Avatar Kizuoto

Josef Mikoláš - Kizuoto redaktor

Milovník her všeho druhu. Zpočátku šlo primárně o hry počítačové, později se přidal switch i PlayStation. Z deskových her se prvně jednalo o Go, později Magicky a dnes už je to vlastně jedno. Nejradši má hry, kde může s ostatními zkřížit intelekt v nějaké strategické výzvě, ideálně podpořené diplomacií, zradou a podobně přátelskými možnostmi. Nemá rád vědomostní hry, protože ty s jeho představou o vlastním intelektu nesouhlasí. Ve volném čase si rád znovu projde Bloodborne, prohrabává se všemožnými lore, nebo se tváří jako fotograf.

Nový člen redakce
7 publikací
0 recenzí
0 komentářů
Článek Novinka

V deskové hře Weather Machine budete poroučet větru a dešti

Hra Weather Machine uspěla na Kickstarteru hned první den a díky vydavatelství Tlamagames vyjde i česky. Jedná se o velmi náročnou hru, které dominuje nejen velký herní plán, ale i objemná krabice.

Článek Novinka

Seriál Arcane se vydá i do Magic of the Gathering

Seriál Arcane je poslední dobou snad všude. Krom mnoha jiných eventů napříč hrami nejen od Riotu se seriál Arcane objeví i ve hře Magic the Gathering. Půjde rovnou o dvanáct karet.

Článek Kvíz

Jak dobře znáš Středozem?

Vyzkoušejte si náš nový kvíz pro všechny milovníky J. R. R. Tolkiena, Pána prstenů, Hobita a dalších knih tohoto autora. Filmy vám stačit rozhodně nebudou!

Článek Novinka

REXhry pro nás v příštím roce chystají dvě velká rozšíření Divukraje

Desková hra Divukraj se v příštím roce rozšíří rovnou o dvě velká pokračování. Můžeme se tak těšit na vliv počasí i na individuální schopnosti hráčů.

Článek Novinka

Česká desková hra Maiak si žádá vaši pozornost

Hra Maiak je jednoduchá, rychlá a strategicky příjemně náročná hra pro dva hráče. Během hry se mění herní plán, což dodává zajímavé možnosti. Hra se nyní snaží prorazit pomocí platformy Hithit.

Článek Novinka

Nová řada Magic the Gathering se bude točit kolem svatby

Na Innistradu se odehraje největší upírská svatba, jakou kdy tento svět poznal. Pro hráče to znamená další edici s upíry, zombiemi a dalšími oblíbenými archetypy, stejně jako nové zajímavé mechaniky.

Článek Novinka

Desková hra Kinghill na Kickstarteru dosáhla svého cíle za 2 dny

Desková hra Kinghill od českého autora Petra Marka dokázala za dva dny vybrat 20 000 $ a dosáhla tak svého stanoveného cíle. Hra obsahuje mnoho zajímavých mechanik, které potěší strategičtější hráče.