Zobrazit vše ve dne 1. 8. 2022

Harley Quinn – Když sidekick převezme otěže!

Někteří záporáci jsou moc dobří na to, aby záporáky zůstali. Jedním z těchto případů je i Harley Quinn, která to z nuzných počátku dotáhla až na vrchol popkulturního řetězce.

Padla první klapka filmu Godzilla vs. Kong 2. Pracovní název napovídá, co od filmu můžeme očekávat

Godzilla vs. Kong konečně vstoupila do prvních fází produkce. Ale jelikož se jedná o výrobu jaksepatří komplikovanou, premiéry se dočkáme až v roce 2024. Pracovní název filmu údajně zní „Origins“.

Andor vypadá jako splněný sen fanoušků Rogue One

Plnohodnotný trailer chystaného seriálu o Cassianovi Andorovi přetéká hutnou atmosférou a nabízí svěží pohled na svět Star Wars. A navíc odhaluje odklad premiéry o několik týdnů.

Unikátní snímek Všechno, všude, najednou se stal komerčně nejúspěšnějším filmem studia A24

Studio A24 může začít otevírat šampaňské, jeden z jejich nejnovějších snímků, přesněji Všechno, všude, najedou, se stal prvním filmem, který v celosvětových tržbách překonal hranici 100 milionů.

Rocky dostane další spin-off. A Sylvester Stallone s tím není ani trochu spokojen

Slavná filmová série Rocky, ve které milovaného titulního boxera ztvárňuje Sylvester Stallone, se dočká dalšího spin-offu. Ovšem zdá se, že sám Stallone z toho patrně není ani trochu nadšený.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #68

Útesy smrti

Věčné duše se setkávají se svojí kamarádkou Sharlott, která se rozhodla najít cestu do světa mrtvých, aby zachránila svého bratra.

Po týdenní pauze se produkce třetí řady Zaklínače opět rozjela. Možná ale bez Henryho Cavilla

Minulý týden chytil Henry Cavill, představitel Geralta z Rivie, koronavirus, tudíž se muselo natáčení třetí série Zaklínače pozastavit. Nedávno nicméně vyšlo najevo, že produkce se zase rozjela.

Akční sci-fi Útok na věžák se dočká pokračování. John Boyega se pochlubil první stránkou scénáře

John Boyega si zopakuje svou roli z roku 2011, která v podstatě nakopla jeho hereckou kariéru. Ve výrobě je totiž druhý díl filmu Útok na věžák, ve kterém Londýn přepadnou hroziví mimozemští netvoři.

Liga supermazlíčků zaznamenala v kinech slibný start. Horor Nope stále čeká na svou velkou chvíli

Na konci minulého týdne vstoupil do kin animák DC Liga supermazlíčků, který si zatím komerčně vede poměrně slušně. To samé platí i pro film Elvis, který i měsíc po premiéře stále dobře vydělává.