ze scénáře. Nad ní se ale někteří fanoušci škrabou na hlavě.

Elvis je neskutečný zážitek

S hudebními filmy na motivy skutečných událostí to je velmi složité. Většinou totiž jedou podle zajeté šablony. Elvis to na jednu stranu hraje bezpečně, na stranu druhou přináší unikátní zážitek.

Druhá řada anime pořadu Record of Ragnarok od Netflixu se dočkala prvního oficiálního plakátu

Již po vydání první řady anime od Netflixu se spekulovalo o přípravách pro pokračování, které nyní nabralo na obrátkách. Na Twitteru byl totiž zveřejněn oficiální plakát, který láká na nové souboje.

Nová Planeta opic by mohla být začátkem další trilogie

Planeta opic se dočká dalšího filmového zpracování, které naváže na trilogii o Caesarovi. Zdá se ale, že by to nakonec mohl být začátek trilogie úplně nové. Natáčení začne někdy letos na podzim.

Seriálový Percy Jackson našel dceru boha války a syna božského posla

V roce 2023 se dočkáme seriálové adaptace slavné knižní předlohy od Ricka Riordana, která bude vyprávět o velkolepých dobrodružstvích Percyho Jacksona. K projektu se nedávno připojila trojice herců.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E8

Streamovací války, Moskva loví ruské autory, Johnny Depp jde zase k soudu

Mezi streamovacími platformami budou téct pakety! Disney+ je již na českém a slovenském trhu a my jsme se na něj vrhli, jako vzteklí šakali.

Skřeti na prvních fotkách k seriálu Pán prstenů: Prsteny moci. Patrně v něm uvidíme i skřetice

Nedávno jsme se dočkali zbrusu nových fotek ze seriálového Pána prstenů, na kterých konečně v plné kráse uvidíme staré dobré skřety. Jedna z výkonných producentek potvrdila, že se dočkáme i skřetic.

Mazanou Lady Margot si ve druhé části filmové Duny zahraje představitelka slavné bond girl

Druhá část filmové Duny od Denise Villeneuvea vítá na palubu dalšího nováčka. Tím se stala herečka Léa Seydoux, která si zahraje schopnou a nebezpečnou Lady Margot, členku sesterstva Bene Gesserit.