Zobrazit vše ve dne 3. 8. 2022

Filmového crossoveru Shazama a Black Adama se patrně jen tak nedočkáme

Letos se dočkáme nejenom druhého dílu o udatném Shazamovi, ale také sólovky s antihrdinou Black Adamem. Mnoho fanoušků by si tak přálo vidět nějaký ten crossover, ale na ten si patrně ještě počkají.

TOP 5 Epizoda S1E124

Nejkontroverznější momenty z Griffinových

Griffinovi, Griffinovi aneb Family Guy je seriál, kterému není cizí černý humor a staré dobré škádlení. Připravili jsme pro vás seznam epizod, ve kterých to scénáristé trochu přehnali.

Do jaké fáze MCU vlastně spadá Vánoční speciál Strážců Galaxie? James Gunn přináší odpověď

Ještě letos se dočkáme Vánočního speciálu Strážců Galaxie, který vydláždí cestu pro třetí díl. Fanoušci ale bádají nad tím, do jaké fáze MCU vlastně bude celý snímek zapadat. Do čtvrté? Nebo do páté?

V bizarní „pohádce“ Squeal se hrdina ztratí ve východní Evropě, kde si z něho udělají domácí prasátko

Už téměř za dva týdny bude mít premiéru pěkně bizarní snímek jménem Squeal, který bude vyprávět o hrozivé a podivné cestě muže, jenž se ztratí kdesi ve východní Evropě. To ho však může stát život.

Vymítač ďábla se dočká nové trilogie. Naváže na původní film z roku 1973

David Gordon Green, režisér posledních Halloween filmů, připravuje trilogii, která naváže na horor Vymítač ďábla z roku 1973. Na palubě je i herečka Ellen Burstyn, která si zopakuje svou slavnou roli.

Scénáře k seriálovému Vetřelci jsou dokončeny. Natáčet by se mělo začít příští rok

Noah Hawley nedávno dokončil a předal veškeré scénáře k jeho nadcházejícímu projektu, kterým je seriálový Vetřelec. Pokud vše půjde podle plánu, seriál by se měl začít natáčet někdy příští rok.

Devadesátimilionová produkce v koši. DC film Batgirl nakonec nevyjde

Pokud jste se těšili na samostatný film o Batgirl s Leslie Grace v hlavní roli, tak pro vás máme hodně špatnou zprávu. Podle nedávných informací vyšlo najevo, že nakonec vůbec nebude premiérovat.