Zobrazit vše ve dne 26. 5. 2023

Celou druhou řadu seriálu Citadel zrežíruje jeden z bratrů Russoových

Seriál Citadel od Amazonu nedávno představil světu finálovou epizodu první řady. A jelikož měla skvělou sledovanost, společnost potvrdila, že v přípravě je i řada druhá. Tu zrežíruje Joe Russo.

TOP 5 Epizoda S1E169

Filmy, které vydělaly pod 100 dolarů

Už vás nebaví poslouchat o velkorozpočtových trhácích a jejich astronomických tržbách? Připravte se na osvěžující změnu. Dnes se ponoříme do neuvěřitelného světa filmů, které vydělaly velké tudle!

Natáčení marvelovky Thunderbolts se kvůli stávce scenáristů odkládá na neurčito

Marvelovka Thunderbolts se stala novou obětí momentální stávky scenáristů. Natáčení chystaného MCU filmu tak bylo odloženo na neurčito. Podobně dopadl i chystaný marvelovský seriál Wonder Man.

Romeo a Julie s žalobou na Paramount za zneužívání dětí kvůli nahotě neuspěli

Představitelé Romea a Julie z filmu z roku 1968 podali na začátku roku žalobu na studio Paramount za údajné zneužívání dětí kvůli nahotě. Podle soudního rozhodnutí se ale zdá, že oba herci mají smůlu.

Poslední film Quentina Tarantina má být o vulgárním kritikovi, který psal pro pornografický časopis

Konečně máme nějaké bližší informace o tom, co nám vlastně poslední film legendárního režiséra Quentina Tarantina nabídne. Snímek The Movie Critic by měl vstoupit do fáze předprodukce v létě.

James Cameron začal psát nového Terminátora. Kvůli umělé inteligenci ale nikam nespěchá

Slavný režisér James Cameron nedávno odhalil, že už nějaký ten pátek píše scénář k novému filmu o Terminátorovi. S jeho dokončením ale nespěchá, zatím bedlivě sleduje vývoj umělé inteligence.

V novém traileru na Barbie se titulní panenka vydá za dobrodružstvím do skutečného světa

Studio Warner Bros. Discovery nám nadělilo další plnohodnotný trailer na komedii Barbie, ve kterém se hlavní role zhostí Margot Robbie. Ta opustí svůj růžovoučký domov a zamíří do skutečného světa.