Zobrazit vše ve dne 14. 6. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E43

Zaklínač je tady, Král šamanů taky!

Netflix Geeked Week již skončil, ale my vám z něj přinášíme několik novinek z animované a videoherní sekce. Ale máme zde i několik jiných zajímavostí třeba od AppleTV+ a od 20th Century.

The Rock ako Supermanov pes v animovaných Super-pets

Nový animovaný film zo sveta DC opustí prehnane vážne témy a zameria sa na domácich miláčikov. Nie však len tak nejakých obyčajných, ale rovno na Supermanovho psa Krypta a Batmanovho Acea.

Existenci lidstva ohrozí mimozemská Invaze z dílny Apple TV+

Streamovací platforma Apple TV+ vypustila do světa oficiální teaser nadcházející sci-fi série Invaze. Lidstvo se v ní utká s mimozemským nepřítelem, který ohrozí hierarchii života na Zemi.

Ivan Reitman so synom hovoria o Ghotbusters: Afterlife a novej generácií

S príchodom filmu Ghostbusters: Afterlife začína Sony vydávať stále viac videí zo zákulisia. To najnovšie nám predstaví Ivana Reitmana, režiséra pôvodného filmu a jeho syna Jasona.

Pátá minisérie komiksového Zaklínače již brzy v Česku, šestá vychází v anglicky mluvících zemích

Svazek páté minisérie Zaklínač: Blednoucí vzpomínky se na konci letošního léta objeví v Česku. Šestá minisérie s názvem Witch's Lament v současné době vychází v anglicky mluvících zemích.

Záhadná vražda dítěte otřese malým polským městečkem v druhé sérii Bažiny s podtitulem 1997

Polský krimi seriál Bažina se již brzy rozroste o druhou řadu, která nese podtitul „1997“. Detektivové Jass a Mika se snaží rozlousknout záhadnou vraždu chlapce, jehož tělo vyplavila povodeň.