Avatar Kizuoto

Josef Mikoláš - Kizuoto redaktor

Milovník her všeho druhu. Zpočátku šlo primárně o hry počítačové, později se přidal switch i PlayStation. Z deskových her se prvně jednalo o Go, později Magicky a dnes už je to vlastně jedno. Nejradši má hry, kde může s ostatními zkřížit intelekt v nějaké strategické výzvě, ideálně podpořené diplomacií, zradou a podobně přátelskými možnostmi. Nemá rád vědomostní hry, protože ty s jeho představou o vlastním intelektu nesouhlasí. Ve volném čase si rád znovu projde Bloodborne, prohrabává se všemožnými lore, nebo se tváří jako fotograf.

Nový člen redakce
28 publikací
0 recenzí
1 komentářů

Depp vs. Heard (áno, vážně!), May the 4th a CinemaCon!

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard pořád neskončil a protože už se k tomu vyjádřil asi každý komediant na YouTube, tak to zkusíme také.

Článek Novinka

Malé velké galaxie opět míří na pulty obchodů

Série Malé velké jsou hry, které se snaží do malé krabičky vměstnat velkou hru. A hra Malé velké galaxie patří z této série k těm žádanějším. Vydavatelství REXhry nedávno oznámilo brzký dotisk.

Článek Novinka

Chystá se vydání duelové varianty Cthulhu Wars

Některé hry jsou vytvořeny pro hru více hráčů a v menším počtu prostě nefungují. Někdy přijdou na řadu úpravy fanoušků a jindy, jako v tomto případě, vyjde varianta speciálně upravená pro dva hráče.

Článek Novinka

Nová edice Magicků se halí do mafiánského hávu

Nová edice Magic the Gathering připomíná svou stylizací půvab mafiánských filmů. Jde jak o jednotlivé karty, tak i využitý architektonický styl na kartách. A opět se do toho samozřejmě míchá Phyrexie.

Článek Novinka

Deskovka Pac-mana se konečně dostala i k nám

Klasiku z doby videoherních automatů nesoucí jméno Pac-man zná snad každý. Nejnovější deskoherní adaptace ji přenáší velmi věrně. Ve všem dobrém i špatném, co nám přinesla již původní předloha.

Článek Novinka

Rozšíření k Ztracenému ostrovu Arnak vyšlo česky

Desková hra Ztracený ostrov Arnak si získala velkou oblibu díky dobrému zpracování i zajímavým mechanismům. Rozšíření tento zážitek velmi prohlubuje a přidává díky rozdílným charakterům asymetričnost.

Článek Novinka

Plyšová hlídka se dočká českého rozšíření

Desková hra plyšová hlídka se těší velké popularitě a proto není velkým překvapením, že se dočká i rozšíření v českém překladu. Lze očekávat nové příběhy, hratelné postavy, ale i staré známé.

Článek Novinka

Agricola oslaví 15 let big boxem

Desková hra Agricola se vrátí v podobě výročního vydání odkazující se na patnáct let od svého vzniku. Díky tomuto vydání bude možné sehnat dlouho těžko dostupné promo karty, mimo jiné.

Článek Novinka

Duna Impérium se konečně dočkala českého rozšíření

Duna Impérium je velmi úspěšná desková hra, na jejíž rozšíření se čekalo velmi dlouho, ale konečně je tady. Rozšíření si vzalo poučení snad ze všech možných připomínek, přinese tak nový herní zážitek.

Článek Novinka

Hráči Magicků se mohou těšit na návrat na Kamigawu a na starého nepřítele

Krom toho, že se příběh vrací na Kamigawu, vrací se i jeden z nejstarších nepřátel tohoto mnohovesmíru vůbec. Phyrexie ukazuje své drápy a stává se silnější, než kdy dřív byla.

Článek Novinka

Vyšla deskovka Smrt květen kostka, která rozšiřuje počet her z Lovecraftova univerza

Hra Cthulhu: I smrt může zemřít známá v komunitě pod názvem vycházejícím z interního vtipu vydavatelství REXhry se dostala na pulty obchodů. Hráči tak znovu dostanou možnost čelit pradávným.

Článek Novinka

Deskové hry Blood Rage se znovu dočkáme v českém jazyce

Vydavatelství REXhry potvrdilo znovuvydání české verze populární deskové hry s vikingskou tématikou REXhry. Datum dosud není známé, ale s trochou štěstí bude ke koupi brzy.