Deadpool: Klasické příběhy, aneb komiksové počátky oblíbeného užvaněného mutanta

Nakladatelství CREW nás na začátku týdne zavede k počátkům antihrdiny Deadpoola. Svazek s podtitulem Klasické příběhy nabídne první Deadpoolovy sešity z 90. let minulého století s českým překladem.

Devatenáctá Modrá CREW přinese válku mezi Chetity a Skýty

V devatenáctém čísle čtvrtletníku Modrá CREW se čtenáři mohou těšit na úplně nový evropský komiks. Belgicko-kanadská série Dobyvatelé nabídne spojení reálné historie s nadpřirozenými prvky.

Česká verze příběhu schizofrenního upíra Requiema pokračuje!

Bývalý nacista Heinrich, nyní schizofrenní upír Requiem, se vrací k českým čtenářům ve svém třetím svazku. Requiem: Upíří rytíř 3 opět nabídne čtenářům akci, násilí, sex a velkou dávku cynismu.

Akční komiksová série Ekhö, zrcadlový svět ještě neřekla dost!

Součástí čtvrtletníku Modrá CREW s pořadovým číslem 18 budou další dva příběhy z akční francouzské série Ekhö, zrcadlový svět. Tato série je s magazínem Modrá CREW spojená už od jeho počátků.

Ukončení komiksové série Jednorožec ve čtvrtletníku Modrá CREW 17

Již následující týden se fanoušci uměleckého evropského komiksu dočkají dalšího titulu. V rámci čtvrtletníku Modrá CREW 17 vydá nakladatelství CREW ukončení mysteriózního thrilleru Jednorožec.

Další dávka humorných stripů s kocourem Garfieldem

Tlustý a líný kocour Garfield se po roce vrací zpět k českým fanouškům s 54. svazkem humorných stripů. Nový svazek bude vydávat nakladatelství CREW na začátku prosince/decembra.

Okko: Cyklus země, aneb Zaklínač z japonského období Heian

Druhý komiksový svazek série Okko s podtitulem Cyklus země stále dokazuje, že období starého Japonska je jedno z nejatraktivnějších zasazení vůbec. Jak si ale komiks vede v ostatních aspektech?

Kontroverzní komiks Krásná temnota ukazuje zlo v té nejroztomilejší podobě

Kontroverzní francouzský komiks Krásná temnota míří po odkladu do českých obchodů. Hlavními postavami jsou na první pohled roztomilé bytosti, které žijí v těle mrtvé holčičky.

Svět hry Cyberpunk 2077

2020

Nakladatelství CREW odhalilo vánoční překvapení

Během včerejšího večera nakladatelství CREW oznámilo nový titul, který mohou fanoušci očekávat ke konci roku. Bude se jedna o svázané první dva díly série Rytíři z Heliopole od Alejandra Jodorowského.

Výhodný startovní balíček komiksového Lucifera

Pokud máte rádi komiksovou sérii Sandman a chcete si rozšířit obzory ohledně postavy Lucifera, právě teď si můžete zakoupit výhodný balíček komiksového Lucifera, který obsahuje první tři svazky.

Série Astonishing X-Men přichází se svým třetím dílem s podtitulem Rozervaní

Zítra by mělo nakladatelství CREW vydávat třetí díl komiksové série Astonishing X-Men s podtitulem Rozervaní, na kterém pracoval scénárista a režisér seriálové Buffy nebo filmu Avengers 1.

Předvánoční dárky nakladatelství CREW aneb ediční plán pro měsíc listopad

Máme teprve začátek září/septembra, ale nakladatelství CREW nás už láká na nové komiksy, které plánuje vydat v listopadu/novemberi. Fanoušci komiksů se určitě mají na co těšit.

CREW vydává novou sérii o Iron Manovi

Na začátku následujícího měsíce bude nakladatelství CREW vydávat první svazek nové komiksové série o Iron Manovi, která poprvé vyšla v USA v roce 2019 pod názvem Self-Made Man.

Manga Orange dostane po krátkých dvou měsících pokračování

Není tomu ani dva měsíce, co nakladatelství CREW vydalo první díl krátké manga série Orange a už nás lákají na druhý díl. Ten by měl vyjít na konci srpna/augusta tohoto roku.

Nakladatelství CREW nám servíruje ediční plán pro měsíc září

Zářijový/septemberový ediční plán nakladatelství CREW je ještě masivnější, než ten srpnový/augustový. Pojďte se s námi podívat, co nás v tom měsíci čeká.

Ediční plán nakladatelství CREW pro měsíc srpen přinese pořádnou várku komiksů

Nakladatelství CREW zveřejnilo na svých stránkách ediční plán pro měsíc srpen/august. Z obrovské nadílky nových komiksů si vybere opravdu každý.

Pekelný balíček nakladatelství CREW s Johnem Constantinem v hlavní roli

V balíčku od nakladatelství CREW pro měsíc červenec/júl naleznete pekelného Johna Constantina. Vybrat si můžete 3 z 5 komiksů za výhodnou, avšak pekelnou čásku.

Opožděná Modrá Crew 15 nám přinese pokračování komiksové série Okko s tématikou středověkého Japonska

Nakladatelství CREW vydává kromě svazků a magazínu i čtvrtletník s názvem Modrá Crew, jehož obsah vždy vybírají čtenáři. V 15. číslo nás čeká pokračování fantasy série s japonskou tématikou Okko.

Petr Litoš a Jiří Pavlovský z Crew oznamují upravený ediční plán a novou mangu Demon Slayer

COVID-19 řádně zamíchal s kartami a plány na vydání komiksů se velmi změnily. Crew tedy přináší nový plán a chlubí se novým oznámením mangy Demon Slyer.

Humorná dvojka Spider-Man a Deadpool budou otevírat ediční plán nakladatelství CREW pro měsíc červenec

První komiks, kterým nakladatelství CREW otevře měsíc červenec/júl, bude pátý svazek ze série Spider-man/Deadpool s podtitulem Závody ve zbrojení.

Květnové komiksové balíčky nakladatelství CREW

Jako každý měsíc si pro nás nakladatelství CREW připravilo nové komiksové balíčky. V květnové/májové akci najdete Živí mrtví, anebo Krysí královny.

V dubnovém čísle sešitu Bart Simpson bude hrozit Nelsonovi šikana

V nejbližších dnech mohou fanoušci kultovní rodinky Simpsonových očekávat nové číslo komiksového sešitu Bart Simpson za měsíc duben/apríl.

Jednohubky z knižního světa: Ewraker jako audiokniha, ediční plán CREW a úspěch Linky 451

Dneska se podíváme na informace o audioknize historického románu Ewraker a o změnách v edičním plánu nakladatelství CREW, v neposlední řadě oslavíme úspěch kampaně Linky 451.

Nakladatelství CREW nabízí tématické balíčky svého magazínu za velmi sníženou cenu

Komiksové nakladatelství CREW si pro nás připravilo tématické balíčky svého Magazínu za snížené ceny. Vyberou si jak fanoušci silných ženských charakterů, tak i milovníci detektivek nebo crossoverů.

Crew vydá sľúbeného Berserka po tom, čo získal 3333 lajkov

České komiksové nakladateľstvo Crew sľúbilo fanúšikom japonskej mangy, že ak na ich facebook stránke nazbierajú do konca roka 3333 lajkov, tak vydajú Berserka. Koniec roka ešte nie je, lajkov je však…

Útok titánů 24

Hadžime Isajama
2020

Caravaggio

2020

Berserk 2

Kentaro Miura
2020

Válka upírů

Jason Aaron
2020

Harleen

Stjepan Šejić

Garfield 54: Pozor! Nadrozměrný náklad

Jim Davis
2020

Američtí bohové 3: Okamžik bouře

Philip Craig Russell
2021

Wonder Woman: Válkonoška

Louise Simonson
2021

Spiderman/Deadpool 6: Klony hromadného ničení

Robbie Thompson
2021

7

Modrá Crew 15: Okko 3 a 4 - Cyklus země

Hub (p)
2020

Nesnáším Pohádkov 3: Hodná holčička

Skottie Young
2021

Měsíční tvář

Alejandro Jodorowsky
2021

8

Občanská válka

Mark Millar

Akira 1

Katsuhiro Otomo

Doctor Strange 7: Město hříchu

Donny Cates
2021

Showman Killer

Alejandro Jodorowsky
2021

Válka říší

Jason Aaron
2021

Rocket a Groot 2: Občasná válka

Nick Kocher
2021

BART SIMPSON 03

2020

Bart Simpson 6

2020

Oběť

Vicente Segrelles
2020

Astonishing X-Men 4: Nezastavitelní

Joss Whedon
2021

Pevnost

Vicente Segrelles
2021

Zabiják démonů 1: Krutost

Kojoharu Gotóge
2021

Modrá CREW 16: Jednorožec 1 a 2

Mathieu Gabella
2020

Deadpool, miláček publika 3: Něco tady smrdí

Gerry Duggan
2021