Zobrazit vše ve dne 19. 7. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E52

Starý dobrý Batmobil v novém zlém Flashovi?

Do Flashe se vrací nejen Michael Keaton, ale i jeho původní Batmobil. V Titanech se objeví (ne)čekaný antagonista a nová adaptace Monster Hunter to konečně dělá správně. Na Netflixu, jak jinak.

Minisérie Batman 89, která se odehrává ve světě Burtonových filmů, se ukazuje na prvních obrázcích

Vydavatelství DC Comics zveřejnilo první ukázku z připravované minisérie Batman ’89. Ta čtenáře zavede zpátky do světa oblíbené filmové série od šíleného režiséra Tima Burotna z přelomu 80. a 90. let.

DC Black Label představí Batmana na začátku kariéry

Batman: The Impostor zavede Batmana na počátek jeho kariéry, kdy bude čelit nejenom nedůvěře ze strany gothamské policie, ale bude se muset postavit i svému dvojníkovi s odlišným kodexem.

Nový román Andyho Weira se v Česku objeví ještě tento rok

Nejnovější sci-fi počin Andyho Weira (Marťan) s názvem Project Hail Mary vyjde u nás ještě tento rok. Originální vydání se může pyšnit obrovským množstvím pozitivních hodnocení a velkými prodeji.

Uniklé fotky z Flashe ukazují klasický Batmobil i Supergirl

Na internet uniklo několik fotek z natáčení nového filmového Flashe. Vidíme na nich návrat původního Batmobilu s filmu Batman z roku 1989, novou Supergirl i kousek nové Batcave.

Seriál The Last of Us od HBO má ohromující rozpočet

Seriál The Last of Us podle stejnojmenné hry od amerického studia Naughty Dog, které se proslavilo videoherní sérií Uncharted, je kolosální projekt, alespoň po ekonomické stránce.