Ještě letos se dočkáme nadcházejícího romantického snímku s hororovým nádechem jménem Bones & All, na jehož první krátký trailer se můžete podívat výše. Příběh se zaměří na mladičký pár, který tvoří Maren (Taylor Russell) a Lee (Timothée Chalamet). Oba dva jsou milující se kanibalové, kteří se společně vydají na tisíc mil dlouhou cestu po Spojených státech. Ale i přes jejich nejlepší úsilí vedou všechny cesty zpět k jejich děsivé minulosti a ke konečné volbě, která rozhodne, zda jejich láska přežije jejich hrozivý a společností nepřijímaný zvyk. Maren musí ale zároveň zjistit, proč má potřebu zabíjet a jíst lidi, kteří ji milují. Snímek bude filmovou adaptací stejnojmenné předlohy od Camille DeAngelis, která vyšla v roce 2015. 

Snímek stojí za pozornost především také z toho důvodu, že jeho režisérem je italský filmař Luca Guadagnino, který už s Chalametem na jednom filmu pracoval. Tím byl překrásný snímek Dej mi své jméno z roku 2017, za který byl Chalamet nominován na svého vůbec prvního Oscara v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli. Nyní se tak mladá herecká hvězda a italský režisér opět sešli v dalším romantickém filmu o dospívání podle uznávaného románu. Kromě romanťáren má ale Guadagnino už také zkušenosti s hororovým žánrem, v roce 2018 tak světu představil remake slavného snímku Suspiria z roku 1977, který se dočkal poměrně vřelých reakcí. Tak uvidíme, jak mu půjde propojit romantiku s kapkou děsu.

O scénář se postaral David Kajganich, jeden z tvůrců vynikajícího seriálu Teror z roku 2018. Je taktéž autorem scénářů k filmům jako Invaze, Pravdivý příběh a Oslněni sluncem. Kromě výše zmíněných se ve filmu objeví herci jako Mark Rylance, Michael Stuhlbarg, André Holland, Jessica Harper, Chloë Sevigny a Francesca Scorsese.

Oficiální premiéra je stanovená na 23. 11. 2022.