Budoucnost Batmana ztemněla. Studio Warner Bros. Discovery ještě nedalo pokračování zelenou

Vypadá to, že na druhého Batmana v podání Roberta Pattinsona, kterého natočil Matt Reeves, si patrně počkáme poměrně dlouhou dobu. Studio Warner Bros. Discovery totiž stále nedalo filmu zelenou.

Jak to nakonec bude s filmovým Flashem? Warner Bros. Discovery zvažuje tři možnosti

Ezra Miller, tedy naše milá a bláznivá Zhouba Havaje, přinutil představitele studia Warner Bros. Discovery jednat o třech možnostech, kterak naložit s nadcházejícím filmem o Flashovi. Čeká ho zrušení?

Scénáře k seriálovému Vetřelci jsou dokončeny. Natáčet by se mělo začít příští rok

Noah Hawley nedávno dokončil a předal veškeré scénáře k jeho nadcházejícímu projektu, kterým je seriálový Vetřelec. Pokud vše půjde podle plánu, seriál by se měl začít natáčet někdy příští rok.

Devadesátimilionová produkce v koši. DC film Batgirl nakonec nevyjde

Pokud jste se těšili na samostatný film o Batgirl s Leslie Grace v hlavní roli, tak pro vás máme hodně špatnou zprávu. Podle nedávných informací vyšlo najevo, že nakonec vůbec nebude premiérovat.

Po týdenní pauze se produkce třetí řady Zaklínače opět rozjela. Možná ale bez Henryho Cavilla

Minulý týden chytil Henry Cavill, představitel Geralta z Rivie, koronavirus, tudíž se muselo natáčení třetí série Zaklínače pozastavit. Nedávno nicméně vyšlo najevo, že produkce se zase rozjela.

Geralt z Rivie dostal covid. Produkce třetí řady Zaklínače se pozastavuje

Natáčení třetí řady Zaklínače se asi krapet protáhne, protože Henry Cavill, představitel Geralta z Rivie, před několika dny dostal covid. Produkce seriálu tak musela být na neurčitou dobu pozastavena.

Dlouho očekávaný den nadešel. Padla první klapka druhé části filmové Duny

Denis Villeneuve je opět za kamerou. Nedávno totiž započala produkce druhé části Duny, která do našich kin dorazí na podzim příštího roku. Dočkáme se jak starých známých, tak i úplných nováčků.

Velký comeback se nekoná. Kevin Spacey byl vyhozen z připravovaného historického velkofilmu

Herec Kevin Spacey se měl objevit v připravovaném historickém velkofilmu jménem 1242 - Gateway To The West, nicméně kvůli nedávnému obvinění ze sexuálního napadení se pro něho brány filmu zavřely.

Mena Suvari a Mickey Rourke ztvární hlavní role v survival thrilleru Hunt Club

Již dotočený film Hunt Club bude napínavým thrillerem o skupince mužů, kteří lákají na ostrov ženy, aby je mohli následně lovit. S příchodem nejnovějších „obětí“ by se ale mohla karta konečně obrátit.

Margot Robbie a Ryan Gosling na společných fotkách z natáčení filmu o Barbie. A neskutečně jim to sekne

Natáčení filmu o panence Barbie je v plném proudu. A nedávno jsme se konečně dočkali pořádných fotek z natáčení, na kterých se nám ukážou Margot Robbie a Ryan Gosling, dva hlavní představitelé filmu.

Akční thriller Silent Night hlásí dotočeno! Nemá v něm padnout jediné slovo

Nedávno bylo dokončeno natáčení unikátního akčního thrilleru jménem Silent Night, o který se postará legendární režisér John Woo. Film bude jistou věcí výjimečný. Nemá v něm totiž zaznít jediné slovo.

Nemrtvým je v Česku hej. Reboot Vrány se bude natáčet v Praze

Praha se opět stane domovem nemrtvých. Bude se v ní totiž natáčet velká část chystaného rebootu legendární Vrány, ve kterém pomstychtivého hrdinu ztvární Bill Skarsgård. Natáčení by mělo začít v létě.

Kudrnatý Harry Potter jako „Weird Al“ Yankovic se představuje v prvním traileru

Tak tu konečně máme první trailer na film Weird: The Al Yankovic Story, ve kterém slavného hudebníka s akordeonem a havajskou košilí ztvární Daniel Radcliffe. Podívat se na něj můžete uvnitř článku.

Joaquin Phoenix na první fotce z natáčení nového filmu hororového génia

Disappointment Blvd. bude novým komediálním hororem talentovaného Ariho Astera, který už má za sebou filmy jako Děsivé dědictví a Slunovrat. V jeho novém snímku si hlavní roli zahraje Joaquin Phoenix.

Odstartovala produkce nového filmu M. Night Shyamalana jménem Knock at the Cabin

Slavný režisér M. Night Shyamalan se pustil do práce na svém zbrusu novém mysteriózním snímku, který ponese název Knock at the Cabin. Podrobné informace o příběhu ale zatím stále nejsou k dispozici.

Započalo natáčení nové sci-fi Zacka Snydera jménem Rebel Moon

Režisér Zack Snyder už má zas plné ruce práce. Tentokrát se však místo světa zombíků podívá do hlubokého vesmíru, ve kterém zlé galaktické impérium ohrožuje život mírumilovných obyvatel jisté kolonie.

Renfield hlásí dotočeno! Krvavé komedie o Drákulovi a jeho sluhovi se dočkáme příští rok

Hororová komedie o slavném přisluhovači hraběte Drákuly, která k nám dorazí přibližně za rok, ukončila svou produkci. V hlavních rolích se představí herečtí sympaťáci Nicolas Cage a Nicholas Hoult.

Započalo natáčení třetí řady seriálového Zaklínače

Zatím to vypadá, že produkce třetí řady by mohla probíhat hladce, tudíž bychom se jí mohli dočkat už na konci letošního roku. Natáčení bude probíhat nejenom v Itálii, ale i v Chorvatsku a Slovinsku.

Vyproštění 2 hlásí dotočeno! Natáčelo se nejen v Praze, ale i v Mladé Boleslavi

Očekáváný akčňák Vyproštění 2 nedávno oficiálně zabalil svou produkci. Informoval o tom režisér Sam Hargrave na svém Instagramu. Stále však neznáme přesnou zápletku, stejně tak ani datum premiéry.

Black Panther 2 hlásí dotočeno! Druhého dílu bychom se měli dočkat na konci podzimu

Druhého dílu Black Panthera se nakonec možná přeci jenom dočkáme ještě letos. Po mnohých útrapách, které produkce zažila, je natáčení konečně na svém konci, přičemž nyní snímek čeká postprodukce.

Sedmý díl Mission: Impossible v desítce nejdražších filmů všech dob. Na osmém díle se již pracuje

Začala oficiální produkce osmého dílu Mission: Impossible, ve kterém se vší pravděpodobností uvidíme naposledy Toma Cruise v roli agenta Ethana Hunta. Rozpočet sedmého snímku se i nadále zvyšuje.

Režisér krvavého hororu X na svůj film v tajnosti natočil prequel. A to na stejném místě

Ti West je zkušený hororový režisér, který zítra uvede do kin svůj nejnovější film jménem X. Vyšlo ale najevo, že režisér přímo na place hned natočil prequel, jehož výroba se již chýlí ke svému konci.

Z produkce Batgirl unikly první fotky Michaela Keatona v obleku Batmana

Produkce filmu Batgirl odhalila fotky, na nichž se objevuje Michael Keaton v kostýmu Batmana. Herec si naposledy tuto roli zahrál v roce 1992. Jak nyní jeho kostým vypadá?

Scénář k druhému dílu Duny je hotový, natáčet se začne ještě letos

Druhý díl úspěšné Duny se už pomalu začíná dávat do pohybu. Scénář má již režisér Denis Villeneuve hotový, přičemž samotná produkce by měla začít ještě letos, přesněji na konci nadcházejícího léta.

Mission: Impossible 7 a 8 mají být posledními díly, ve kterých si zahraje Tom Cruise

Filmová série Mission: Impossible údajně se svým sedmým a osmým dílem dospěje ke svému konci. Rozloučit bychom se tak měli s představitelem Ethana Hunta Tomem Cruisem, který v sérii působí už léta.

Batgirl je pod palbou stížností. Podnikům ve Skotsku se nelíbí průběh filmové produkce

Chystaný film o původu superhrdinky Batgirl, který bude mít premiéru na HBO Max, čelí stížnostem několika podniků ve skotském Glasgow. Může tato skutečnost ovlivnit samotnou produkci a výsledek filmu?

Máme špatnou zprávu pro fanoušky filmové série Mission: Impossible

Na sedmý a osmý díl slavné série Mission: Impossible fanoušci čekají už pěkně dlouhou dobu. Bohužel se ale jejich čekání ještě o něco prodlouží. Paramount totiž oběma filmům opět odložil premiéru.

Herečka Lupita Nyong'o má COVID. Produkce Black Panthera 2 se opět pozastavuje

Jen co produkce druhého Black Panthera opět šťastně započala, tak se hned zas musí zamrazit. Jedna z primárních hereček celého filmu se totiž nakazila koronavirem. Dostali ho i další členové štábu.

Natáčení Black Panthera 2 se po téměř dvou měsících pauzy opět rozjelo

Minulý rok utrpěla Letitia Wright během natáčení druhého Black Panthera úraz, kvůli kterému musela odjet do nemocnice. Natáčení tak následně bylo přerušeno. Její návrat ale opět dal věci do pohybu.

Star Trek: Picard – Produkce třetí série pozastavena. Přes padesát lidí se nakazilo koronavirem

I přestože druhá série seriálu Star Trek: Picard ještě stále nevyšla, tvůrci už mají plné ruce práce s přípravou třetí řady. Její produkce však musela být zastavena kvůli pandemii koronaviru.

Scénář třetí série Zaklínače je dokončen, na premiéru si ale počkáme

Přestože od premiéry dlouho očekávaného pokračování Zaklínače uplynulo jen několik dnů, tvůrci už stihli prozradit, že hrubý scénář třetí série je dokončen a připraven na postup do aktivní produkce.

Aquaman 2 hlásí dotočeno! Produkce druhého dílu skončila na Havaji

Kvůli koronaviru to byl poměrně náročný proces, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Produkce druhého dílu Aquamna je konečně oficiálně u konce. Budeme si na něj ale muset ještě celý rok počkat.

Fotka z produkce třetího Ant-Mana odhaluje Kanga Dobyvatele, dalšího velkého padoucha Marvelu

Na fotce, na které je tričko ze třetího Ant-Mana, se nedočkáme jen rozbité helmy hlavního hrdiny, ale i menšího náhledu na nadcházejícího velkého padoucha MCU, kterým bude mocný Kang Dobyvatel.

V Praze odstartovalo natáčení druhého dílu akčňáku Vyproštění

První díl akčního snímku Vyproštění patří mezi nejúspěšnější filmy, co kdy Netflix vyprodukoval. Je proto přirozené, že se dočkáme i druhého dílu, jehož produkce již oficiálně začala. A to v Praze.

Představitel Thora Chris Hemsworth se v Praze láduje českými pochoutkami

Slavný herec Thora si se ženou evidentně Prahu užívá. Pár dní před začátkem natáčení akčňáku Vyproštění 2 se s ní totiž vydal do centra, aby ochutnal místní lahodné „delikatesy.“

Kvůli stavu představitelky Shuri byla produkce Black Panthera 2 pozastavena

Před několika měsíci utrpěla představitelka sympatické Shuri poranění, kvůli kterému musela jít do nemocnice. Zdá se ale, že se z incidentu ještě zcela nezotavila, což má nyní nemilý následek.

,,Chovala se jako diktátor,“ říká o bývalé Batwoman asistent produkce. Herečka na to zareagovala

Tak nám kauza s bývalou představitelkou Batwoman ještě pokračuje. Tentokrát proti ní vystoupil seriálový asistent produkce, ovšem herečka na jeho slova brzy zareagovala.

Produkce seriálu House of the Dragon konečně započala

Dříve jsme měli informace o před produkci, které nás informovali a příběhu a postavách. Nyní se seriál ze světa Hry o Trůny hýbe kupředu.

Režisér filmu The Flash slaví první den produkce

Dlouho očekávaný a ještě déle produkovaný film The Flash se konečně dočkal prvního dne oficiální produkce. Režisér filmu se podělil i o jednu horkou novinku.

Čtvrtá řada Stranger Things opět čeří vodu, z natáčení uniklo několik nových fotografií

Fanoušci seriálu Stranger Things netrpělivě vyhlížejí čtvrtou sezónu, na niž se i přes okolnosti pandemie usilovně pracuje. To dokazují nové snímky z natáčení, které se objevily na Twitteru.

Produkce sequelu akčního sci-fi Ready Player One je oficiálně potvrzena, snímek se nachází v rané fázi vývoje

Hra pokračuje. Americký spisovatel Ernest Cline začal pracovat na scénáři k filmu Ready Player Two, studio Warner Bros. dalo projektu oficiálně zelenou.

TOP 5 Epizoda S1E37

Herci vyměnění uprostřed produkce

Výměna herce uprostřed produkce velkého filmu ale není až tak nezvyklou věcí, jak by se mohlo na první pohled zdát. My vám dnes přinášíme TOP 5 herců v hlavní roli vyměněných uprostřed produkce.

Natáčení sequelu Black Panthera odstartuje v červenci příštího roku

Status sequelu oscarového snímku Black Panther z roku 2018 se nedávno aktualizoval. Americké studio Marvel totiž oznámilo, že produkce pokračování započne v červenci příštího roku.

Třetí řada Mandaloriana by se mohla začít natáčet už tento měsíc, ve hře je i spin-off

Na internetu se objevily spekulace o natáčení třetí řady Mandaloriana, ve hře je i spin-off.

Produkcia druhej série Zaklínača bola zastavená kvôli COVIDu

Natáčanie druhej série Zaklínača muselo byť opäť prerušené a znova za to môže koronavírus. COVIDom sa nakazilo hneď niekoľko ľudí zo štábu.

Další snímek z natáčení druhého dílu Avatara: Kate Winslet opět pod vodou

James Cameron prozradil, že se během natáčení sequelu Avatara používají průkopnické filmařské technologie. Na jednu z nich se fanoušci mohou podívat už nyní.

Natáčení čtvrté řady Stranger Things se opět dalo do pohybu

Tvůrci Stranger Things na svém oficiálním twitterovém účtu zveřejnili nový záběr z natáčení.

Natáčení druhého dílu Avatara úspěšně dokončeno, film míří do postprodukce

James Cameron potvrdil, že natáčení Avatara 2 bylo oficiálně ukončeno. Po více než dekádě čekání se film konečně dostává do fáze postprodukce.

Netflixovský Zaklínač prišiel o Eskela, Thue Rasmussen odchádza z projektu

Herec Thue Rasmussen, ktorý mal v druhej sérií seriálového Zaklínača hrať Eskela, odchádza z projektu. Produkcia tak bude musieť nájsť na túto rolu iného herca.

Netflix zrušil dva populárne seriály kvôli koronavíru

Streamovací gigant Netflix nás síce zasypal množstvom nových seriálov a trailerov, zároveň však niekoľko seriálov zrušil. Po posledných rozhodnutiach sa ukončenia nedočkajú dva ďalšie.

Nakrúcanie druhej série Zaklínača má začať už o pár týždňov

Po tom, čo sa britské televízne štúdiá začali znova otvárať, nič nebránilo tomu, aby sa pokračovalo v začatých prácach. Teraz máme oficiálne potvrdené, že sa točiť začne v priebehu prázdnin.

Filmu The Batman se před zastavením produkce natočila jenom čtvrtina

Každý další den v karanténě a s omezeními tak může znamenat odložení z léta příštího roku.

Produkci HBO rozšíří minisérie Run

Zdá se, že ani HBO letos nezahálí, a tak se nám představuje další zajímavý seriál. Tentokrát je jím zajímavě vypadající komediální série Run, která se zatím jeví jako velice vtipná road movie.

Seriálový Pán prstenů zastavuje produkci. Na vině je opět koronavirus

Práce na megalomanském projektu z Druhého věku Tolkienova rozsáhlého fantasy probíhaly na výbornou. Amazon ale v obavách ze současné situace dočasně zastavuje produkci.

Pozastavuje se produkce druhé série seriálového Zaklínače

Zase ten koronavirus. Jak by trefně a výřečně řekl seriálový Geralt: „.Kur...” , tedy vlastně: "Sper to ďas!"

Nová konkurence Netflixu? PornHub zařadí neerotickou produkci

První vlaštovkou bude dokumentární film mapující osudy zaměstnanců lesbického strip klubu z Los Angeles. Snímek si budou moci návštěvníci webu přehrát zdarma.

Netflix odhalil nejsledovanější obsah z originální produkce

Nikoho nepřekvapí, že nejsledovanější originální produkcí Netflixu jsou za posledních 12 měsíců seriály. Nejvíce diváků si po právu získal Stranger Things.

Už zítra se dočkáme filmu The King z produkce Netflixu

The King (česky Král) je filmem z produkce Netflixu, který by se měl odehrávat v době, kdy Jindřich V. korunoval prince Hala a příběh by měl být podle skutečných událostí.

Netflix je se svým Zaklínačem údajně spokojen

Seriál Netflixu na motivy knížek Zaklínače z pera Andrzeje Sapkowského má za sebou dvě vlny reakcí: jednu naprosto spokojenou a jednu poměrně nespokojenou. Nová adaptace by se měla připravit na…