Avatar Kizuoto

Josef Mikoláš - Kizuoto redaktor

Milovník her všeho druhu. Zpočátku šlo primárně o hry počítačové, později se přidal switch i PlayStation. Z deskových her se prvně jednalo o Go, později Magicky a dnes už je to vlastně jedno. Nejradši má hry, kde může s ostatními zkřížit intelekt v nějaké strategické výzvě, ideálně podpořené diplomacií, zradou a podobně přátelskými možnostmi. Nemá rád vědomostní hry, protože ty s jeho představou o vlastním intelektu nesouhlasí. Ve volném čase si rád znovu projde Bloodborne, prohrabává se všemožnými lore, nebo se tváří jako fotograf.

Nový člen redakce
49 publikací
1 recenzí
1 komentářů
Článek Novinka

Populární seriál Lupin dostal teaser na třetí řadu

Seriál Lupin se na Netflixu zatím dočkal dvou řad. Akce Tudum představila teaser na řadu třetí, kde se bude hlavní hrdina potýkat s nevyžádanou slávou. To je samozřejmě pro zloděje nežádoucí věc.

Článek Novinka

Shadow and Bones dostal trailer na druhou řadu

Shadow and Bones aneb Světlo a stíny měl již dlouho přislíbenou další sérii. Ale teprve na současné akci Tudum získal trailer. Fanouškům tak byla krom jiného představena nová skupina postav.

Článek Novinka

Teaser na druhou řadu Hellbound potěší fanoušky, ale neprozradí mnoho

Ač teaser fanouškům neprozrazuje nic nového, tak potěší potvrzení, že druhá série seriálu Hellbound bude. Teaser ukazuje závěr první řady, proto pozor na případné spoilery.

Článek Novinka

Dune: War for Arrakis zažívá review bombing

Review bombing je známým jevem ve světě videoher, filmů, ale i deskových her. S ohledem na nedávnou politiku vydavetelství CMON lze tuto praktiku bohužel očekávat i u budoucích projektů.

Článek Novinka

Kingdom Come: Deliverance vyjde i jako desková hra

Kingdom Come: Deliverance je jistě známa hráčům počítačových her jako jedinečná simulace středověkého života. Nově si budou podobný zážitek moci vyzkoušet i příznivci deskovek.

Článek Novinka

Nová edice Magicků ohrožuje celou historii série

Krom nových karet se hráči dočkávají i další porce příběhu. Tentokrát se prastarý nepřítel Phyrexie vydává na Dominarii. A pokud se podaří vrátit se časem, mohla by Phyrexie změnit i minulost.

Článek Novinka

Wonderland's War po vydání rezonuje deskoherní komunitou

Existují hry, které získají pozornost dlouho po svém vydání. I takové, které ji strhnout daleko předtím. Wonderland's War je někde mezi. A díky zajímavým mechanismům i dobré hratelnosti láká na mnohé.

Článek Téma

Dračák, kde na smrti tolik nezáleží? To je Altered Carbon

Pokud jsou hráči seznámeni s filmem, seriálem, případně knihami Půjčovna masa, tak vědí, co očekávat. Pro ty ostatní lze univerzum představit tak, že mysl je zálohována a tělo je jen dočasné.

Článek Téma

Iniciativa je hra plná tajemství

Deskovka Iniciativa je desková hra uvnitř deskové hry. Ač to zní zvláštně, skloubit obě roviny a vyplnit je spoustou šifer a tajemství se hře daří dobře. Jedná se rozhodně o nevšední zážitek.

Recenze 9

Z kultovního komiksu kultovní seriál – Sandman převyšuje očekávání!

Seriál založený na legendárním a kultovním komiksu Neila Gaimana je pro mnohé nejočekávanějším zfilmovaným komiksem letoška. Snaží se potěšit jak fanoušky, tak i nové diváky. A mnohé jistě potěší.

Článek Novinka

Duna Impérium chce v dalším rozšíření představit Bene Tleilax

Duna Impérium je úspěšná desková hra založená na filmové licenci k nejnovějšímu filmovému zpracování románu Duna. Základní hra i první rozšíření se shledaly s úspěchem a nyní se blíží druhé rozšíření.

Článek Novinka

Konečně dorazila česká rozšíření k Res Arcana

Jednoduchá a výborná hra Res Arcana si získala srdce mnoha deskohráčů. Hra se v našich končinách na nějakou dobu vyprodala a opět je k dostání. A to rovnou s oběma rozšířeními.