Zobrazit vše ve dne 3. 6. 2022

Animovaný seriál ONI: Thunder God's Tale vzdá hold japonské mytologii

Netflix vydal trailer na nadcházející seriál jménem ONI: Thunder God's Tale, který bude vycházet především z japonské mytologie. Zaměří se na cestu hrdinky Onari, která musí ochránit svou vesnici.

Svět se zbláznil, Morbius opět míří do kin. A to kvůli internetovým memům

Žádný špatný vtip, studio Sony se skutečně rozhodlo vrátit do kin katastrofálního Morbia, jeden z nejneúspěšnějších filmů roků. Ovšem údajný důvod jeho návratu je možná tou nejpodivnější informací.

Trpíte arachnofobií? Těšte se, jeden z nejslavnějších hororů s pavouky se dočká remaku

Společnost Amblin Partners se chystá vdechnout život remaku k filmu Arachnofobie, který vyšel v roce 1990. Postarat se o něj má režisér Christopher Landon, který se proslavil za film Všechno nejhorší.

Na Tamagotchi se budete moci postarat o Anyu ze Spy x Family

Popularita Spy x Family se nedá zapřít. Za svou krátkou existenci se anime probojovalo všude, kde se jen dalo a tak není překvapením, že se Anya dostala i na Tamagotchi!

Amber Heard ještě nechce házet flintu do žita. Hodlá se odvolat proti soudnímu verdiktu

Tak se zdá, že Amber Heard se nechce s verdiktem jejího soudního řízení s Johnny Deppem jen tak smířit. Podle nedávných informací se totiž hodlá proti rozhodnutí soudu odvolat. Čeká nás druhé kolo?

Nově vydaný Psanec servíruje komorní příběh z vikinského prostředí

Nakladatelství Argo opět bere české čtenáře na exkurzi do historie. V nově vydaném komiksu Psanec komiksového tvůrce Erika Krieka jsou čtenáři svědky komorního dramatu z vikinského prostředí.

Drsňácká princezna to v traileru na nadcházející akční fantasy rozjede s elánem Johna Wicka

Služba Hulu nedávno vydala vůbec první trailer na snímek The Princess, ve kterém se Joey King ujme role jedné pěkně schopné princezničky. Žádnou záchranu od chrabrého prince ale opravdu nepotřebuje.

Johnny Depp vyhrál nad Amber Heard! A co teď?

Soudní proces mezi Amber Heard a Johnnym Deppem je u konce a teď už víme, že Johnny vyhrál ve většině obvinění. Co to ale znamená pro nás, diváky a konzumenty?

Natáčení seriálového Percyho Jacksona konečně odstartovalo

Známý spisovatel Rick Riordan na svém Instagramu oznámil, že konečně začala produkce seriálové verze Percyho Jacksona, která se pokusí co nejkvalitněji zadaptovat autorovu populární knižní sérii.