Zobrazit vše ve dne 24. 5. 2023

V traileru na komedii Problemista se vydáme na bizarní cestu za splněním amerického snu

Studio A24 se nedávno pochlubilo trailerem na slušně vyhlížející komedii jménem Problematista, ve které se v hlavních rolích objeví Julio Torres a Tilda Swinton. Mohou vám hračky splnit americký sen?

Konečně padla první klapka třetího Deadpoola. Má to však jeden háček

Konečně se nám rozjely kamery ke třetímu Deadpoolovi, ve kterém kromě titulního antihrdiny uvidíme také navracejícího se Wolverina. Natáčení ale může v jistém ohledu krapet omezit stávka scenáristů.

Proč milujeme (nebo nesnášíme) horory?

Co má naše záliba v hororech společného s pravěkým člověkem a jsou odpůrci tohoto žánru ti "duševně zdravější", nebo jen padavky? Na tyto a další otázky jsme si dneska posvítili!

Kleopatra od Netflixu čelí žalobě egyptské vlády za blackwashing

Že jsou v historickém filmu dobové, či kulturní nepřesnosti jako diváci chápeme a jsme ochotni respektovat. Ale dokument bez skutečných pramenů, na který je za to ihned podána žaloba, to je novinka.

Netflix již začíná s omezováním sdílení hesel i v Česku

Netflix, populární globální streamovací platforma, zahájil svoji akci proti sdílení hesel mezi předplatiteli v USA a dalších globálních trzích po zpožděném spuštění. Dotýká se i Česka.

V traileru na animák Krakenteena Ruby se dočkáme střetu mezi krakeny a mořskými vílami

Nedávno k nám dorazil nový trailer na chystaný animovaný snímek Krakenteena Ruby, v němž se hlavní hrdinkou stane dcera podmořských krakenů. Ta se bude muset postavit plánům zlovolných mořských víl.

Ve finální upoutávce na Flashe se staří a noví superhrdinové vydávají zachránit svět

Už za několik týdnů vstoupí do kin superhrdinský snímek Flash, ve kterém se v hlavní roli představí dříve problematický Ezra Miller. Finální trailer tak nabídl hromadu nových pasáží. Těšíte se?